Author Topic: Medical Podgorica, poliklinika za Royal, Celebrity itd., Cena pregleda 200€  (Read 2156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vucko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
  • Company: Celebrity, Viking, River Advice
Evo za sve koji su iz CG, ovlascena poliklinika za Royal,Celebrity itd. je  Mercur Nera Podgorica (City Kvart preko puta Delte).

Javio sam im se u ponedeljak, u utorak ujutro vec bilo zakazano, dosta su efikasni, nema guzve i ne ceka se dugo, doktorica Snežana Ćorac,vrlo ljubazna i ekspeditivna (ne reklmiram ih,stvarno je tako)  
Rezultati su bili u petak.

Ponesite obavezno vakcinacioni karton i skoriji snimak pluća i neka izveštaj ispišu na engleskom( da vas ne bi šklapili još 20e za to)

Cena pregleda 200e.


Offline Hedera_helix

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Nije mi jasna jedna stvar. Ako je ovo ovlascena poliklinika za Royal, i pregled kosta 200eu, znaci li to da se ljekarsko za pomorce izvadjeno u Kotoru ili Baru ne važi?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Dobićeš upute kada dođe vrijeme, da napraviš pregled tamo gdje Royal priznaje, sve drugo je velika lutrija, jer ako ti kažu iz kompanije šta može a šta ne može, znaš šta možeš očekivati ako ne poslušaš.
Ovlaštene klinike se mogu promijeniti i mijenjaju se povremeno, zavisno od Royala.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Hedera_helix

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
E pa mene su u Mercur Neru ćapili 280eu...razumijem da je ljekarsko za zene skuplje zbog ginekoloskog pregleda ali...na stranu sto je gorepomenuta doktorka vrlo ljubazna I draga, prijatna I ekspeditivna...moj ginekoloski pregled se sastojao iz pitanja "da li imas polnih bolesti?" I mog odgovora "ne"  niti je obavezan bio papa test, niti ultrazvuk niti nista, e ne ide mi to uglavu :tuctuc: tako je bilo I za sve ostalo.
Ok za bolestine im je dovoljno laboratoriju da odrade, ali sto ako imam dvije slezine ili mi fali pola zeluca, eventualno jedan bubreg ne daj boze? Pffff

Ocu da kazem, ovaj, traljavo :)

A u kapetaniji su mi na pitanje da li sam zakonski u obavezi da vadim matrikulu odgovorili "phuah, pa to se raspitajte...kako ocete"