Author Topic: Ima li nekog sa Island Princess ili da je bio na tom brodu??  (Read 2673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Pozdrav...Kao sto stoji u subjectu....Ima li neko sa Island Princessa ili da je bio na njemu....dobio sam za prvi ugovor taj brod pa me ineteresuje pre svega kakav je zivot na njemu i kako prolaze bartenderi,ima li posla??
I ako ima nekog ko je vec na njemu ko je menadzer barmenima??

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Ahoj there  .
Ja sam radio na Island Princess ali u restoran odjeljenju .
Sto se tice tvoje zabrinutosti za poziciju bartendera,nemas brige,samo radi svoj posao,guzva nije velika,imas svoje pomocnike ,"beverage utilitys ".
Dosta sam vremena provodio u putnickim barovim posle ponoci ,kada kolege bartenderi i njihovi pomocnici zatvore,smjestimo se u "pantry " i cugamo  :uzdravlje: .
Moj ti je savjet da sklopijes sto vise prijateljstava s kolegama ,jer je mnogo bitno s kime radis i kakav je vas odnos ,kao i svagdje ,mada na kraju krajeva sve je do tebe i tvog odnosa prema radu .
Ali opet gledaj da sebi olaksas  ::bin-laden:: .
Tvoja radna mjesta su na sljedecim mjestima : deck 14 (Lido deck ) u baru u sklopu Horizon cort-a (harassment cort :) ) ,zatim na open deck-u isto na 14-decku ,kao i u Lotus Spa baru na 14-om decku te Grill bar na 15-om Sun deck-u ,gdje je najsvjezije pored pusacke zone za goste .
Zatim na deck 6  imas Explorer"s i Universe Lounge
Deck 7 ,Wheelhouse bar te Crooner"s gdje su najbolje pare . Na 4-om decku imas Crew bar

Island Princess trenutno radi Mediiteranske kruzeve,od Atene do Barcelone . Biti ce dollara,preko 3000 definitivno .
Krajem Novembra ide ka lijepom Miami-ju i kruzevima od 15 dana kroz Panamski kanal,gdje ce biti bas vruce .
Brod je poceo s plovidbom 1997-e godine i onako nije u losem stanju ,mada u toplim krajevima pomalo curi iz strOpova ..
Prosle godine je bio na dry-docku,tj. popravku .

Uglavnom ,dobar je brod,naoruzaj se strpljenjem i da ako pusis ,tvoja pusacka zona je deck 4 ,na zadnjem dijelu broda pored crew mess-a i deck 8 naprijed gdje je ujedno i crew pool ,a ako si gym tip,onda ides na deck 2 naprijed,pored dizala .

Sve najbolje . :uzdravlje:
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Hvala @Mujka na iscrpnoj informaciji,znaci puno....  :clapping:  :wave:

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
Kad ideš?

Ja se sutra pridružujem pa te čekam tamo, javi se  :D

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Kad ideš?

Ja se sutra pridružujem pa te čekam tamo, javi se  :D
Pozzz Dina....cekaces me malo duze jer mi je rotacija tek 7. Septembra....mada bices tamo nadam se kada budem dosao,tako da najavi me tamo i prikupi sto vise informacija da mi udelis  :D  :wave:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Ajmo da osvezimo malo ovu temu.....ima li jos nekog da je bio ili je sada na ovom brodu....da podeli iskustva???  :???:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Da li je moguce da nema toliko ljudi koji su radili ili rade na ovom brodu....  :waiting:

Offline sasabg

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Idem 23.01.2016 u tehnicko odelenje kao stolar .

Ako neko ima neku informaciju nek javi . Izgleda da bas nije puno nasih bilo tamo . Inace letim iz BG preko Rima za Majami pa ako ide jos neko nek se javi .