Author Topic: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?  (Read 40597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #45 on: 30/September/2012 »
Dr. Quick kako je protekao razgovor sa Ericom? Što je sve pitao? Koliko je dugo razgovor trajao? Svaka informacija i savjet su dobrodošli. Btw kako dobro stojiš sa njemačkim?


Dobro i relativno brzo uz gledanje videa (prate 4vero novih zaposlenika) koji traje 17min...razgovor je u dva bloka pre i post video.
Postavlja opća pitanja,osobna(obitelj,status,autoopis) i vezana za profesiju(mjesto za koje apliciraš),oko 10 min razgovora + video. ;)

Offline Salma

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
I ja sam poslala svoj CV i dobila email istog sadrzaja. Interesuje me da li si isao na razgovor , da li je iko dobio posao preko ove agencije?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... da li je iko dobio posao preko ove agencije?

Nitko nikada.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
I ja sam poslala svoj CV i dobila email istog sadrzaja. Interesuje me da li si isao na razgovor , da li je iko dobio posao preko ove agencije?

Da,jedna cura kao security guard.Odrađuje drugi ugovor.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da,jedna cura kao security guard.Odrađuje drugi ugovor.

Jesi ti upoznao tu curu, osobno pricao s njom? Nek nam se javi na forumu i isprica kako joj je na brodu  :waiting:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Dr.Quick, ja poznajem jednu ženu koju je taj Romeo "zavlačio" godinu dana, i naravno da od toga nije bilo ništa. Na kraju joj se posrečilo pa se zaposlila u Jadroliniji. I taj čovjek "posluje" već dugo, tako da se netko zaposlio preko njega sigurno bi se javio na forumu.

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
on vjerojatno nema ni dozvolu za posredovanje pri zapošljavanju pomoraca. treba ga prijaviti inspekciji i ciao Romeo

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
on vjerojatno nema ni dozvolu za posredovanje pri zapošljavanju pomoraca. treba ga prijaviti inspekciji i ciao Romeo
ne vjerojatno, nego nema. prijavi ga u moje ime, molim te :waiting:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Budem vidio,sad čekam..ako par mjeseci ne bude ništa onda ću popričati sa njime.
Tu curu zna moj kolega koji se isto prijavio kod Romea i pričao je sa njenim dečkom s kojim živi i kaže tip da ju je otpremio na brod ali da je dosta love dao da ona ode prvi put..sad odrađuje 2. ugovor kao
sec.guard.
Zato smo mi i išli kod njega pošto je cura na brodu. ;)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Evo jučer mi je jedan kolega s kojim sam bio na D2 tečaju,otputovao za Cipar,na mjesto sec.officera(bogat CV),koji se isto aplicirao preko Romea.
Bit će nešto od toga si mislim  :yeah:

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #55 on: 09/November/2013 »
Pozdrav, vidim da je tema bila aktivna davnih dana, pa da pitam ima li kakvih novijih informacija oko ovoga.

Evo ja sam se prijavio kod RM, agencija MSC, proso sve skole dobio brevete, pomorsku knjizicu.. No sad je nastao problem jer vec vise od pola godine nista. Svaki put kad se cujemo kaze bit ce iduci mjesec, bit ce iduci mjesec, bit ce sve uskoro, pa salje linkove neke, javit ce mi kaze pocetkom mjeseca vise informacija, no nikad nista.
Evo u zadnjih 10 dana ga pokusavam zvat, no vise ga ne mogu ni dobit jer izbacuje da je nedostupan, na email se ne javlja...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #56 on: 09/November/2013 »
Ovaj dr.quick1 je vjerovatno provala, jer po IP Tracker-u, njegovi postovi stižu iz Varaždina.  +U+
Tko god se javi tom liku, zaslužio je da ga odere.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #57 on: 09/November/2013 »
Ja sam pročitao na posao.hr oglas, javio se i eto... Nisam puno ni razmisljao o tome, sve sam papire dobio, no onda je sve zapelo nakon toga...

Edit: ne kuzim zasto kazes da je zasluzio da ga odere ko god se javi tom liku. Mislio sam da je to siguran posao, vidio sam da se reklamira na oglasima za posao, jos je bio intervju nekakav sa tim covjekom, jbg nisam ni znao za postojanje foruma da bih nasao nekog boljeg  -()-

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #58 on: 09/November/2013 »
Edit: ne kuzim zasto kazes da je zasluzio da ga odere ko god se javi tom liku.

Zaista nije teško provjeriti hoćeš li baciti 400 kn u vjetar ako se pouzdaš u nekoga ko se "reklamira u oglasima za posao"
Sa tvojih 400 kn on će držati taj oglas na oglasniku 2 mjeseca, a svi ostali koji mu uplate za "savjetovanje", ... njemu super.
A sve što si trebao je ukucati u Google "mediator agencija" i pritisnuti enter. Vidio bi da on već 4 godine dere naivce za 400 kn po komadu.
http://bit.ly/HP1bwN
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #59 on: 09/November/2013 »
Zapravo je MSC agencija, iako sve to stoji, kriv sam nema tu priče.
No, kad smo bili na tečajima za brevete u Zagrebu i Rijeci, lik je došao u školu i svi su ga predavači pozdravljali i znali tko je, uopće nisam mislio da će nešto poći po krivu.
Iako još uvijek mi nije jasno, ako je agencija loša, odnosno ako je "prevara" recimo, zašto mi je uzeo samo 400kn, a kad sam mu uplatio 6000kn za škole na njegov račun, uredno ih je platio i ništa nije uzeo  -()-
Nije mi žao 400 kuna, ne bi mi bilo žao da je uzo još duplo, žao mi je što sam potratio godinu dana života misleći da će biti nešto od toga.