Author Topic: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?  (Read 40653 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I kako onda respektabilne stranice za traženje posla poput www.moj-posao.net i www.posao.hr objavljuju oglase nekoga tko ne postoji kao posrednik u zapošljavanju?
Pa ima ga čak i na www.oglasnik.hr, a i tamo se trebaš registrirati sa Osobnim Identifikacijskim Brojem (OIB)?



Dobro kaže legionnaire007. Izgleda da se ovim informiranijim ne javlja. A oglas ponavlja iz tjedna u tjedan.  :pop:

EDIT
Ček ček ... jel netko razumije smisao ove rečenice:
MSC je poduzeće koje se bavi organizacijom putovanja za hotelsko i zaštitarsko osoblje za rad na luksuznim putničkim brodovima.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
I kako onda respektabilne stranice za traženje posla poput www.moj-posao.net i www.posao.hr objavljuju oglase nekoga tko ne postoji kao posrednik u zapošljavanju?
Pa ima ga čak i na www.oglasnik.hr, a i tamo se trebaš registrirati sa Osobnim Identifikacijskim Brojem (OIB)?



Dobro kaže legionnaire007. Izgleda da se ovim informiranijim ne javlja. A oglas ponavlja iz tjedna u tjedan.  :pop:

EDIT
Ček ček ... jel netko razumije smisao ove rečenice:
MSC je poduzeće koje se bavi organizacijom putovanja za hotelsko i zaštitarsko osoblje za rad na luksuznim putničkim brodovima.



Na prvome postu sam Vam napisao da ću javiti sve što se događa,u vezi sa odlaskom na cruisere preko Romea.
Na tečaju D2 su i moji kolege a jedan od njih je čovjek sa zavidnim iskustvom i njemu je glavni  hr marsec rekao da trebaju ljude,
da će ići otprilike za 2-3 tjedna.
Ne treba pljuvati po nekome samo po pričama drugih.
Javljat ću i dalje a u ponedjeljak je ispit za D2,eto.  ;)

Offline nedozgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
MSC je obrt i otvoreni su 11.06.2012.. tako kaže Obrtni registar ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Točnije, obrt za savjetovanje
Vlasnik: MATUŠIN IRENA?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nedozgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Točnije, obrt za savjetovanje
Vlasnik: MATUŠIN IRENA?
Ma pusti ti to, ovo je smiješno.. http://www.posao.hr/clanci/vijesti/trziste-rada/kad-nema-posla-u-hrvatskoj-ima-na-kruzerima/4579/
Kako bi Majst0r rekao, nađi pogrešku.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile

Vlasnik: MATUŠIN IRENA?

Obiteljski biznis :D

Offline DaVido

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Dodje i prodje ponedeljak a kratkog izvestaja sa D2 nigde. :)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Dodje i prodje ponedeljak a kratkog izvestaja sa D2 nigde. :)

Hehee super da netko prati,pa evo prošao je ponedjeljak uistinu i nisam mogao prije javiti.
Uspješno smo prošli ispit  :yeah:  i za par dana a to je već danas/sutra moj kolega će provjeriti telefonom,
ako je gotovo nećemo trošiti vrijeme na poštu te će on podići papire i za mene.
Kad donese odlazimo kod Romea i predajemo mu u ruke a on će dalje proslijediti kamo treba.
Onda se čeka na garantno pismo.
Nastavak slijedi.
Eto,lijep pozdrav.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Hehee super da netko prati,pa evo prošao je ponedjeljak uistinu i nisam mogao prije javiti.
Uspješno smo prošli ispit  :yeah:  i za par dana a to je već danas/sutra moj kolega će provjeriti telefonom,
ako je gotovo nećemo trošiti vrijeme na poštu te će on podići papire i za mene.
Kad donese odlazimo kod Romea i predajemo mu u ruke a on će dalje proslijediti kamo treba.
Onda se čeka na garantno pismo.
Nastavak slijedi.
Eto,lijep pozdrav.

Garantno pismo?  :hmm:  :smack:

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Garantno pismo?  :hmm:  :smack:

Da ili ti ga LOE (Letter Of Employment)...   no;;;

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Da ili ti ga LOE (Letter Of Employment)...   no;;;

Cek covjece, nesto meni tu nije jasno... Kakav "ispit" ste vi imali, jeste li imali interview sa predstavnicima kompanije (za koju ste vec aplicirali) ili...?

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Cek covjece, nesto meni tu nije jasno... Kakav "ispit" ste vi imali, jeste li imali interview sa predstavnicima kompanije (za koju ste vec aplicirali) ili...?

Čovječe,skrolaj gore do čovjeka koji je pitao za D2,pa će ti biti jasno. :smack:
A uvrijediti znaš jako lako.  :smack:

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Čovječe,skrolaj gore do čovjeka koji je pitao za D2,pa će ti biti jasno. :smack:
A uvrijediti znaš jako lako.  :smack:

Hahaha, skontao! Ocigledno je izronila jos jedna agencija za zaposljavanje na cruiserima  :run:

Ali i dalje mi nije jasno na koju kompaniju ides ako cekas LoE, jer u svim ostalim agencijama ti obicno kazu za koju  si kompaniju aplicirao i ko te zaposljava  :hmm:

P.S. Nije mi namjera bila da te uvrijedim, samo da ti dočaram da nisi shvatio pitanje, znam da ti je odgovor bio u najboljoj namjeri.  :uzdravlje:

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Hahaha, skontao! Ocigledno je izronila jos jedna agencija za zaposljavanje na cruiserima  :run:

Ali i dalje mi nije jasno na koju kompaniju ides ako cekas LoE, jer u svim ostalim agencijama ti obicno kazu za koju  si kompaniju aplicirao i ko te zaposljava  :hmm:

P.S. Nije mi namjera bila da te uvrijedim, samo da ti dočaram da nisi shvatio pitanje, znam da ti je odgovor bio u najboljoj namjeri.  :uzdravlje:

Slijedeći put dočaravaj kulturnije,ali ok je sada.  :zen:
LoE će mi poslati bilo koja kompanija koja treba ljude za  security.
Nije određeno...Kad oni dobe dozvole onda sam u igri i onda šalju LoE...
Imam informaciju da trebaju jer su se raspitivali,da koliko ljudi ide za D2,znači da im treba ljudi. :yeah: