Author Topic: Love Hate Tattoo Studio, Miami  (Read 2007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Love Hate Tattoo Studio, Miami
« on: 08/June/2015 »
Ahoj istetovirani pomorci  :pilot: .

Sad kad sam se snasao za pokrivanje tattoo-a uz pomoc "Dermablend " i par bandaza,trazim nacin i pokusavam da isplaniram odlazak na tattoo kod gospodina Chirs Nunez u "Love Hate Tattoo Studio " koji se nalazi u 1360 Washington Avenue koji je 20 min od Miami International Airport i  cirka 45 min od 1801 Southeast 20th street Fort Lauderdale Princess cruises port ,terminal 2 .

Razmisaljao sam da uradim american traditional pin up tattoo ,zgodnu djevojku na bicepsu ili nesto u stilu JNA zenske  :rofl: .
Je li netko isao kod Miami ink gospode ?
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Steva Regal

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Love Hate Tattoo Studio, Miami
« Reply #1 on: 09/June/2015 »
Samo sam ušao unutra da vidim kako izgleda. Verujem da je jedno 3 puta skuplje nego u bilo kom drugom studiju u Majamiju. Ako hoćeš da uradiš fotografiju ispred lokala nije nikakva frka, ali za fotkanje unutra moraš da ostaviš neki tip. Majice sa nekim njihovim dizajnom su bile skoro 30$, odlično izgledaju. Ne mogu da se setim šta su još beše imali unutra, imao sam samo 10 minuta da se promuvam tamo.

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 10/June/2015 »
Pin up ili rockabilly fazon je super, ja sam isto ranije razmisljao o takvoj tetovazi al posto su svi masovno poceli da se tetoviraju mene je strasno odbilo i ugasilo zelju za tetoviranjem, mada i finansijska situacija da se ne lazemo.
Prosečni se zlopate drndajući lopate.