Author Topic: Trening i glavni intervju za princess 5.og maja  (Read 2660 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Petran

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pozdrav svima, da li ima jos nekoga ko ide na trening i intervju 5.og maja za princess preko SC, ako ima neka podeli iskustva ili postavi neka pitanja koja bi mogla biti na glavnom intervjuu, svaka pomoc i veterana i iskusnijih moreplovaca je dobro dosla :D inace ja imam razgovor za techical, odnosno carpenter, pa ako ima nekoga sa iskustvom neka podeli, hvala :D

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
sa srecom na glavnom, ali ne bih da te razocaram, msm da se ni jedan carpenter od prosle godine nije ukrcao :/ 

Offline Petran

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
sa srecom na glavnom, ali ne bih da te razocaram, msm da se ni jedan carpenter od prosle godine nije ukrcao :/ 
Pa zasto ih onda traze, odnosno zasto objavljuju konkurs?  :waiting:

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Ako cekaju troje se prethodnog intervjua, njima trebaju josh 5 ili 10 pretpostavljam, plus treba im i backup varijanta u slucaju da neko ode kuci ranije ili ne ispunjava uslove. A sve zavisi od toga koliko se ljudi prijave za tu poziciju i koliko ljudi prodju sam intervju...

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Ako cekaju troje se prethodnog intervjua, njima trebaju josh 5 ili 10 pretpostavljam, plus treba im i backup varijanta u slucaju da neko ode kuci ranije ili ne ispunjava uslove. A sve zavisi od toga koliko se ljudi prijave za tu poziciju i koliko ljudi prodju sam intervju...

tvoje razmisljanje je jako dobro, i ja sam tako razmisljao dok sam cekao za poziciju bar steward za Princess, nas je 20 cekalo i nadali se svakog meseca ukrcaju, ali nista od toga . . . na kraju sam se prebacio na Carnival i evo putujem za par dana, a jos uvek se niko nije ukrcao od ljudi sa kojima sam cekao, a tu ima ljudi koji cekaju od februara 2014.

iako prodjes za tu poziciju, spremi se da cekas bar godinu dana

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Moguce, ima svega... ko zna, sigurno oni imaju i neko rangiranje, u stilu koliko ti je iskustvo, kako si proso na intervju, iz koje zemje dolazish i tako dalje. Dakle, sve so to boduje pretpostavljam, pa ako u medjuvremenu nadju nekog iz neke zemlje gde ljudi rade za jako manje para, a ko ima vise iskustva i bolje je prosao intervju, onda valjda on ima prednost... koj zna, mozemo samo da nagadjamo.

Offline Petran

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Hvala :D Videcemo sutra, sutra imam i trening i glavni intervju, tako je za techical, pa javljam kako je proslo i koja je strvarno prica :D

Offline browser

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
I kakvi su utisci sa intervjua? Da li je bilo jos ljudi za technical dept?
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Offline Petran

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
I kakvi su utisci sa intervjua? Da li je bilo jos ljudi za technical dept?
Utisci su sasvim ok, sta sam ja ocekivao ovo je bila laganica realno :D Bilo je ukupno nas 10 za technical, 6 Carpentera, 3 vodoinstalatera, i 1 varioc, stim sto su oni imali intervju sutradan :) nisu nas odmah nista obavestili ko je prosao, treba ovih dana :)