Forum
26/Lipanj/2016 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube

Home   Help Search Login Register  

Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Kako do Holand America?  (Read 6416 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
Azra
Registered
*

Country: N/A
Company: Msc, Viking
Hire Agency: Online, Kouzon
Occupation: Shore ex staff
Ship: N/A

View Profile
« Reply #15 on: 13/Studeni/2015 »

Hvala ti na informaciji, znaci moglo bi nesto biti smile danas me zvala rekruterka iz Holandije kao da joj dam kao neku zakletvu ako me prime da necu mijenjati poziciju hahaha bilo mi je to malo smjesno morala sam i pismeno da prisegnem ahhah da ako me prime da necu mijenjati poziciju 2 ugovora.
Evo tu cu da ostavim broj rekrutera u Holandiji ako nekom zatreba:HONE: +31 (0)10 297 6606
Forum
« Reply #15 on: 13/Studeni/2015 »

Rocco_Barocco
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Croatia
Company: Cunard, NCL
Hire Agency: Uspinjača
Occupation: J. Waiter, GSA
Ship: QE, N. Pearl, N. Epic

View Profile
« Reply #16 on: 30/Studeni/2015 »

Da se nadovezem na ovu temu, dobila sam email od neke Anjenie Badloe pozvala me na intervju za Concierge, nisam konkurisala ni za jednu poziciju samo sam poslala cv na ovu adresu: abadloe@hollandamerica.com , ne znam zasto me pozvala na intervju za international concierge jer ne pricam njemacki niti holandski al ok, u email pise da kreiraju "pool" s kandidatima u slucaju ako bi se otvorila pozicija na brodu  hmm imam intervju za sat vremena valjda ce biti ok  moli

Znas li možda Španjolski? Jedna moja bivša kolegica, inače Austrijanka, je prešla na HAL ovog ljeta kao taj International - nešto. Kaže da na netry lavele poziciju Guest Relations Associate (mislim) primaju samo Filipince, Indonežane i njima slične, ako si Europljanin moraš aplicirati za taj International - nešto, a tu se očekuje da znaš nizozemski, njemački i/ili španjolski, bar nešto od toga, što me navelo na zaključak da nemam šanse na toj kompaniji.
Forum
« Reply #16 on: 30/Studeni/2015 »

Electrician
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Company: HAL, Viking
Hire Agency: N/A
Occupation: Electrician
Ship: Viking Star

View Profile
« Reply #17 on: 30/Studeni/2015 »

Znas li možda Španjolski? Jedna moja bivša kolegica, inače Austrijanka, je prešla na HAL ovog ljeta kao taj International - nešto. Kaže da na netry lavele poziciju Guest Relations Associate (mislim) primaju samo Filipince, Indonežane i njima slične, ako si Europljanin moraš aplicirati za taj International - nešto, a tu se očekuje da znaš nizozemski, njemački i/ili španjolski, bar nešto od toga, što me navelo na zaključak da nemam šanse na toj kompaniji.

sta se tice pozicija to si tocno napisao, GRA, IC, GRS, GRM, sta se tice jezika, to sada kad im fali ljudi bas i ne gledaju.

Azra
Registered
*

View Profile
« Reply #18 on: 01/Prosinac/2015 »

Pricam spanjolski tecno nemam problema s tim isto tako talijanski ponesto i njemackog, ma nista meni tu nije jasno, znaci imali smo intervju prije 3 sedmoce ok je intervju s gospodom iz holandije onako podosta je trajao oko sat vremena al pitanja su na mjestu, o iskustvu, mom iskustvu na msc sve ok pitala me dali pricam i pisem spanjolski fluent jer kao international concierge moram da prevodim ja sam rekla da sto je i istina al nije provjeravala moj spanski, mislim kako me moze primiti na poziciju ako mi nije provjerila spanski samo mi poslala marlines za engleski jezik sto sam uradila 90%  blinking 7 dana poslje me zove i kae da je dobila iz seattla da napisem napismeno da necu mijenjati poziciju 2 ugovora posto sam na msc bila u ekskurzijama da cu ostati na poziciji international concierge ja napisala i poslala od tad je proslo 2 sedmice nije me vise niko zvao nista, ne znam sta to znaci? iako me ne zele valjda bi mi trebala javiti, ipak je to holland america ocekujem neku ozbiljnost za razliku d msc, s tim da si spomenuo da im treba radnika mislila sam da imam sansu sad bas nisam sigurna, mislila sam da posaljem email da pitam al ne zelim da im smetam  blush
Rocco apliciraj sta fali nikad ne znas, posalji cv na email ako imaju poziciju za tebe javice ti se.
Nesto sam istrazivala online vidim da je sad office holland americe u seattlu je zaduzen i za princess, ne znam imali to ikakve veze samo zapazanje.
ann
Registered
*

Company: N/A
Occupation: N/A

View Profile
« Reply #19 on: 01/Prosinac/2015 »

Ma posalji email, zasto nebi imao sanse, ne vjerujem da su ti indonezani bolji od tebe  blush
Electrician
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #20 on: 01/Prosinac/2015 »

Pricam spanjolski tecno nemam problema s tim isto tako talijanski ponesto i njemackog, ma nista meni tu nije jasno, znaci imali smo intervju prije 3 sedmoce ok je intervju s gospodom iz holandije onako podosta je trajao oko sat vremena al pitanja su na mjestu, o iskustvu, mom iskustvu na msc sve ok pitala me dali pricam i pisem spanjolski fluent jer kao international concierge moram da prevodim ja sam rekla da sto je i istina al nije provjeravala moj spanski, mislim kako me moze primiti na poziciju ako mi nije provjerila spanski samo mi poslala marlines za engleski jezik sto sam uradila 90%  blinking 7 dana poslje me zove i kae da je dobila iz seattla da napisem napismeno da necu mijenjati poziciju 2 ugovora posto sam na msc bila u ekskurzijama da cu ostati na poziciji international concierge ja napisala i poslala od tad je proslo 2 sedmice nije me vise niko zvao nista, ne znam sta to znaci? iako me ne zele valjda bi mi trebala javiti, ipak je to holland america ocekujem neku ozbiljnost za razliku d msc, s tim da si spomenuo da im treba radnika mislila sam da imam sansu sad bas nisam sigurna, mislila sam da posaljem email da pitam al ne zelim da im smetam  blush
Rocco apliciraj sta fali nikad ne znas, posalji cv na email ako imaju poziciju za tebe javice ti se.
Nesto sam istrazivala online vidim da je sad office holland americe u seattlu je zaduzen i za princess, ne znam imali to ikakve veze samo zapazanje.

Posalji mail, dobit ces odgovor, i znati na cemu si.

Druga stvar, sada je Holland america group, office u Seattlu i santa clariti, a u grupi su Princess, HAL, Seabourn, P&O australia.

Forum
« Reply #20 on: 01/Prosinac/2015 »

ann
Registered
*

Company: N/A
Occupation: N/A

View Profile
« Reply #21 on: 02/Prosinac/2015 »

Znaci ako sam shvatila, treba da se odradi intervju prvo s Holandanima pa onda s Amerikancima, ili Holandani urade sve Amerikanci odobravaju? Neka komplicirana procedura.. to nesto kao princess odradis intervju s ljudima iz napolija i onda cekas ukrcaj i ostalo odobravanje iz offica u Los Angelesu, imali onda kakav nacin da se zaobide i posalje Cv direktno u Seattle u njihov main office, dali je to uopste pametna ideja? Meni su ovi iz Holland Americe malo cudni, zasto samo Filipinci u cemu je fazon blinking blush
Electrician
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #22 on: 02/Prosinac/2015 »

Odradis interview sa rotterdamom, lakse radi vremenske razlike, i onda oni proosljedjuju sve u seattle na odobrenje.

Azra
Registered
*

View Profile
« Reply #23 on: 04/Prosinac/2015 »

odradis intervju stave te u bazu pa ako se mjesto otvori zvace... barem je meni tako napisala
Forum

Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Posao na brodu, registracija