Author Topic: imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka  (Read 1915 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Khaleesi

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« on: 23/April/2015 »
Pozdrav svima,

Dobila sam na mail LOE i pripadam Carnival dream. 18.juna je let. Sada treba mi mala pomoc , pošto sam pozicija fotograf i na gangway-u cu biti u bermudama , a imam tattoo na desnoj nozi iznad članka.
Pitanje i mišljenje da li će predstavljati problem , ako da da je uklonim ?

Svaka pomoć dobro dosla  :smack: :pad: :hehe:
I will take what is mine with fire and blood
 

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« Reply #1 on: 23/April/2015 »

Pitanje i mišljenje da li će predstavljati proble , ako da da je uklonim ?

Svaka pomoć dobro dosla  :smack: :pad: :hehe:

Apsolutno se ne skiraj za tetovaze... bar sto se Carnivala tice.... vecina mojih indonezana je malo koze izmedju tetovaza.. sve ostalo sareno :) i nikad im niko nije ni spomenuo nista za to...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline Khaleesi

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« Reply #2 on: 23/April/2015 »
Ok, ali mislim radicu outdoor u bermudama i vidjeće se ne bi volila da zbog toga me vrate kuci... Ok mogu obuci dublje carape i nece se vidjeti , ali ako moram cijelo vrijeme kriti ;)
I will take what is mine with fire and blood
 

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« Reply #3 on: 23/April/2015 »
pa sta mislis kako sam ja vidio njihove tetovaze? Nisam ih skidao gole  :rofl:  znaci full arm... full leg.. ko yakuza  :airquotes:
ne sikiraj se.. kad jednom krocis na Carnival samo ubistvom ili teskom gluposti mozes otkaz dobiti   :D
tetovaze su dio Carnival Look.a   :D
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline Khaleesi

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« Reply #4 on: 23/April/2015 »
pa sta mislis kako sam ja vidio njihove tetovaze? Nisam ih skidao gole  :rofl:  znaci full arm... full leg.. ko yakuza  :airquotes:
ne sikiraj se.. kad jednom krocis na Carnival samo ubistvom ili teskom gluposti mozes otkaz dobiti   :D
tetovaze su dio Carnival Look.a   :D
Joj Lopsis , ma znam sve ja to kontam , ali rekoh zbog gostiju , kako gledaju na to šefovi , politika carnivala . Jer tattoo mi je  iznad clanka oko 10 cm  ...  ma ako nista korektor i sakrij ... Po tebi onda da ne skidam sa laserom ili neka druga opcija ?
I will take what is mine with fire and blood
 

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
imam tattoo na desnoj nozi iznad ?lanka
« Reply #5 on: 23/April/2015 »
Joj Lopsis , ma znam sve ja to kontam , ali rekoh zbog gostiju , kako gledaju na to šefovi , politika carnivala . Jer tattoo mi je  iznad clanka oko 10 cm  ...  ma ako nista korektor i sakrij ... Po tebi onda da ne skidam sa laserom ili neka druga opcija ?

kao sto rekoh... nikad nisam cuo da je iko imao ikakvih problema zbog tetovaza... ikad... i na jednoj poziciji... kod nas bar pola stewarda imalo je neku vidljivu tetovazu...  a ako bi i slucajno dobila neku budalu od sefa nije to nista sto leg sleeve ne moze da sakrije... a koliko znam skidanje tetovaze vise boli neg pravljenje... zato sacekaj.. i za sad sikiraj se o nekim drugim stvarima npr. kako ces da ostavis iza sebe ovu ljepotu od Bosne.. i sta ako otkrijemo prosperitet dok tebe nema :)
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk