Author Topic: Srpski inženjeri u?estvuju u konstruisanju prvog solarnog aviona na svetu!  (Read 6386 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

A to za copy paste mogu da ti kazem da su meni tako dva sajta bila de-indexovana sa googla zbog scrape - ovanja sadrzaja, i to ne mojom krivicom vec zbog hostinga.

Tako je. Ovaj domen je imao google pagerank 3, sada je na jedinici zbog ovih koji copy-paste-aju sve šta stignu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Tako je. Ovaj domen je imao google pagerank 3, sada je na jedinici zbog ovih koji copy-paste-aju sve šta stignu.

Da, nemogu da vidim page rank samo global na alexa ali dobar je bounce rate. Jel mozete da onemogucite paste ili bar podesite google alerts, neznam kako to ide na dinamickim, na worpress-u mogu da onemogucim copy paste i da podesim google alerts. U svakom slucaju tesko je izboriti se, pogotovu ako sami sve kontrolisete, meni je na primer bio sadrzaj ''auto populated'' vimeo, you tube, slike it.  i imao sam besplatan hosting :( u roku od mesec dana naravno Big G je sklonio svako postjanje ''mog'' sadrzaja, sem linkova koji su vodili ka sajtu.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Direktore, koliko puta ti moram reci za copy-paste? 16? Zbog cega si ponosan na inteligentne ljude I pronalazace I izumitelje kad ne mozes jednu stvar zapamtiti? Sta ti uopce imas zajednicko sa niima?
Zasto te odusevljava geografska povezanost sa tim divnim, pametnim ljudima? Nemas ti nista zajednicko sa njima.

Netačno, imam nacionalnu pripadnost, poreklo i delimično domene interesovanja. Takvi ljudi treba da nam budu uzori za model ponašanja.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja to pjeske uklanjam, nije ni tesko koliko je iritantno.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
IVAN DIREKTOR, mislim hvala sto postavljas zanimljive sadrzaje i pokreces razne teme, to je lepo, ali brate sta ti trazis na ovom forumu? Mislim bez uvrede ali uvek te vidjam u raznim raspravama, i temama koje zaista nemaju veze sa ovim forumom. Pa me zanima sta trazis ovde, ides na kruzer, radio si pre, cekas da odes ili sta? opet , bez uvrede samo me zanima .

A to za copy paste mogu da ti kazem da su meni tako dva sajta bila de-indexovana sa googla zbog scrape - ovanja sadrzaja, i to ne mojom krivicom vec zbog hostinga.

Molim lepo a šta tebi smeta moje pisanje na forumu i to što ja pišem na raznim temama? Ovo je 1 od samo 2 teme u kojima sam pisao a da nemaju veze sa brodovima. SAMO 2. Sve ostale teme na kojima pišem imaju veze sa brodovima. A ovu sam postavio u PDF Društvene teme gde joj je i mesto. Mislim, i Murgavi je ovde postavio temu o Parovima pa ga niko nije pitao kakve veze imaju Parovi sa brodovima. Ovo su Društvene teme.

Planiram da idem na brod a ovde sam zbog informacija.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Ama ja placem nad Ivanovim komenatrima vec danima. I ne provjeravam forum vec samo njegov profil da vidim sta sad lupa  :rofl:
A na pitanje sta on radi ovdje a nema nikakve veze sa kruzerima, nauka jos nije dala odgovor  :rofl:
ja mislim da je drug strasno usamljen... sinoc sam oko 1h ujutro nesto komentarisao i drug bum ekspresno odgovara ko da mu SMS.om stizu obavijesti  :clapping:
Sefe nemoj slucajno da ga banujes samo mu cijeli profil premjesti u kategoriju "Zanimljivosti". Ogranici mu domet   :rofl: :pilot:

Haha, baš je smešno! Evo crkoh od smeha. A odgovorio sam ti zato što si me prozivao! I SVAKOM ću da odgovorim, ko me proziva i napada! I NE SMEŠ da mi kažeš da lupam! Nemoj da me vređaš, pod***avaš i da mi se podsmevaš! Ja to ne volim a to što radiš je loše i nemoj to više da radiš!

I ŠTA SI SE VIŠE UHVATIO ZA MENE, ČOVEČE? Otkači se, bre! Ako ti se ne sviđaju moje poruke, nemoj da ih čitaš i zaobiđi ih a ne da otvaraš forum samo da bi video šta ja pišem i da bi se navodno čudio. Ti ne shvataš da me ovim provokacijama stimulišeš da pišem još više i još bolje! Kad me ne bi prozivao, ne bi ti ni odgovarao. Ne diram te-ne diraj me! Živi i pusti druge da žive!!!
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Ja to pjeske uklanjam, nije ni tesko koliko je iritantno.

Šefe, izvini zbog copy-paste ali ne razumem u čemu je problem sa tim. Znam da se na nekim forumima insistira da se posle kopiranja dela i celog teksta vesti postavi i link kao izvor. Znači pravilo je da se kopira vest pa onda i link i to je to. Mislim, ako je problem u kopiranju teksta vesti, ja mogu da kopiram samo 1 (manji) deo teksta i da postavim link ka izvoru vesti.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne moraš ti niti da razumeš, razumemo mi koji smo vlasnici medija a razume i Google koji penalizira dupli sadržaj i neovlašteno kopiranje tuđeg sadržaja.
Razume i vlasnik teksta odakle je copy-paste došao: http://www.abb.com/Copyright.aspx?text=copyright
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Direktore kako ti kao takav veliki domoljub možeš uopće razmišljati o odlasku iz zemlje? :hmm:

"It always seems impossible until it's done"

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Оbjasnio sam to već u ovoj temi  http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=10167.0  a poenta je u tome da mnogi od nas više pomažu svojim zemljama kroz tzv. devizne doznake kad rade u inostranstvu nego kad su u Srbiji ili Hrvatskoj. Većina Balkanaca mnogo više zarađuje preko grane i na brodu nego na Balkanu i onda kad šalju pare kući svojima pomažu i svoje porodice i svoje zemlje.

A drugo, neće niko od nas trajno da ostane da živi na brodu. Mnogi odu, odrade nekoliko ugovora i vrate se kući pa tamo započnu neki svoj biznis. Neki ostanu u SAD, kako ko...

Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo: