Author Topic: P&O Azura  (Read 2581 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
P&O Azura
« on: 23/June/2015 »
Evo da se javim kak sam rekao sad kad mogu! Pa da krenem od pocetka!
Let zagreb lodnon. Dosao do hotela u kojem sam bio tu prvu noc. Na check-in mi rekla cura da imam cimera u sobi i reko ajde. Kad ono nema nikoga. Ujutro nas pokupio bus i  u Southampton. Dosli do broda i uspio sam ga vidjet samo na minutu. Dosli na brod u pola 10. Dobio sobu od Hotel dir. i za sad sam opet sam unutra. Meni odlicno a do kad ce trajat neznam. Ona neka predavanja svaki drugi dan sto mi sad super dode jer odem malo s posla na sat dva. Inace ljudi s kojima radim su normalno 97% indija (valjda) i filipinac i engleskinja. Smjena je za sad ok. Posto sam novi ne tlace me previse i mogu reci da su svi prema meni i vise nego ok! Kad nes neznam pokaze mi a ako ih (dosta cesto) ne razumijem kazem da ne razumijem i nek ponovi ak treba i 100 puta.Malo sam u kuhinji a malo gore u Buffe-u.
Jucer mi dosao neki poljak da se upozna jer je cuo da sam iz Hrvatske i upoznao sam jednog decka iz srbije. Jos ima navodno 5 ljudi iz hrvatske njih jos nisam vidio.
Otkrio sam cari Crew bara i nezaobilazne sobe Smoking area gdje sam sad.
Jos sam skuzio da me svi ovi na visokim pozicijama (europljani) bas srdacno pozdravljaju.
Eto toliko za sad od mene! Ak ima kakvih pitanja tu sam! Internet kartica 167 min 10£.
Pozdrav

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: P&O Azura
« Reply #1 on: 24/June/2015 »
Odlican pocetak.  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: P&O Azura
« Reply #2 on: 05/March/2016 »
pitanje za casper-a...
naime već čekam skoro tri mjeseca da me pozovu odnosno da mi jave datum ukrcaja. Da budem jasnija riječ je o P&O i pozicija recepcija. Bila sam svjesna da treba čekati ali dani idu i nema još poziva.  :(  Što se tiče dokumenata sve je riješeno i dobila sam njihovu Bermuda ID card. Pa me zanima ima li tko od vas kakvih saznanja koliko se inače čeka??

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: P&O Azura
« Reply #3 on: 05/March/2016 »
pitanje za casper-a...
naime već čekam skoro tri mjeseca da me pozovu odnosno da mi jave datum ukrcaja. Da budem jasnija riječ je o P&O i pozicija recepcija. Bila sam svjesna da treba čekati ali dani idu i nema još poziva.  :(  Što se tiče dokumenata sve je riješeno i dobila sam njihovu Bermuda ID card. Pa me zanima ima li tko od vas kakvih saznanja koliko se inače čeka??

Netko čeka 2 tjedna a netko godinu dana. "Koliko se inače čeka" ne postoji !

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: P&O Azura
« Reply #4 on: 06/March/2016 »
pitanje za casper-a...
naime već čekam skoro tri mjeseca da me pozovu odnosno da mi jave datum ukrcaja. Da budem jasnija riječ je o P&O i pozicija recepcija. Bila sam svjesna da treba čekati ali dani idu i nema još poziva.  :(  Što se tiče dokumenata sve je riješeno i dobila sam njihovu Bermuda ID card. Pa me zanima ima li tko od vas kakvih saznanja koliko se inače čeka??

To je tesko za znat! Ja sam nakon intervjua dobio datum vec za 2 tjedna a sada sam doma od 08.01 i od tad ih zicam da me posalju ranije i uvijek isti odgovor da trenutno nema nigdje mjesta.