Author Topic: Viking trening  (Read 2064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Viking trening
« on: 14/April/2015 »
Da li moze neko da mi ukratko kaze sta se sve radi na tim treninzima i da li se posle treninga vracas kuci i opet cekas ili ostajes da radis   :hmm:

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Viking trening
« Reply #1 on: 14/April/2015 »
Da li moze neko da mi ukratko kaze sta se sve radi na tim treninzima i da li se posle treninga vracas kuci i opet cekas ili ostajes da radis   :hmm:
Pošto sam bukvalno prelistao ceo forum, znam da je trening plaćen, karta se refundira, I postoji šansa da ostaneš I nastavis sa ugovorom, ali uglavnom se vraćaš I ubrzo kreces tj. Ubrzo posle treninga dobijes ugovor....sigurno te nece zvati natrening pa ispaliti... sta se tamo radi konkretno nemam pojma...vidi na forumu imas tema od prošle godine pisali su ljudi o treninzima samo treba naci

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Viking trening
« Reply #2 on: 14/April/2015 »
Stringer hvala... :uzdravlje:

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Re: Viking trening
« Reply #3 on: 18/April/2015 »
radi se loading hrane i voca/povrca, te se ljudi uvode u posao, cak i oni kojima nije prva sezona. ima puno predavanja, cak i od ljudi van kompanije, te od strane menađera iz basela.

radi se vise od 10 sati dnevno, nema veze sto je trening. nakon svih predavanja i uvoda u posao, slijedi provjera od strane tvog nadređenog.

karte se refundiraju na brodu 2-3 dana pred odlazak. kupite obavezno povratnu, čak i ako ostanete radit, dobijete više kad vrate za kartu :D
scared man cant win !

Offline dtopic81

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Viking trening
« Reply #4 on: 18/April/2015 »
Hvala na informacijama... :uzdravlje: