Author Topic: rad sa decom  (Read 2337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jacka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
rad sa decom
« on: 27/November/2009 »
Pozz svima.Posto volim decu i imam iskustvo kao dadilja od 2 god da li biste mogli da mi preporicite neki brod gde je moguce raditi sa klincima sem Disney i da li ste culi nesto o tome kakva su ljudima iskusva  koji su radili kao babysitteri na brodu.Hvala

Offline Neda

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: rad sa decom
« Reply #1 on: 27/November/2009 »
Cao, ja sam se raspitivala o tome u Carnivalu, posto sam 4godine cuvala dva klinca i rekli su mi je da potrebno odlicno poznavanje engleskog jezika i da bi bilo dobro kad bi imala diplomu vaspitaca...
Zivot je kratak :)

Offline TiaMaria81

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: rad sa decom
« Reply #2 on: 19/January/2010 »
Pozz svima.Posto volim decu i imam iskustvo kao dadilja od 2 god da li biste mogli da mi preporicite neki brod gde je moguce raditi sa klincima sem Disney i da li ste culi nesto o tome kakva su ljudima iskusva  koji su radili kao babysitteri na brodu.Hvala

Ono što ja znam... Kada sam ja išla na intervju... bila je jedna cura koja se prijavila za babysittericu na Carnivalu...
Ne znam točno što se na kraju dogodilo, ali nedostajao joj je jedan dokument: Svjedodžba ... na Eng i na Hrv za tetu u vrtiću... i neke preporuke...
Koliko sam ja shvatila za tu poziciju treba i Svjedodžba... nije dovoljna samo preporuka i jezik... Jer sam ja to htjela, no nemam završenu školu za tetu u vrtiću, tj rad s predškolskom djecom... pa sam se na kraju prijavila za barwaiter poziciju ...

SRETNO!!!
"U životu je izgubljeno samo ono čega smo se odrekli!"