Author Topic: Napravio sam (Norveški) medical za Harding Brothers u Zagrebu za 300 kn (€40)!  (Read 15948 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Ja bio pre mesec dana. Sve je kao sto je napisano. 15 minuta pregleda,pritisak i vid i malo pricali i cao.  oT
40 evra platio.
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline Azra

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Ja sam uradila jucer pregled kod doktora za Viking 60 €, napisao je on 40€ ja mu rekla malo je to ionako Viking vraca pare za medical... radila sam za carnival i msc kod batarela tamo je bio 150 € al sve rade, ovdje samo tlak, vid i to je to, otisla sam bez najave nisam mogla da ih dobijem primili me bez problema :) super neki lik samo ne znam kako on to ispunjava sva ona pitanja bez ikakve pretrage, recemo da on to procijeni od oka ;) :D

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Da li Princess priznaje njegov papelito  :hmm: , ionako ne refundiraju medical tako da je 40 evri sasvim dobra ideja  :uzdravlje: .
Znaci gospon Lukin radi Norwgian medical 100 % ?
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Jel ima neko mail adresu dr.Lukina? Htela bih da dogovorim pregled i potvrdim cenu da ne putujem 800 km bezveze.
U Skoplju je ovaj pregled 200-220 eura.Kod Lukina sa sve povratnom kartom do tamo ostace mi 100 evrica.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Jel ima neko mail adresu dr.Lukina? Htela bih da dogovorim pregled i potvrdim cenu da ne putujem 800 km bezveze.
U Skoplju je ovaj pregled 200-220 eura.Kod Lukina sa sve povratnom kartom do tamo ostace mi 100 evrica.


Ožegovićeva ul. 5, 10000, Zagreb. Telefon: +385 1 2333 624 . Svakako se čuj s njim prije puta :) Sretno
Once a sailor, always a sailor.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Da li Princess priznaje njegov papelito  :hmm: , ionako ne refundiraju medical tako da je 40 evri sasvim dobra ideja  :uzdravlje: .
Znaci gospon Lukin radi Norwgian medical 100 % ?

Priznaje... 100%. Evo trenutno vazece instrukcije za NORW od Princessa...Lukin je tu.
Nebitno je da li si ti iz SRB, HRV, MK..NORW vazi isto.


MEDICAL EXAMINATION INSTRUCTION

Before joining your assigned vessel, you are requested to contact one of the following doctors to request an appointment for your pre-embarkation medical examination that has to be as per the Norwegian Maritime Directorate form. Please inform the Doctor that the medical exam must be valid for two years from the date of issue unless medical restrictions apply.

Dr. Boris Sokal
Poliklinika Glavic
Cira Carica bb 20000 Dubrovnik
Tel: + 385 20 640-616, fax: + 385 20 640-615
e-mail: Poliklinika.glavic@gmail.com
Poliklinika-glavic@du.t-com.hr

Dr. med. Asja Slivnjak-Miljanic
Dr. med. Mirjana Pancic Medoviceva 35
 5100 Rijeka
 tel: +385 91 2009 080
 e-mail: medico.medicina.rada@gmail.com

- Dr. Milorad Stipanovic
- Dr. Smilja Maravic-Bravar
- Dr. Gordana Grbac Rincic
Ustanova za Zdravstvenu SKRB Pro Vita-Medicina Rada,
Trpimorova 2 51 000 Rijeka
tel: +385 51 352 460, fax: +385 51 320 134
e-mail: poliklinika.pro.vita@ri.t-com.hr
 
-Dr. Gordana Tenzera-Taslak
 Poliklinika Dr. Petrovic
 Podruznica Split
 Matice Hrvatske 68
 21 000 Split
tel: +385 21 534 701
Fax: +385 21 503 521
e-mail: poliklinika.petrovic.st@gmail.com

-Dr. Zeljka Ercegovic
Simiceva 8
21 000 Split
tel: +385 21 371 945,
mobile: +385 (0)98 225 593
e-mail: poliklinika.ercegovic@st.t-com.hr

-Dr. Josip Lukin
Ozegoviceva 5, 10 000 Zagreb
tel: +385 1 2333 624
e-mail: josip.lukin@zg.t-com.hr

Please explain to the Doctor that you must pass a medical examination as per the Norwegian Maritime Directorate requirements.
The Doctor will then issue to you the medical certificate, clearly completed, signed and stamped.
It is your responsibility to check that the issue and expiration dates, as well as the Doctor’s stamp, are clear and readable.
Please note that medical certificates without the readable Doctor’s stamp and signature or without the specified issue and expiration dates will not be accepted.
Please remember that you must present your medical certificate to the Crew office upon joining your assigned vessel.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Jasno mi je to.I u mojoj listi od Cunarda stoje njegovi podaci.Samo me buni ovaj slucaj:
 http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=8364.0.
Kako je moguce da su njemu rekli da Dr.Lukin sertifikati lazni u decembru 2013 godine a i dalje covek izdaje te sertifikate?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
E to vec ne znam da ti kazem. Kod mene na brodu ima jedan sa njegovim sertifikatom, tako da za Princess nema problema.

Ako pogledas na zvanicnom sajtu norveske pomorske administracije, nacices listu lekara izvan Norveske koji su licnecirani za norveski pomorski lekarski. Na strani 32 se nalazi Dr Lukin.

Zvanicni sajt: https://www.sjofartsdir.no/en/seafarers/seamens-doctors/list-of-seamans-doctors/

Link to file: https://www.sjofartsdir.no/PageFiles/4107/Godkjente%20sj%C3%B8mannsleger%20utland.pdf
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
E to vec ne znam da ti kazem. Kod mene na brodu ima jedan sa njegovim sertifikatom, tako da za Princess nema problema.

Ako pogledas na zvanicnom sajtu norveske pomorske administracije, nacices listu lekara izvan Norveske koji su licnecirani za norveski pomorski lekarski. Na strani 32 se nalazi Dr Lukin.

Zvanicni sajt: https://www.sjofartsdir.no/en/seafarers/seamens-doctors/list-of-seamans-doctors/



meni su iz cunarda poslali upravo taj spisak tako da valjda moze..ja sam zakazao pregled u utorak pa javim detalje nakon pregleda  i takodjer  sta ovi iz cunarda imaju reci kad im posaljem njegov cetrifikat

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #25 on: 16/January/2016 »
Odakle si i ja sam mislio u utorak ići za zg

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re:
« Reply #26 on: 16/January/2016 »
Odakle si i ja sam mislio u utorak ići za zg

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk



dolazim iz sarajeva

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Obavezno javljajte kako je proslo i sta kazu kompanije?
dado86 na koji Cunardov brod ides?

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Obavezno javljajte kako je proslo i sta kazu kompanije?
dado86 na koji Cunardov brod ides?

ne znam posto jos nisam izvadio sve papire tj jos samo lijecnicki fali (izgleda da im se zuri posto je proslo tek 20 dana od intervju-a) ..kad to kompletiram nadam se da cu saznati  :wave: jesu tebi to vec rekli ?  ""]]

kad zavrsim pregled i sve posaljem javim prve reakcije  

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Poslali su LOE zbog vize,ako je po tome suditi Queen Mary 2