Author Topic: vecina pise za CCL ili RCCL pa me zanima kako je na Celebrity-u?  (Read 2497 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zlatokosa18

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima!

Uskoro idem na prvi brod kao purser i sve sto sam mogla sam procitala..al vidim da vecina pise za CCL ili RCCL pa me zanima kako je na Celebrity-u?

Rekli su mi da je to vise neka VIP vrsta gostiju.. sto to tocno znaci kad se radi o GSO? jel teze? lakse?  -()-

p.s. vidim da se tu dugo nije nista novo pisalo pa ako ima ko svjeze dojmove da pise malo   :-))))'

hvala svima!!  :wave:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Nema nikog tko je bio u Guest Relations na Celebrityu... Šteta, neizmjerno bih cijenio informacije iz prve ruke, posebno ako je moguće napraviti neku uspredbu za taj posao između Royala i Celebritya.

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Pa ako je isto ko Carnival i Princess, nema bas prevelike razlike....Complaint department i tamo...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Je li posao lakši ili teži? S obzirom da su cruisevi malo skuplji pretpostavljam da dolaze i gosti koji imaju malo više love od onih na Royalu. Na NCL-u nisam mogao vjerovati tko sve tamo dolazi i već mi je malo dosta tih cheapatonaca. Vjerujem da Celebrity vjerojatno nudi malo bolje uvjete nego Royal. Znaš li što o smještaju, plaći i sličnim  bitnim stvarima za GRO?

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Sorry, sve sto znam je kad smo jednom bili na gatheringu shorex tim sa Royala i Celebritija da je tamo mrvu bolja placa, kabina se isto dijeli a to sto su gosti bolji ti moze znacit i da se nekad zale vise jer smatraju da placaju vise...

Iako bih ja isto prije odabrao Celebrity, pogotovo za guest services jer na Royalu je ko i na Carnivalu, zalba po zalba...