Author Topic: Poludit cu jer mi salju vec 3. LoE u zadnjih tjedan dana ...  (Read 2320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Ajoj poludit cu. Ovaj tjedan slusam predavanja za d2 jer mi treba pa u ponedjeljak to polazem u utorak cu dobiti seamans book i sutra bih kada mi posalje novi ugovor odmah morao ispuniti projavu za vizu jer mi je agentica spomenula da bi nakon 18.5 trebao na brod

Sta mislis jeli moguce da ako sutra posaljem aplikaciju za vizu da to bude iduci tjedan znaci sad ovaj sto ide i da mi se sve zavrsi do 18.

Poludit cu jer mi salju vec 3. LoE u zadnjih tjedan dana i sada ako mi ovi za vizu kazu da nece biti iduci tjedan onda ce mi morati poslati i 4. LoE a toga me strah da se nebi oni naljutili sta ja znam
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
hm, mislim da ti viza neće biti slijedeći tjedan termin, ja sam rezervirao 26.4. i termin mi je 13.5. ali možda budeš imao sreće pa ti i uleti slijedeći tjedan.
A za vizu se neće royal naljutiti bez brige, znaju oni da to nije do tebe. Jedino ako si ti nešto inzistirao pa su promijenili prva 3 LoE-a...

"It always seems impossible until it's done"

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Ma nisam ja nista inzistirao

Prvi loe dobio prije nekih tjedan dana tamo dan prije prvog maja da mi je 13.5. ukrcaj na quantum of the seas u barceloni i da mi netreba viza jer se ide u kinu ali mi treba seamans book. Krenuo u ponedjeljak na tecaj D2 imam to sada do subote iduci ponedjeljak odmah ispit i iduci utorak imam seamans book i dan poslje srijedu 13 idem na avion. Reko odlicno sve taman s vremenom.

Jutros mi dolazi mail promjena broda ides na anthem of the seas ukrcaj 12 u rimu i na kraju mog ugovora negdje zadnjih mjesec dana smo u americi i treba mi viza.

Ja kontaktiram agenticu kazem jbg u utorak 12 cu tek dobiti matrikulu a gdje je jos viza ona kaze ok da bi trebao poslje 18 dobiti novi ukrcj i da pricekam danas sutra novi loe i da krenem odmah vizu rjesavat (a nemogu dok mi neda ona LoE jao lude zene)

Eto vidis i sad ako ne uspijem dobiti termin iduci tjedan za vizu otpada i taj 18 mada nije rekla striktno 18 nego je napisala AFTER 18th....

Cudo haha
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I