Author Topic: Housekeeping Carnival Glavni Interview 7-9. May 2015.  (Read 3114 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Da li je iko bio na glavnom interview sad za FS, PDS and Housekeeping Manager ove sedmice u Zg, Bg i BL.
Bio sam na intervjuu u BL, i bilo nas je samo 4oro, medjutim, nismo jos dobili rezultate, receno nam je da cemo dobiti SMSove, je li ovo samo suplja da nam ne kazu da nismo prosli ili?

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Housekeeping Carnival Glavni Interview 7-9.5
« Reply #1 on: 09/May/2015 »
ako ti onaj na intervjuu nije vratio papir sa prijavom, znaci da si prosao :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Housekeeping Carnival Glavni Interview 7-9.5
« Reply #2 on: 09/May/2015 »
ljudi pišite godinu u ovakvim postovima, ovaj forum postoji 8 godina, šta će kome za koju godinu značiti 7-9.5?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Housekeeping Carnival Glavni Interview 7-9.5
« Reply #3 on: 09/May/2015 »
Mozes li change topic title?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Jel to bilo preko neke agencije ili?

...ja sam 22. aprila trebao imati telefonski intervju za Carnival za Housekeeping, bio neki problem sa vezom nismo se uspjeli cuti...stigne mail, javlja regruterka da je bilo nekih problema, vamo-tamo kao cut cemo se, naci cemo neki drugi nacin, ja odgovorim da sam i dalje zainteresovan i da jedva cekam da se cujemo...i od tad nista... :waiting:

Poslao sam jos jedan mail prije koji dan medjutim nema odgovora, jesu me otkacili ili ce biti druge prilike??

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
NIsam primljen, according to Linda, nisam za housekeeping a radim tri godine vec taj posao. Imao preporuku, real one, marlins 99% and yeah, bezveze 10 mjeseci cekao. Ima li nacin da apliciram direktno? Ili slicna pozicija na nekoj drugoj kompaniji sa platom ~1300-1500?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
NIsam primljen, according to Linda, nisam za housekeeping a radim tri godine vec taj posao. Imao preporuku, real one, marlins 99% and yeah, bezveze 10 mjeseci cekao. Ima li nacin da apliciram direktno? Ili slicna pozicija na nekoj drugoj kompaniji sa platom ~1300-1500?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zašto nisi za housekeeping? Zanimljivo... Iskreno - i bolje da nisi primljen u taj department na Carnivalu  :rofl: Imaš na Royalu Deck supervisor poziciju, prakticki ista stvar kao Floor supervisor na Carnivalu.
Once a sailor, always a sailor.

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Kako da apliciram za tu poziciju, tj. preko koje agencije?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Kako da apliciram za tu poziciju, tj. preko koje agencije?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Probaj online, imaju otvorenu poziciju/e http://www.royalcareersatsea.com/jobs/apply/RCI070314DSU

Obavezno javi jesi li dobio odgovor. Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Ja sam bio kod Linde u Bg na razgovoru i prosao sam. Samo sam se dobro spremio i ostalo je bilo laganica.