Author Topic: Pozicija Night Auditor, jako me interesuju iskustva?  (Read 4223 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anjicka

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Molim Vas , da li neko sa GCCl -a  moze da mi da tacan opis posla na recepciji kao night auditor? Dobila sam papire, ali me jako interesuju iskustva?

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 24/May/2015 »
Nadji york'a na forumu ona je trenutno na brodu na toj poziciji, uglavnom kaze da joj je ladovina u nocnoj, nema nikog, obidje deck svakih sat I manje vise to je to

Offline anjicka

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pozicija Night audit opis
« Reply #2 on: 24/May/2015 »
Tnx, bilo bi strava da je tako  :run: Posto mi je ovo prvi put da idem

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Jako dobra pozicija, a bez stresa.

Dobila si vec datum ukrcaja ili samo prosla intervju?

Offline anjicka

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Prosla intervju, dobila neka dokumenta, tipa river book, medical i ostale stvari, sem ugovora.Tako da sam joj juce poslala sta se desilo,,kad dolazi ugovor, i ona kaze kad popunim ovo i vratim joj, stavlja me u proces i tek tada dobija ugovor pa onda visu. Tako da sam se toliko smorila, jer sam upravo saznala da river book kosta boga oca i da morama ici u Prahovo jer nisam iz Bg. Pa kad bi nesto bilo jednostavno u ovoj Srbiji bilo bi idealno

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Možda ti je bliže da odeš u HR ili BiH po riječnu knjižicu.

Offline anjicka

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Ne moze, Zakon kaze po opstinama ? :tuctuc:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Ja sam isao u lucku kapetaniju koja je 200 kilometara od mog grada.

Offline Vladan986

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Da li moze neko da mi kaze nesto vise o poziciji Night Auditor,sta se tacno radi i kolika ja plata?Hvala unapred...

Offline anjicka

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Jesi li prosao sve do faze sakupljanja papira i ostalo  ""]]. Posto ja jesam i ono cekam vec mesec dana i smor je.KOliko sam razumela pozicija je ok radi se 12 ili 11  sati cini mi se , takav sam info dobila. Imas obilaske broda i cekiranje na svaki sat, pripremas dokumentaciju i nemas puno kontakta sa gostima...a moze se desiti i da ucestvujes u priredbama za goste, budes vodic na nekom obilascima ... u Zavisnosti od broda do broda para je od  1700 do 1900e.

Offline Vladan986

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Samo sam odradio preselekcioni intervju preko skype-a,lik rekao ok,kada bude otvorena pozicija zvace i to je to,a to je bilo juce.Tako da nemam pojma sta je sledeci korak?

Offline Vladan986

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Pa da,i ja sam isto to saznao za tu poziciju,zvuci OK...