Author Topic: 24.06.2015 - Beograd - Frankfurt - Sijetl > Regatta (Oceania Cruises)  (Read 2276 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Pozz drugari, priblizava mi se vreme za jos jedan ugovor :D juce mi je stigla karta, pa ako ima nekog da polece 7 iz Beograda preko Frankfurta za Sijetl nek se javi da putujemo zajedno :D Ps. u pitanju je brod Regatta, Oceania Cruises. Ukrcaj 8.juna

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Promena datuma, umesto 8 juna ukrcaj mi je pomeren za 25, tako da mi je shodno tome i karta promenjena za 24. jun. Ruta je ostala ista. Ukoliko neko ide tog datuma nek se javi da idemo zajedno  :D

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Ja bi trebao na ukrcaj na Regatu u Sijetlu, 22. Jula. Jos samo vizu da sredim, a tu me malo koci ambasada. Moram da trazim hitan intervju za vizu. Nadam se da se vidimo na Regati.
Kakav je brod, social life, klopa, kabine? Ima li nasih?
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Biće da se milosiv88 ukrcao i apstinira od foruma. Last Active: 22-05-2015
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Hej pozz sad videh mail da imam odgovor na temu ;) na žalost došlo je do promene pa su me umesto na Regattu ukrcali na marinu 4 juna, tako da sam ovde skoro već mesec i po dana. Takodje što se tiče regate ne mogu ti puno pomoći,  mada sam čuo priče da su manje brodovi oceanie mrtvi što se tiče social life, kolega koji je bio tamo mi je rekao skoro da naših nema puno, samo par njih, a za hranu već nisam siguran ali predpostavljam da je kao i ona ostalim oceania brodovima. U principu nije neka ali može da prodje :)

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Viza sredjena :) Sefe, hvala na odgovoru. Milose takodje. Kakva je Marina? :)
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Viza sredjena :) Sefe, hvala na odgovoru. Milose takodje. Kakva je Marina? :)
Ja sam bio sa jednom Marinom...i mogu ti reci da je bila odlicna...haha  :D :banana:  oT

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Haha Zliigac dobar odgovor :) popay nema na cemu i drugi put :) što se tiče marine u principu je ista kao i Riviera, brod je identičan,  čak je i pola crew members sa riviere prešlo ovde. Imas više o rivieri u mojim poštovana u radu u shopu, tako da pročitaj njih. Skoro sve je isto, jedino mi je riviera bila nekako življa.  Zurke su bile bolje tamo ovde je bar pun svako veče ali svi samo stoje po grupicama  i pričaju, dosada živa,  ništa se dešava :) oceania je striktna po pitanju alkohola i droga, tako da svaki mesec imamo random test na iste i zbog toga dosta ljudi ne pije uopšte, ili pije popije po jedno piće max dva i niko ne može da se opusti kompletno zbog toga jer nikad ne znaš kad ces ti da budes na redu za test. Oficirima ja alkohol skroz zabranjen tako da njih i nema u baru. A takodje znaju i da breathalyziju i na gangveju ako posumnjaju da si pio napolju i da te odmah sutradan pošalju kuci. Ako ideš prvi put na oceaniu spremi se na gomilu treninga u prvom mesecu. SKoro svaki dan ces da imaš po neki. Drill 2 puta u kruzu. I ako imas pomorsku knjižicu obavezno je ponesi sa sobom. Ako se desi da te transferuju, na baltik ili francusku Polineziju neces moći da izađeš nigde bez nje. Zbog toga je ovde na marini gomila ljudi zatočena na brodu.