Author Topic: www.ayusa-online.com  (Read 9114 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
www.ayusa-online.com
« on: 28/November/2009 »


The First Step in Shaping Your Future

Organizacija za kulturnu i obrazovnu razmenu učenika i studenata

Prvi programi razmene nastali su pre 60 godina da bi omogućili mladima iz celog sveta da živeći u stranoj zemlji steknu značajna životna iskustva, upoznaju druge i sa njima podele svoje znanje i kulturu. Cilj programa je oslobađanje od predrasuda koje koče razvoj i napredak, a znanje je najbolji put do tog cilja.

KO SMO I ČIME SE BAVIMO?

AYUSA International uspešno posluje od 1989. godine i već dvadeset godina nalazi najbolje mogućnosti u inostranstvu za školovanje mladih kao i njihovo usavršavanje uz rad.

AYUSA se isključivo bavi obrazovnim programima razmene, jer verujemo da je obrazovanje najbolja investicija.
Veliki broj učenika i studenata boravio je u Americi na nekom od naših programa, usavršio engleski jezik, stekao dragoceno iskustvo, dokazao se u novoj sredini i spoznao svoje sposobnosti.

ZAŠTO IZABRATI AYUSA-u?

AYUSA ima bogato iskustvo u radu sa mladima kao i sa različitim programima razmene. Odlikuje nas inovativan i fleksibilan pristup i individualni rad sa svakim klijentom.
Uspešno sarađujemo sa Ministarstvom prosvete, univerzitetima, ambasadama i studentskim organizacijama. Svi AYUSA programi su odobreni od relevantnih institucija u zemlji i inostarnstvu. Pažljivo procenjujemo i usmeravamo učesnike programa kako bi svoje novo iskustvo krunisali uspehom, a ponosimo se dobrom i kontinuiranom saradnjom i sa roditeljima.

AYUSA je uvek tu da vas posavetuje o daljem toku vašeg školovanja i mogućnostima, kao i da vam pomogne pri izboru programa koji je najbolji za vas.
Naše usluge konsultacija i savetovanja vas ne obavezuju na dalju saradnju sa nama.

Ako ste u dilemi šta dalje, javite nam se! Zajedno ćemo naći najbolje rešenje za vas.

Izvor: http://www.ayusa-online.com/srp/programi.php
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline shelby

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: www.ayusa-online.com
« Reply #1 on: 16/October/2010 »
Zaista nikome ne bih preporučio da ide sa Ayusom, ja sam bio i to mi je bila najveća greška u životu, uzeli su mi nekih 6.000 eura kao za celu školsku godinu, ali sam ostao dva meseca, obzirom da su me smestili u porodicu koja je bila u Pentokolstalnoj sekti (koja je poznata po svojim morbidnim ritualima čak i u Americi), pa naravno nisam izdržao i vratio sam se u Srbiju...