Author Topic: Završetak još jednog ugovora... Carnival Liberty, maj 2015.  (Read 8187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Pa zar tebi nije bilo ipak "malo" lakse, ipak si bio supervisor?

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Na brodu je duplo teže, svaki sat na brodu pomnoži sa 2 ako radiš na fizički zahtjevnoj poziciji. Još ako ti se zalomi da ploviš preko nemirnog Atlantika pa te uje*e morska bolest, pomnoži sve sa 5. Konobarima je raspored takav da počinješ rano, a završavaš kasno - praktički radiš cijeli dan uz svugdje po koji sat odmora između, za ubiti oko kasnije... A malo tko je discipliniran da poslije posla ode ravno u krevet, nego u crew bar. I onda dođeš svakakav u kabinu u kasne noćne sate, i takav se budiš u 6... Boli me cijelo tijelo kad se sjetim   :rofl:  S tim da na brodu na tim pozicijama nema stajanja, na maksimumu si cijelo vrijeme. I ja sam radio ovdje svašta ali s teškim poslovima na brodu malo što se može usporediti. Najbolje to sve osjetiš kad odeš na odmor, pa zbog kroničnog umora i neispavanosti ne možeš ustati iz kreveta do podne prvih tjedan-dva... Nego, sretno ljudi :uzdravlje:
Jeste vala, posao konobara, cistaca i pomocnika kuvaru je krvav i ovde a na brodu tek ne mogu da zamislim...
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Meni sva cetiri ugovora izmedju 4 i 5 mjeseci... A kad vidim da ovih 10 jaoo, vise nego duplo od mene.  :pad:

Nek si sretno stigao kuci, samo da te jos podsjetim sad ce i taj godisnji zavrsiti, dok si rekao piksla!  :giggle:
If you want something - go and get it.

Offline KikiRiki

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Na brodu je duplo teže, svaki sat na brodu pomnoži sa 2 ako radiš na fizički zahtjevnoj poziciji. Još ako ti se zalomi da ploviš preko nemirnog Atlantika pa te uje*e morska bolest, pomnoži sve sa 5. Konobarima je raspored takav da počinješ rano, a završavaš kasno - praktički radiš cijeli dan uz svugdje po koji sat odmora između, za ubiti oko kasnije... A malo tko je discipliniran da poslije posla ode ravno u krevet, nego u crew bar. I onda dođeš svakakav u kabinu u kasne noćne sate, i takav se budiš u 6... Boli me cijelo tijelo kad se sjetim   :rofl:  S tim da na brodu na tim pozicijama nema stajanja, na maksimumu si cijelo vrijeme. I ja sam radio ovdje svašta ali s teškim poslovima na brodu malo što se može usporediti. Najbolje to sve osjetiš kad odeš na odmor, pa zbog kroničnog umora i neispavanosti ne možeš ustati iz kreveta do podne prvih tjedan-dva... Nego, sretno ljudi :uzdravlje:

Sve si rekao, argumentirano i točno ! Znaju svi koji su to prošli i ne uspoređuju rad na brodu i kopnu.
Hvala na komentaru ! ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Cestitke Prince legendo...  :uzdravlje:
uzivaj u zasluzenom odmoru...

"It always seems impossible until it's done"

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
10 ipo mjeseci, šta reći osim  :clapping: