Author Topic: Napravio sam (Norveški) medical za Harding Brothers u Zagrebu za 300 kn (€40)!  (Read 15950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Postovanje,moranari.
Odradio sam Norwegian medical za Princess kod dr. Lukin i danas sam dobio potvrdan odgovor iz Napulja ,medical je u redu :) .
Znaci,pregled sam naurcio telefonski,seka je jako susretljiva,doktor veoma razigrana licnost .
Odradio sam test za daltonizam,gdje sam prosao iako sam daltonista.
Doktor je u vise navrata naglasio ,pa sta sa tim Princess,oni sada ovako,sada onako,vise i ne znam :) .
Uglavnom ,pregled je trajao 10-ak minuta,kostao je 40 E .
Sve najbolje.  :plovim:
Da fak I am doinn" on this place ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
"Odradio sam test za daltonizam,gdje sam prosao iako sam daltonista."   :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
"Odradio sam test za daltonizam,gdje sam prosao iako sam daltonista."   :facepalm:

Pobeda!!! Junior waiter...ajd OK. Pesto sos, hot chili sos...zeleno, crveno, sta sad, nije strasno. :)

Ako mi dodje u Elektro neki fiter sa Lukinovim lekarskim, bar cu znati da ga proverim da li razlikuje crvenu od zute zice :) .
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
I ja imam problema s neraspoznavanjem boja, dosad su mi svi doktori pisali da je sve u redu jer je bilo irelevantno za pozicije ionako, kao sto je i sad ali me doktor Batarelo razocarao i napisao mi defected color vision. Sto to sad znaci, ima li netko iskustva ili zna nekog s istim problemom na NcL-u? Poslao sam vec medical takav kakav je u kompaniju iako mi je svasta palo na pamet, i cekam odgovor. Svakako cu javiti kako prode sve, bojim se da me ne odbiju zbog toga, iako je nebitno za poziciju (recreation staff). Hvala i pozdrav svima
Once a sailor, always a sailor.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ima li jos ljudi da su radili ovde za Princess,i ja moram da radim lekarski a ne daje mi se bas 200e + vakcine i sta vec  :uzdravlje:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline NemkeGari

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: ex Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Accomm.attend.
Ima li jos ljudi da su radili ovde za Princess,i ja moram da radim lekarski a ne daje mi se bas 200e + vakcine i sta vec  :uzdravlje:


Vidim ja Gogo da ćemo mi kanda zajedno do Zagreba.  :plovim:
Dosta sam putovao, ali tamo nisam nikad bio. Zvaću ja Lukina danas-sutra pa ti javim. Čekam svakako od Princess-ove agentkinje mail  sa "certified" klinikama.