Author Topic: Norwegian Star !!!  (Read 2865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Norwegian Star !!!
« on: 20/May/2015 »
Evo posle mesec dana da se i ja javim sa Norwegian Star-a. Moji  prvi utisci su razocarajuci!!!
Barem sto se moje pozicije tice i mog celog departmenta. Brod je uradio rotaciju iz Amerike u Severnu Evropu. Pet meseci smo u  Baltickom moru, sto za nas znaci ubistvo. Niko nepije nista, ili samo vino i pivo. Vecinu para uzimaju Somalieri ili Wine ST.. Isto tako je dobro prolaze u Restora Departmentu , ali oni koji nerade u complimentarni restoranima.
 Gosti su vecinom jednom nogom u grobu, mislim da nam je prosek  gostiju 70 godina.
Sto se tice ostalog , po mom misljenju nije lose. Posto nema posla , ima se vremena za Crew bar. Uopste sve je lazerno. Dopustaju se dosta vise stvari , nego na  primer na Pearl-u. Koliko para toliko i muzike.
Nasih ljudi ima dosta, mislim da nas je oko 20 do 25. Razni delovi ex-yugo.Ima nas u svim departmentima osim u housecip.
Toliko za sada, pozdrav za buduce  moreplovce!!!!

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #1 on: 20/May/2015 »
E nek' si nam se javio batice, bas mi je drago cuti da ima i nasih tamo (bar nama koji cekamo prvi ugovor) , sirimo se kao epidemija. Zivio  :uzdravlje:

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #2 on: 20/May/2015 »
Mirno more stari !  :yahoo:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline ivan18

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #3 on: 02/June/2015 »
a da napomenes da si otisao mrtav pijan da otvaras bar u 6 ujutru.  :smack:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #4 on: 02/June/2015 »
 :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #5 on: 02/June/2015 »
Ni prvi ni zadnji. Zatvori se crew bar, ti zedan i gladan,prvo na promenadu narucit pizze od night cooka, onda pravac u svoj bar po logistiku,tamo nadjes svog head bartendera koji pije jack,popijete si svaki jednu,ti uzmes svoje,on svoje, pajzi od cooka das red bull,a ti logistiku i pizze nosis u kabinu. Naravno head bartender ti dodje u kabinu na dozu jer zna di je party. Nothing like ship life baby :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #6 on: 05/June/2015 »
Znas i sam Ivane da nisam imao izbora. Ali ja sam profesionalac , iako se nesecam zadnja dva sata u St.Petersburgu, a ni prva tri na brodu. Iako se secam da sam otisao da otvorim bar u 6 umesto u 8 ipo. Da sam otisao u kabinu , nebih ni  otisao na posao i sigurno bih bio kuci .  Inace bio sam vrlo srecan. Ni H/D ni F/B nisu primetili koliko sam pijan. Mozda i jesu , ali su odlucili da mi daju drugu sansu!!!
Drustvo ,preporuka za vas koji dolazite na Star. Posle dve flase votke , prestanite za vase dobro !!!
Ivane 4 ili?

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #7 on: 05/June/2015 »
Hahaha e ludaci xD

Offline ivan18

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Norwegian Star !!!
« Reply #8 on: 12/June/2015 »
Samo kad smo preziveli rusiju. A sledeci put se nadam port maningu, taman da ne dolazim u iskusenje. :uzdravlje: