Author Topic: Norwegian Epic  (Read 2918 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Norwegian Epic
« on: 24/April/2015 »
Elem ako znate nekog na brodu ili ste na njemu dajte malo vise informacije o brodicu. Itinirary sam pogledao, nije lose rotira se 5 istih portova stalno  :rofl:
Za lovu vas necu pitata jer se pozicija tek uvodi na NCL tako da sigurno niko nema informacija, i kakve su kabine za staff pozicije sa 2 stripe-a?
Hvala ekipa i vidimo se brzo  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #1 on: 25/April/2015 »
Ja neznam iz moga iskustva ali imam kolegu  koji je bio samnom na Pearl, koji je trenutno na Epicu. Brod je ternutno krenuo Transantlantik iz majamija i tu namerava da ostane celu godinu. Od ove godine Epic nece ici iz Evrope, a portovi su koliko ja znam Barselona ,Nica rim itd. Sto se tice kabina one su  za jedno ili dvoje maksimum . Barem znam da su za Bartendere zasebne kabine , a kupatilo delis sa susedom. Isto tako  mi je rekao da ima dosta nasih ljudi , mislim sa prostora ex Yugo!!!
Sto se tice Hotel Direktora , njega poznajem licno. Ricard Janicki , dobar drug ali mnogo zeznut za posao. Perfekcionista .
Pozdrav i Zelim ti mirno more!!!

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #2 on: 25/April/2015 »
Hvala ti puno Bosanceros, ima pivu u portu  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #3 on: 25/April/2015 »
Hvala ti puno Bosanceros, ima pivu u portu  :uzdravlje:

Jba, moj ide severna Evropa , a tvoj  Mediteran. Ali ako bude neki kolega dobio prjemestaj posalji 1,25$ za jednu pivu. Popicu u tvoje zdravlje!!! :yeah: :deda: oT

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #4 on: 02/May/2015 »
Jba, moj ide severna Evropa , a tvoj  Mediteran. Ali ako bude neki kolega dobio prjemestaj posalji 1,25$ za jednu pivu. Popicu u tvoje zdravlje!!! :yeah: :deda: oT

Haha dogovoreno, poslat cu ti 2$,da mozes i tips ostavit ko gospodin covjek  :money: :yeah:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #5 on: 04/May/2015 »
Ja Sam bila na Epicu, muz je radio kao Bartender a ja sam bila u HRu kao CEA....za sigurno je jedan od boljih brodova, jedino portovi dopi*de....

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #6 on: 04/May/2015 »
Ja Sam bila na Epicu, muz je radio kao Bartender a ja sam bila u HRu kao CEA....za sigurno je jedan od boljih brodova, jedino portovi dopi*de....

Bas gledam rade  2 ista cruisa cijelo ljeto :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline slow79

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #7 on: 27/July/2015 »
Ljudi, naleteo sam na sledeci link o NCL Epic-u.

Ima bas dosta stvari
http://www.beyondships.com/NCLEpic.html

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: Norwegian Epic
« Reply #8 on: 06/August/2015 »
ja se vracam na Epic za koji tjedan i jedina dobra stvar je sto cemo s vremena na vrijeme mijenjati portove ovaj put. znaci italija francuska spanjolska pa malo maroko - canarsko otocje barcelona pa dry dock brest francuska pa nazad u italiju ali perugia i palermo itd...tako da nece biti  dosadno osim spanjolaca i Tonicaa tonicaaa
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali