Author Topic: Pozdrav iz BiH  (Read 2228 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CikaSpaso

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav iz BiH
« on: 24/November/2009 »
Pozdrav svima, prvo da kažem da je forum odličan. Pročitao sam dosta stvari ali opet imam par (vjerovatno glupih  :D) pitanja. Pa ako neko može da odgovori....

1. Samo da potvrdim, prijave za Decembar su još u toku iako je preliminarni interview već bio prije par dana?

2. Imam 22 godine, student Engleskog jezika i knj. Engleski mi je odličan, ALI nisam nikada radio, tj. nemam radnog iskustva. Mislio sam sada da se prijavim za poziciju buffet stewarda ili bar stewarda (pročitao sam da je bar bolji) pa me zanima da li uopće neko kao ja ima šansu za ove pozicije, ili bilo koje druge?
Ovo mi je mnogo važno pošto ne znam šta je realno da napišem kao poziciju za koju sam zainteresiran.

Unaprijed zahvaljujem.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Pozdrav iz BiH
« Reply #1 on: 24/November/2009 »
Prijave za Decembar su u toku, a primaju se samo "malo jaci" kandidati, jer su propustili priliku potvrditi se na preliminarnom interview-u.

Zbog odlicnog engleskog, unatoc neiskustvu, sanse za BFSTWD su ti dobre.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Hulk

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Pozdrav iz BiH
« Reply #2 on: 25/November/2009 »
Kao prvo pozdrav svima iz 'tople' Bosne i Hercegovine  :D!

Evo da ne otvaram novu temu, odlučio sam da postavim svoje 'pitanje' ovdje, jer ima dosta sličnosti sa prvobitnim postom CikaSpase.

23 su mi godine. Nedavno sam završio fakultet. Diplomirani sam nastavnik Engleskog jezika i književnosti. Imam odlično znanje engleskog i njemačkog jezika. Radnog iskustva nažalost nemam.

Pitanje glasi:
Koja bi, po vašem mišljenju (imajući na umu moje dodatno poznavanje i njemačkog jezika), bila adekvatna i realna pozicija da upišem u prijavi?

Unaprijed se zahvaljujem  :pop:!

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Pozdrav iz BiH
« Reply #3 on: 26/November/2009 »
Vozdra drug,

Po meni, a drugi nek' me isprave ukoliko grijesim, najbolje ti je da apliciras za pursera. To ti je zbog "bilingual-izma".

Haj sad..  :uzdravlje:
Qui audet adipiscitur