Author Topic: "Muškarci" koji pla?u na brodu  (Read 30232 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #45 on: 29/December/2015 »
Mislim da je pokretacica teme pod plakanjem mislila na jadikovanje, ne doslovno plakanje
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #46 on: 29/December/2015 »
Mislim da je pokretacica teme pod plakanjem mislila na jadikovanje, ne doslovno plakanje
Princ je musko??!!!! :hmm:


ma ljudi koji vole da kukaju svugde kukaju I to je to
kod kuce bi kukali sto nemaju para I tako u krug

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #47 on: 29/December/2015 »
Nisam siguran koliko je pametno da otvaram ovu temu,.....
ali sam pomalo razočaran i začuđen sve češćom...

Izgleda da je musko.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #48 on: 29/December/2015 »
Igrao sam na kartu sjećanja, koje me izdalo ovaj puta.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #49 on: 29/December/2015 »
"Komisija je donela zaključak..." :giggle:

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #50 on: 29/December/2015 »
Дајте да гласамо да ли је Принц мушко или женско. Мора да се поштује демократска процедура.  :D
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #51 on: 30/December/2015 »
Stavite princa da odradi 3 mjeseca u restoranu ili housekeeping-u pa ce i on sam poceti jadikovati.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #52 on: 30/December/2015 »
Direktore, ti ćeš o demokratiji?  :facepalm:
Znaš li gdje tvoju ćirilicu razumiju u Hrvatskoj? U općinama Vojnić i Vrbovsko. Nešto malo i u Vukovaru mada čini se ne još zadugo.
Jeste, najstariji pronađeni hrvatski dokument pisan je ćirilicom, ali pustimo povijest, živimo u moderno doba, engleski, globalizacija, put na Mars ...
Sa pozitivne strane, svakako je veliki plus što te razumije ograničen broj čitatelja  :giggle:

Uskoro nadograđujem forum na najnoviju verziju. Svi nelatinski jezici će se vjerovatno prikazati ovako: ÇáÚáãì áÍÞæÞ áÅäÓÇä
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #53 on: 30/December/2015 »
Stavite princa da odradi 3 mjeseca u restoranu ili housekeeping-u pa ce i on sam poceti jadikovati.

Princ je u životu pregrmeo veća sr*nja od restorana i housekeepinga, pa nije jadikovao. Biće da je stvar u karakteru.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #54 on: 30/December/2015 »
Princ je u životu pregrmeo veća sr*nja od restorana i housekeepinga, pa nije jadikovao. Biće da je stvar u karakteru.
Nisi rodjeni, nisi... Ako si prije broda radio ovo ili slicno ovome sto radis sad onda sr*nja nisi video ni izbliza. Mislim da ne bi trebao kuditi druge dok ne dozivis ono sto oni dozivljavaju.
Dobro mi je poznat tvoj posao na brodu i radno vrijeme i pritisak i stres koji imas, a jos bolje mi je poznat posao konobara, sobara i kuvara i vjeruj mi kad ti kazem da je tvoj posao ravan odmoru - ali to i sam znas.
To ovde na forumu pokazuje i kolicina tvog slobodnog vremena da visis na internetu, da ne spominjem besplatan internet. Zato, malo popusti prema sljakerima koji dnevno naprave i do 18 radnih sati, cesto i bez pauze i tako 6,7 ili 8 mjeseci.

Nemoj se naci uvrijedjen mojim postom, ali mislim da sam sve istinito napisao i bez lose namjere.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #55 on: 30/December/2015 »
Znaš kako - ne poznaješ me i gotovo ništa o mom životu ne znaš, o detinjstvu, odrastanju, snalaženju kroz život, prevaziđenim teškoćama i borbi. To što vidiš moj trenutni posao i besplatan internet je površna stvar u odnosu na celokupno životno iskustvo, koje je znatno više uključivalo beznadežne i teške situacije, i okolnosti koje su kao stvorene za jadikovanje i čupanje kose.

Šljaka na brodu je specifičan posao, ali sa pravom izbora, sasvim je drugačija i bezazlenija stvar od istinski teškog života u kome ti ne preostaje ništa nego da stisneš zube, istraješ i izboriš se za bolje sutra. Za razliku od teškog posla na brodu, jedini sign-off koji možeš da uradiš u teškom životu je nešto tipa da skočiš sa mosta, baciš se pod voz, spržiš jetru alkoholom ili šta već kreativno smisliš.

Ali i nevezano za teške faze u životu kroz koje sam prošao, možda bih se zapitao da li je restoran neko objektivno predvorje pakla kada ne bih znao mnoge ljude koji tamo rade, a sasvim su pozitivni, vedrog duha, širokog osmeha i puni inicijative da šire pozitivnu energiju u društvu. Par njih su mi dobri prijatelji i znam da nikada ne jadikuju. Eto, može se, stvar je karaktera.

Tražiš da popustim prema šljakerima, a ja ih ni ne diram. Čačkao sam temu muškaraca koji plaču za mamom kad se odvoje od njene suknje.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #56 on: 30/December/2015 »
Direktore, ti ćeš o demokratiji?  :facepalm:
Znaš li gdje tvoju ćirilicu razumiju u Hrvatskoj? U općinama Vojnić i Vrbovsko. Nešto malo i u Vukovaru mada čini se ne još zadugo.
Jeste, najstariji pronađeni hrvatski dokument pisan je ćirilicom, ali pustimo povijest, živimo u moderno doba, engleski, globalizacija, put na Mars ...
Sa pozitivne strane, svakako je veliki plus što te razumije ograničen broj čitatelja  :giggle:

Uskoro nadograđujem forum na najnoviju verziju. Svi nelatinski jezici će se vjerovatno prikazati ovako: ÇáÚáãì áÍÞæÞ áÅäÓÇä


ОК, анализирајући статистику овог форума видимо да већина посетилаца (и посета) форума долази из Србије а то је цирка 207 107 а плус што многи Хрвати и Муслимани из Б и Х разумеју ћирилицу а о Македонцима да и не говоримо. Што значи да већина посетилаца овог форума (и то убедљива) може да разуме ћирилицу. Не кажем ја да сви Хрвати знају да пишу ћирилицом али кажем да већина Хрвата разуме ћирилицу.

А друго, наведи ми 1 српски форум на коме је (вама) забрањено да пишете латиницом или се форумским програмом онемогућава употреба латинице? Не, брате, на српским форумима можете слободно да пишете латиницом и то вам нико не брани!
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #57 on: 31/December/2015 »
domovina u srcu je govno u glavi

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #58 on: 31/December/2015 »
Nisi rodjeni, nisi... Ako si prije broda radio ovo ili slicno ovome sto radis sad onda sr*nja nisi video ni izbliza. Mislim da ne bi trebao kuditi druge dok ne dozivis ono sto oni dozivljavaju.
Dobro mi je poznat tvoj posao na brodu i radno vrijeme i pritisak i stres koji imas, a jos bolje mi je poznat posao konobara, sobara i kuvara i vjeruj mi kad ti kazem da je tvoj posao ravan odmoru - ali to i sam znas.
To ovde na forumu pokazuje i kolicina tvog slobodnog vremena da visis na internetu, da ne spominjem besplatan internet. Zato, malo popusti prema sljakerima koji dnevno naprave i do 18 radnih sati, cesto i bez pauze i tako 6,7 ili 8 mjeseci.

Nemoj se naci uvrijedjen mojim postom, ali mislim da sam sve istinito napisao i bez lose namjere.

Pa sto niste ucili neke skole kao Princ pa biste I vi imali "lagodniji zivot"....Princ radi neke poslove za koje treba neko znanje...I neka strucna sprema......on mora da zna malo vise od onoga ko raznosi tanjire od tacke A do tacke B ili namesta krevet......zato I ima takav tretman....
Posebno kad muskarac konobar krene da kuka....tog bih poslala na gradjevinu.....kao neke zene se zale

Nemoj se naci uvredjen mojim postom, ali mislim da sam sve istinito napisala I bez lose namere.



Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: "Muškarci" koji pla?u na brodu
« Reply #59 on: 31/December/2015 »
ОК, анализирајући статистику овог ............Што значи да већина посетилаца овог форума (и то убедљива) може да разуме ћирилицу.

Mnogo komplikujes covece...

Ja na tvom profilu vidim sledece:
Company: N/A
Hire Agency: N/A
Ship: N/A
 Posts: 171

To mi govori da ti zapravo nisi bio na brodu, te da si na ovom forumu da saznas korisne stvari kako bi to N/A postalo ime nekog broda ili si samo dosao malo da nam pravis drustvo (sto je isto OK, dobrodosao). U ovom drugom slucaju mogu da razumem pisanje cirilicom. Zelis da komuniciras samo sa onima koji je razumeju.

Ali, posto jedan tvoj post kaze sledece: Planiram da idem na brod a ovde sam zbog informacija., nikako mi nije jasno zasto bi sebe ogranicio na tu "vecinu" posetilaca foruma (ma koliko ona bila ubedljiva), ako jednostavnom promenom pisma (sto umes da uradis, posto vidim da imas latinicnih postova) mozes da komuniciras sa svima.  Sef ti je jednostavno skrenuo paznju na to.

Sto se daljeg toka tvog odgovora tice,
А друго, наведи ми 1 српски форум на коме је (вама) забрањено да пишете \
smatram da mu ovde nije mesto. Ako neko hoce da diskutuje na temu MI, VI, OVI, ONI, ima vala na internetu milion mesta za to. Pobogu, ne mogu da pustim pesmu na youtube da se ne nadje 20 debila u komentarima koji uspeju da od pesme Lepa Protina Kci naprave svadju o tim prokletim devedesetima. Dosta vise.


No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced