Author Topic: Savet za po?etnicu  (Read 2237 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yelena14011

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Savet za po?etnicu
« on: 25/April/2015 »
Poštovani,moje ime je Jelena T, posedujem završenu srednju medicisnku školu ( 9 meseci iskustva iz srednješkolske struke) i višu trenersku za personalnog trenera u teretani i istovremeno recepcije u istom fitnes centru ( 3 godine iskustva ). Takođe posedujem iskustvo bez sertifikata za konobara ( bar i poslastičarnica, bez služenja hrane izuzev poslastica), ukupno 5 godina. Trenutno osim posla personalnog trenera radim i u prodaj (usluge osiguranja putem call centra).
   Imam 29 godina,drzavljanstvo Rep.Srbije,posedujem srednje/napredan nivo poznavanja engleskog jezika i nikada do sada nisam imala priliku raditi na kruzeru,ali osim što imam određeno iskustvo u više vrsta poslova iza sebe,ista su proizišla iz moje velike volje da učim nove veštine i usavršavam postojeće,pri čemu zaista ne želim da biram u smislu konkurisanja za isključivo samo jednu poziciju.

  Čitajući određene konkurse za brodove,većina početničkih pozicija zahtevaju starosne grupe do 27 godina, a ja planiram biti "pocetnik" što se tice rada na kruzerima sa 29. Da li je kasno za bilo koju poziciju u kojoj bi mi pomoglo moje iskustvo da konkurišem? Imate li savet?

        Zahvaljujem i pozdravljam Vas.
                                                                                 Jelena

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Savet za po?etnicu
« Reply #1 on: 25/April/2015 »
Pozdrav,

Nije kasno, ali hvataš zadnji vlak ...
Imaš još par godina, u vrh glave, tako da požuri polako ..
Sjajno iskustvo će ti puno pomoći u dobivanju posla, ne vidim problem.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)