Author Topic: Assistant Waiter Celebrity 750$, Carnival 950$. Koja je razlika?  (Read 4259 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bickobickovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pozz, jel ima dobrih dusa da mi pomognu.
Ponuden mi je posao ass.waitera na Celebrityu za 750$ i 950$ na Carnivalu.
Pa za vas iskusnije, koja je razlika izmedu brodova i zasto je 200$ razlike, a ista pozicija?

Pitao sam ja to sve u agenciji, ali nisam dobio neki konkretan odgovor. Njima je to sve "isto", male su razlike kako kazu, a znam da nije tako jer sam dosta citao forum i pronasao sam se u dosta postova sa ovog foruma, stvarno dobijes osjecas da te agencija zeli cim prije strpati na poziciju koja njima fali, konkretno ove jednostavnije poslove, te cim prije poslati.

Slobodno mi se moze javiti privatnom porukom neko ko ima iskustva i voljan je pomoci, iako mislim da je najbolje da se ovdje pise, mozda jos nekome pomognemo.
 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Moja preporuka je Royal, na Carnivalu je to najniža pozicija u restoranu i ne radiš u restoranu nego na Lidu (buffet), crew mess, staff ili Officer mess, room service,.. Na Royalu bi trebao raditi u dining roomu, posto postoji i snack attendant, pozicija niže. Za ovo ne garantiram jer nisam radio na Royalu ali naći će se netko da potvrdi. Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline bickobickovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Hvala ti  :uzdravlje:

Nista, cekamo onda nekog ko ima iskustva sa ovom pozicijom.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Nemam ni ja iskustva sa tom pozicijom al` znam da je na princessu duplo veca plata i ima pozicija ispod nje u restoranu
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Jesi li siguran da je pozicija assistant waiter za Celebrity? Da nije snack attendant? Ja znam da assistant waiteri uzimaju lepe pare,bar na brodu na kom sam ja bio,Celebrity Summit.Pa cak i snack uzimaju skoro 1000 dolara.
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Idi na Celebrity, bolji su od Carnivala.

Offline bickobickovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Jesi li siguran da je pozicija assistant waiter za Celebrity? Da nije snack attendant? Ja znam da assistant waiteri uzimaju lepe pare,bar na brodu na kom sam ja bio,Celebrity Summit.Pa cak i snack uzimaju skoro 1000 dolara.
Tako su mi rekli. Pozicija ass.w. i da je na oba broda cca 1100-1200$ mjesecno, pa sam ja pitao koliko je fixno, jer mi nista ne znaci njegova slobodna procjena koliko bi trebao zaraditi.
Vidjet cemo iduci tjedan sve detalje, javim kada sve saznam.

Ako neko ima saznanja i nedavnih iskustva sa ovim pozicijama, neka slobodno napise...  :uzdravlje:

Offline Vucko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
  • Company: Celebrity, Viking, River Advice
Osnovna plata snack attendat na Celebrity 750$, ide oko 1000$,i to je tacno. Ugovor je na 8-9 meseci.

Ass waiter ne znam tacno,ali veca nego snack-u sigurno.

Ovo vazi za Celebrity naravno.