Author Topic: 12.08.2015. Beograd - Frankfurt - Orlando > Carnival Paradise  (Read 6798 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #15 on: 25/June/2015 »
A sta je sa tim Kumarom?

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #16 on: 25/June/2015 »
Je l neko sarađivao sa Chai-em legendarnim tajlanđaninom/tajlanđankom?

sta je ovo? trans osoba?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #17 on: 25/June/2015 »
shemale :facepalm: pa pun ih je brod,samo isplivaju kad su zurke,ne prepoznas ih,ono svaki dan smo zajedno na smoking area on musko,dodje zurka,"ona" kao e de si hocemo na cigaru? a ti :pad:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #18 on: 25/June/2015 »
primjetio sam da je dosta kvir ekipe na brodovima (iako iz svog siromasnog iskustva). ma nemam ja nista protiv te raje, neka ih, ljudi ko ljudi :)

Offline Enzo86

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #19 on: 25/June/2015 »
Liberty zovu "plava laguna", zato što je top menadžment i dosta ljudi, što bi ste vi rekli kvir. I ako je jedan od most busy brodova Liberty je zbog dobrog menadžmenta i opuštene atmosfere jedan od najboljih brodova za rad.

A Kumar pored jedne Rumunke (zaboravio sam ime, nemojte da me držite za reč ali mislim da je na Paradise-u) najgori hskp manager koji može da ti padne u floti od 24 broda...

Čai je legenda, potome što je izuzetno profesionalan i ima takt za rad sa ljudima. Čai ili Čaja kako voli da ga zovu, je trans. Tada je pio hormone da mu porastu grudi, a koliko znam sakupljao je pare da promeni pol... Možda ga zato i ne znate :)

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #20 on: 25/June/2015 »
Mora meni neko s**** da zapadne pa to ti je...

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #21 on: 25/June/2015 »
kumar ti ne gine :P

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #22 on: 25/June/2015 »
 -()-  :facepalm:

Offline Enzo86

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #23 on: 25/June/2015 »
Ih što odmah najcrnje, šansa da ti on padne je 24:1. Ne bih ja puno brinuo oko toga a i pitanje da li je još uvek u kompaniji.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #24 on: 25/June/2015 »
Shit happens xD

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #25 on: 26/June/2015 »
Upravo to :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re:
« Reply #26 on: 26/June/2015 »
Shit happens xD

Da li bi radije za šefa imali transsexualca koji je profesionalan i uljudan ili hetera koji je arogantni napuhanko?  :pop:

Msm .. kolika bi vam utjeha bila to što je vaš šef M ili Ž, ima u gaćama ovo ili ono, trans je ili hetero, ako je i***t i majmun?
Ako vas tlači i kinji, da li biste si rekli "Pa u redu, ipak je on hetero i ima k* u gaćama."? Anbilivabl ...  +U+

Ali na pravom ste tragu. Ljepota života na brodu i cjelokupni doživljaj posla na kruzerima ovisi NAJVIŠE o tome kako se vaš šef odnosi prema vama. Kompanija nevažna, brod nevažan, pozicija nevažna.

Ne brinite, biće kruzeva kada će SVI vaši gosti/putnici biti homo/trans/lesb/SM ...  :D
Evo vam link sa par slikica koje sam uslikao na jednom takvom kruzu. https://www.pinterest.com/poslovinabrodu/gay-cruise/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #27 on: 26/June/2015 »
Lele al im je bilo veselo  :tuctuc:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re:
« Reply #28 on: 26/June/2015 »
Ako vas tlači i kinji, da li biste si rekli "Pa u redu, ipak je on hetero i ima k* u gaćama."? Anbilivabl ...  +U+

 :rofl:

Offline Enzo86

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: 13.08.2015. Carnival Paradise
« Reply #29 on: 26/June/2015 »
Ljudi pa ne idete tamo da vas j**u nego da radite. Po tom pitanju mirno spavajte, pravila su stroga i verujte mi da nećete imati problema sa tim. Briga me da li je vanzemaljac ako se dobro ophodi prema meni i ostalim radnicima, kakve veze ima šta on nosi u gaćama.

Desilo se da tražim produženje na 10 meseci zato što je brod bio prijatan za rad, vratim se na isti brod a u međuvremenu došlo do rotacije menadžemnta i ja tražio skraćenje zvanično zbog svadbe kući a nezvanično zbog užasnog rukovodstva . Šef je kompanija.

Po meni veliki problem je kada je npr. Indijac u top menadžemtnu (barem iz mojih iskustava), zato što je kompletno drugačiji mentalitet. Indijca što više bičuješ više radi, nezaboravimo da su bili Britanska kolonija, britanaca je npr 1900te godine bilo 40.000.000 dok je Indijaca bilo oko 281.000.000. Dok balkance što više bičuješ veći otpor dobijaš. I tu je glavni raskorak između dva mentaliteta. Primetili ste da na Carnivalu skoro nema Indonežana na bilo kakvoj ozbiljnoj rukovodećoj poziciji. Sličan primer, Indonezija kao treća po veličini zemlja na planeti bila je kolonija jedne od najmanjih evropskih država tj Holandije. Mislim i da je šef pisao o tome da je njima poniznost prema autoritetu urođena. Ovo nije rasizam nego jednostavno kulturno nasleđe koje kreira svest jedne naciju.

 Mi tj lično ja ne mogu da shvatim da neko uvek kritikuje moj rad i da nikad nije dobro. On tako misli da će da poveća kvalitet usluge a ne postiže skoro ništa. Zamislite da npr 7 meseci neko te non stop kljuca a da nijednom nije rekao pozitivno o tvom radu. To je jednostavno nemoguće, čak i da ste kompletno nesposobni, za  jedan ugovor jednom ćeš nešto dobro uraditi. Takve menadžere smo zvali "pusher". Balkanci nisu baš pametno igrali, uglavnom se suprostavljaju pusherima dok npr afrikanci ili azijati samo klimaju glavom i "yes boss" ali mu se osvete kroz posao. I verujte mi da uopšte dobre rezulatate nisu postizali ti pusheri tim pritiskom (na osnovu feedback informacija koje gosti ostavljaju na kraju kruza a u vezi pruženih usluga). Naveo sam da sam se vratio na isti brod, na onom produženom ugovoru oblast pod mojom odgovornošću bila je tri puta uzastopno prva u floti od 24 broda i nije padala ispod 4 mesta. Po promeni menadžmenta najbolji rezultat koji sam postigao je 7 mesto na istom brodu pod istim uslovima, uglavnom sam tavorio oko desetog. Ako sa top tri mesta padnete na sredinu to vam nešto govori.