Author Topic: HITNO! Cabin steward pomoc oko pitanja na Viking online kursu  (Read 2223 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Imam pitanje koja mi zadajue problem jer mi nije logicno ili sam ja pogresno nesto skapirao..pitanje glasi otprilike: tokom jedno nedeljnog kruza koliko puta menjamo bed linens?
When necessery or upon guest request
In the midlle of the cruise
We dont


To su tri odgovora i po viking standardu menjaju se posteljine svakih 7 dana, ili kad gost zatrazi odnosno kad je potrebno.... Na 10 dnevnom kruzu na polovini petog dana se menja...
Ja oznacim when necessery or guest request i kaze nije tacno???  Sta radim pogresno?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zasto 'when necessary' ne bi bilo tocno?
Znaci covjek prolije kavu na posteljinu I nije 'necessary' promijeniti posteljinu?
Ili jos bolje, covjek dobije proljev I rasturi krevet sa fekalijama, jel I onda nije necessary?
Tal lik sto kaze da to nije tocan odgovor je ili budala ili te testira.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vikingnewbee

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Imam pitanje koja mi zadajue problem jer mi nije logicno ili sam ja pogresno nesto skapirao..pitanje glasi otprilike: tokom jedno nedeljnog kruza koliko puta menjamo bed linens?
When necessery or upon guest request
In the midlle of the cruise
We dont


To su tri odgovora i po viking standardu menjaju se posteljine svakih 7 dana, ili kad gost zatrazi odnosno kad je potrebno.... Na 10 dnevnom kruzu na polovini petog dana se menja...
Ja oznacim when necessery or guest request i kaze nije tacno???  Sta radim pogresno?

To ti je tacan odgovor "When necessery or upon guest request".

Iz iskustva znam da im je taj program u povojima i da su neke moje kolegale imale slicnih problema...

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Hvala na odgovoru... danas nastavljam da zavrsim sve, i ako neko zna resenje problema posto ocigledno engleske reci koje koriste me zbunjuju cas kazu restock bathroom amenities cas replenish amnities... Pitanje je otprilike ovako

Kada,when, to restock ili replenish(nisam siguran koja je rec tacno u pitanju, verovatno je Restock) bathroom ammenities. mark correct ANSWERS:

Kada je gost otvorio bocicu

Kada je 1/2 prazna

Kada su 3/4 prazne

when empty

Po standardu Vikinga kaze se da cim gost otvori napr. sampon stavljamo novu pored a staru uredno ostavljamo. I kada su tri cetvrt prazne sklanjamo te i stavljamo nove. E sad po meni restock je kada stare bacamo i nove bocice stavljamo a replenish je kada stare jos nisu potrosene i kada ih ostavljamo uz postavljanje novih bocica. Mislim stvarno mi nisu jasni jer sve ostalo je toliko lagano i zabodem ova dva pitanja juce na istom kursu, njega sam ostavio poslednjeg da uradim. 3 puta sam pao imam 10 pokusaja za ceo kurs.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile


Zavrsio sam sve, jbg ipak na ovo pitanje odgovor je nemoguce naci jer sve moguce sam probao troje nas je resavalo i nijedna kombinacija nije ok tako da ono  :pilot: