Author Topic: Sunny Norwegian Jad(e)  (Read 8001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Sunny Norwegian Jad(e)
« on: 23/June/2015 »
Pozdrav radni narode, podne je.
Sto rec, koju poruku poslati.
Norwegian vam je jedna kompanija koja je cirkus. Kad ju uspored sa Royalom,cirkus je umanjenica.
Raspored ne prati niko ziv,warning mozete dobit samo ako bacite gosta preko palube,a znanje o baru vam mora bit manje od minimuma.
Ja sam 3ca pozicija s vrha, trebao bi bit izvrsna ruka bar managera, ali u principu ja sam bartender floater jer nas fali 6 departmentu.
Crew bar je nepostojec,nema whiskya u crew baru ili ikakvog teskog alkohola, samo piva i vino, gosti su cheepatoni ali oni najveci, i ovo je prvi put u zivotu da mi je working time drazi od time offa.
On the more positive note bar manager je nas, hotel director je nas, i ass.hotel director je nas pa se prezivljava.
Anyway prezivljava se, plovi se jer ploviti se mora.
Pokusavam se vratit na Royal ATM poslao sam mail jucer kompaniji pa budemo vidjeli what happens.
Veliki pozdrav iz Atene ! :)

I ako neko ceka ukrcaj za bardepartment kao bartender/barwaiter posaljite mi ugovor i cv na fpletes@gmail.com pa cemo vas probat dovest cim prije !
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 23/June/2015 »
Brato kakva je situacija sa stewardima... uzivaj

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #2 on: 23/June/2015 »
Cirkus može biti i dobra stvar. Zašto zapravo tražiš ići na Royal? Zbog love?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #3 on: 26/June/2015 »
Cirkus može biti i dobra stvar. Zašto zapravo tražiš ići na Royal? Zbog love?
Realno vise novaca mi je na NCLu, ali znas i sam da nije u novcima sve. Draze mi je primat 500 dolara manje i imat normalan zivot, sa normalnim kolegama, i opcijom da nakon posla imam s kime popit 3 pive ko covjek, nego uzimat sve novce na svijetu i nakon posla bjezat u kabinu,i svest zivot na work-cabin-gym-work
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #4 on: 26/June/2015 »
Cao :wave: pazi sta zelis mozda ti se i ostvari :nokti: uvek od goreg ima gore,zamisli da si na dawn-u...joj NCL je kompanija za mene,tu gde vlada haos i ludilo,sodoma i gomora,ja bi sebi nasla sta da radim u time off :D :rasta: ajd cuvaj se i  :nolike?:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #5 on: 26/June/2015 »
Imam predlog za tebe,ti mene ubacis na ncl,a ja za samo 300$ mesecno sa tobom pijem pivo kao covek i zbijam sale(ako platis unapred 3 meseca,sale su gratis) :uzdravlje: :money: :D

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #6 on: 28/June/2015 »
Realno vise novaca mi je na NCLu, ali znas i sam da nije u novcima sve. Draze mi je primat 500 dolara manje i imat normalan zivot, sa normalnim kolegama, i opcijom da nakon posla imam s kime popit 3 pive ko covjek, nego uzimat sve novce na svijetu i nakon posla bjezat u kabinu,i svest zivot na work-cabin-gym-work

Ako sam dobro shvatio, želiš reći da je brodski život puno kvalitetnji na Royalu nego na NCL-u?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #7 on: 28/June/2015 »
rocco reci nam ti svoje dojmove o tom drustvenom zivotu? jel to raspustena banda na ncl-u ili? :yeah: :hmm:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #8 on: 28/June/2015 »
a ima li neka firma koja je pojam za raspustenu bandu, gdje su pravila najmanje stroga, gdje se moze disat.. jel to royal? il ovaj ncl?

warning mozete dobit samo ako bacite gosta preko palube

ovo bas obecava :D

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #9 on: 29/June/2015 »
Pcelica maja za tebe moze sve, ukrcaj se u Splitu i rijesit cemo sve, mozes doc ko visitor ili crew member srce ! :D
Da zivot je puno kvalitetniji na Royalu.
Iako smo trenutno drugi brod u floti po guest experienceu, pa nema hard timea, opca raspustenost na brodu.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #10 on: 29/June/2015 »
Pcelica maja za tebe moze sve, ukrcaj se u Splitu i rijesit cemo sve, mozes doc ko visitor ili crew member srce ! :D

Jao,ko te ne znam skupo bi te platio :D ne mogu sad zauzeta sam :nokti: sledece godine  :-))))'
P.S. ako je tako raspusteno na drugom od gore brodu,kako je na drugom od dole,pls saznaj koji je to,tamo zelim da idem  :plovim:

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #11 on: 29/June/2015 »
Meni se taj cirkus pari dobar...A i bolja para..Jel to pricas o $500 mjesecno ili po ugovoru?   :money:

Posao, cabina, gym, i piva u crew baru, pa sta ti fali? Kakvi su drillovi?

Ne znam, meni je Royal slabiji nakon Carnivala, pa i po crew baru... -()-

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #12 on: 29/June/2015 »
rocco reci nam ti svoje dojmove o tom drustvenom zivotu? jel to raspustena banda na ncl-u ili? :yeah: :hmm:

Pa kad usporedim s Cunardom na kojem sam prije bio... Cunard je ugodniji i opušteniji, ali imam dojam da je lakše dobiti warning kad napraviš neko s****. S druge strane na NCL-u su više opsjednuti sa sigurnosti pa prema tome ima i više restrikcija (recimo u crew baru možeš dobiti samo vino i pivo, dok je na Cunardu žestica bila najnormalnija stvar), ali mislim da će ti zato prije progledati kroz prste, nisma baš primjetio da je dijeljenje warninga česta pojava. Što se raspuštene bande tiče, treba imati u vidu da većinu posade čine Azijati i da nije toliko jasno razjašnjeno što je crew, što je staff a što je officer kao na drugim kompanijama. Bilo je dobrih večeri, često mi se znalo dogoditi kad dođem u crew bar da nemam s kim. Neki konkretniji party se događa jednom mjesečno.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #13 on: 30/June/2015 »
Pa kad usporedim s Cunardom na kojem sam prije bio... Cunard je ugodniji i opušteniji, ali imam dojam da je lakše dobiti warning kad napraviš neko s****. S druge strane na NCL-u su više opsjednuti sa sigurnosti pa prema tome ima i više restrikcija (recimo u crew baru možeš dobiti samo vino i pivo, dok je na Cunardu žestica bila najnormalnija stvar), ali mislim da će ti zato prije progledati kroz prste, nisma baš primjetio da je dijeljenje warninga česta pojava. Što se raspuštene bande tiče, treba imati u vidu da većinu posade čine Azijati i da nije toliko jasno razjašnjeno što je crew, što je staff a što je officer kao na drugim kompanijama. Bilo je dobrih večeri, često mi se znalo dogoditi kad dođem u crew bar da nemam s kim. Neki konkretniji party se događa jednom mjesečno.

Potpisujem sve od rijeci do rijeci.
Drillovi su zali Boze, jucer je 36 crew membera poginula za vrijeme Bravo drilla  :yahoo: , safety umro od srece.
je*iga Carnival su uvijek bili party ships, tesko je to usporedjivat ali vecina crewa su azijati tako da nit ima zena, nit ima party nit ima icega.
mozes opalit nesto kod nas na brodu jedino sakom :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Sunny Norwegian Jad(e)
« Reply #14 on: 30/June/2015 »
vecina crewa su azijati tako da nit ima zena, nit ima party nit ima icega.

Pa dobar deo azijata su i muskarci i zene,tako da sigurno ima sta za "opaliti"! Izgovori  :D ali posto ti je ugovor 9 meseci,polako,stice na red  :-*