Author Topic: koliko dugo agencija cuva vas cv????  (Read 5761 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #15 on: 27/April/2015 »
Ne treba, našao sam par primjera na internetu, kao ovaj primjer od lopsisa ... nisam znao da to rade.
lopsis, šta je MSA?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #16 on: 27/April/2015 »
MSA je crew office na carnivalu,to sto trazis pre sign off drugacije malo izgleda od ovog sto ja imam,ali jako slicno,imala sam i to iz msa ali nakon prvog ugovora,kad sam htela b1/b2 vizu. U ovom mom uglavnom pise da potvrdjuju da sam radila za carnival i pise od kad do kad,da sam odgovorna  osoba i da sam bila odlican dodatak carnival timu,napustila sam kompaniju da bih se ostvarila u drugim poljima...eto tako pise mislim da cu odneti to pismo u agenciju i reci da sam radila za carnival,valjda princess nece proveravati  :nokti:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #17 on: 27/April/2015 »
Na Carnivalu evaluation svi bez ikakvog pecata, samo s potpisom menadžera. Sad, kad bi NETKO imao predložak tog evaluationa u digitalnom obliku, mogao bi napisati sto želi, pretpostavljam da ne bi bilo razloga za sumnju kod neke treće kompanije??
Once a sailor, always a sailor.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #18 on: 27/April/2015 »
haha...imam ja,u pdf formatu je,e sad da li se to moze edit-ovati i izmeniti ne znam :D nisam bas vesta u tome oT ja licno mislim da ne bi proveravali,ali...

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #19 on: 27/April/2015 »
Na Carnivalu evaluation svi bez ikakvog pecata, samo s potpisom menadžera. Sad, kad bi NETKO imao predložak tog evaluationa u digitalnom obliku, mogao bi napisati sto želi, pretpostavljam da ne bi bilo razloga za sumnju kod neke treće kompanije??

Haha i legionnaire007  se sjetio :D  a jesil znao da evaluation je takodjer i jedini dokaz pozicije koju si imao... tako da ako treba i promotion ili change of department..... kad vec ne provjeravaju... al odosmo mi mozda vec previse u mutne vode...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #20 on: 28/April/2015 »
veliki umovi slično misle...  :clapping: a kriminalni umovi očito identično  :giggle:

pretpostavljao sam da je tako, eventualno certificate of discharge na kojem piše koja si pozicija i kad si iskrcan s broda. zanima me što misle drugi, isplati li se raditi svoj evaluation ljudima koji ga nisu dobili iz bilo kojeg razloga a žele aplicirati za drugu kompaniju?
Once a sailor, always a sailor.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #21 on: 28/April/2015 »
da,da bravo...samo neka je mutnih voda,kaze neki lik sto je radio samnom u baru,indijac,njemu veterinar ispuni medical za 50 dolara :D tacno je da ne pise pozicija,ali pise da sam radila na carnivalu u dva navrata i da je poslednja pozicija bila shop assistant,ali ne pise koja sam pozicija bila na carnivalu :D

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #22 on: 28/April/2015 »
Moje misljene je da mozes sa tim pismom preporuke opusteno u agenciju,iako imaju stari cv opet prolazis jer ti i tamo stoji carnival,a naravno za kompanije tipa ncl,da mozes na royal,cel mogla bi i poziciju da izmenis b00/ sto se provere tice,mislim da nece proveravati,a ako proveravaju carnival moze da kaze samo da ili ne,ne sme da otkriva sta je u pitanju jer su medical docs kod njih strogo poverljivi. :yeah: sigurno ima na forumu prelazak posle otkaza na drugu kompaniju,trba pronaci,za kompanije koje nisu povezane je lakse,ne znam kako to ide na relaciji carnival-princess i mene to jakkkoooo zanima. a sto se tice iskrenosti prema agenciji,NE,iz iskustava znam,sto licnog sto od prijatelja.To i jeste problem modifikovati cv tako da sad odgovara novoj zeljeno poziciji,ako ste vec slali cv agenciji,mada mislim da ih oni ne cuvaju,ja sam slala cv par puta npr safe cruiseu i kao javice mi kad budu imali poziciju otvorenu,nikada mi se nisu javili.Lazu oni nas lazi i ti njih :nokti:

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #23 on: 28/April/2015 »
Meni je Princess dok sam aplicirao, odgovorio da moram bit off Carnivala godinu da bi me uvazili...Pretpostavljam da su povezani ko Royal sa Celebritijem koji mogu lako provjeriti...

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: koliko dugo agencija cuva vas cv????
« Reply #24 on: 28/April/2015 »
hmm...ja sam off sa carnivala vise od 2 godine i imam to pismo preporuke koje sam dobila pre oko 8-9 meseci licno od crew assistance  :yeah: e sad to je pitanje hoce li oni svakako proveriti iako im pokazem to pismo preporuke :waiting: zato i jesam u dilemi da li da im cazem za carnival ili ne?!