Author Topic: Rad na recepciji, da li postoji sansa da me uzmu u obzir?  (Read 2641 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Prowler

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav ljudi, prvi put postam pa se unaprijed ispricavam za greske i ako sam na pogresnom mjestu ili ako sam okasnio koju godinu sa pitanjem  :hmm: .

Imam 20 godina i već zadnjih nekoliko dana sam na ovom forumu i čeprkam po raznim topicsima i "tražim se" točnije što bih mogao raditi na brodu. Nisam još sve opcije istražio ali rad na recepciji mi se za sada najvise sviđa i mislim da bih razvaljivao u tome ali postoji jedan problem - nemam nikakvog iskustva u radu na recepciji ili u hotelima općenito.
Engleski jezik znam odlicno i to mi nebi predstavljalo nikakvi problem, a sto se tice moje "simpaticnosti" ili čega već što traže u ljudima koji bi radili na recepciji mislim da bih zadovoljavao njihove kriterije jer sam dobar s ljudima i valjda bi im to kroz intervju pokazao ako bi imao sreće da dođem do jednog  -()- .
Zanima me dali postoji sansa da me uzmu u obzir i da uopce dodem do intervjua ili ce me automatski otpisati jer nemam iskustva? Inace sam iz Hrvatske i cuo sam samo za agenciju Uspinjača koja se bavi time kod nas. I ako neko slucajno ima noviju informaciju o placi recepcionara jer sve sta sam procitao na forumu je staro po 3-4 godine ili vise. Unaprijed hvala svima na bilo kakvom odgovoru ako nije kasno  :wave:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ponavljam, ako postavljate pitanje, neka se to vidi u naslovu, "rad na recepciji" pokriva pola foruma ...

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Prowler

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pardon nisan razmislja o tome kad san pisa naslov, prvi put postam nesto pa nisa bas upucen. A što se tiče mog pitanja jel imate odgovor slucajno ili bar nekakvu informaciju vezanu uz to?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa ako već inzistiraš, možda da razmisliš o konobarenju, jer to je jedini posao gdje te neće gledat pod povećalom.
Poslije pređeš na recepciju. Tako se to inače radi.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Prowler

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
A tako sam i mislio, da je jedina sansa da me uzmu za konobarenje jer je to neka naj osnovnija pozicija, al kako svi pišu da je bolje pucat na visoko pa pričekat, zanimalo me jel se mogu uopće nadat radu na recepciji bez iskustva. Hvala svakako na odgovoru :)