Author Topic: Paz sad here I come :)  (Read 3153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Danijel_bn

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Paz sad here I come :)
« on: 26/November/2009 »
Dragi moji evo novog clana :) Vec nekih sat vremena citam ovaj forum, popunih onu prijavu i naravno poslah je.Pa sad me interesuje preko koga ovo sve ide, kakvu on korist ima od toga i pitanje za nekog ko je vec radio ovo.Da li su ovo male pare za taj posao???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #1 on: 26/November/2009 »
Dragi moji evo novog clana :) Vec nekih sat vremena citam ovaj forum, popunih onu prijavu i naravno poslah je.Pa sad me interesuje preko koga ovo sve ide, kakvu on korist ima od toga i pitanje za nekog ko je vec radio ovo.Da li su ovo male pare za taj posao???

Paz sad ...

1. Prijava za interview u Beogradu ide preko dokumenta prijava.doc, sa tom svrhom da SafeCruise zna tko je do njih dosao preko foruma, a tko ne.
2. Kakvu korist ja imam od toga? Sta te briga.
3. Jel su male pare za posao? Jesu. Uzmi ili ostavi.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #2 on: 26/November/2009 »
2. Kakvu korist ja imam od toga? Sta te briga.
3. Jel su male pare za posao? Jesu. Uzmi ili ostavi.

Svaka cast Sefe  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Danijel_bn

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #3 on: 26/November/2009 »
Sta se vredjas odmah?Jel nesto pogresno u mojim pitanjima???Cemu toliko srdjenje? relax bb ;)

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #4 on: 27/November/2009 »
Sta se vredjas odmah?Jel nesto pogresno u mojim pitanjima???Cemu toliko srdjenje? relax bb ;)

Daniel.. malo je nekulturno pitati nekoga koga ne poznajes kakvu on ima korist od necega.. posebno zato sto je ovaj forum dignut i ulozeno je dosta vremena i zivaca da  bi postao ovako posecen i da ima ovoliko informacija o ovoj delatnosti, a sve vam je to besplatno( za razliku od nekih drugih sajtova  na netu gde se placa  clanarina za ove iste informacije)
 :deda:

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #5 on: 27/November/2009 »
To sto kaze Milan je tochno  ::yes:: sajt je bolji a ko ima od ovo lova to i nije nas problem

Offline Danijel_bn

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Odg: Paz sad here I come :)
« Reply #6 on: 27/November/2009 »
Daniel.. malo je nekulturno pitati nekoga koga ne poznajes kakvu on ima korist od necega.. posebno zato sto je ovaj forum dignut i ulozeno je dosta vremena i zivaca da  bi postao ovako posecen i da ima ovoliko informacija o ovoj delatnosti, a sve vam je to besplatno( za razliku od nekih drugih sajtova  na netu gde se placa  clanarina za ove iste informacije)
 :deda:

Vidis ovakve odgovore postujem i rado procitam.Sad shvati i ti mene, i ja moram da se informisem, mnogo je internet prevara danas.Ja nisam bas u takvoj situaciji da puknem dosta kesa i da izvisim na kraju.A ako on dobija pare, belo roblje :D ili nesto sasvim drugo meni je svejedno.Ako on pomogne nekom tako i treba.