Author Topic: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?  (Read 40591 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #60 on: 09/November/2013 »
Ovo je gore nego što sam mislio.
Dao si 6.000kn za brevete koje si mogao ispolagati i sam, za vjerovatno duplo manje novca.
Pazi, taj lik nikada nikoga nije zaposlio, tj. niko se nikada nije javio na ovaj forum i rekao "Dobio sam posao preko R.M."
Zašto ga svi predavači znaju? Pa zato jer i oni zarađuju pomoću njega. Doveo im je mušteriju koja plaća za nekoliko papira više od prosječne plaće u Hr.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #61 on: 10/November/2013 »
Dobro, poanta je da sam ispao naivac, budala, kako vec ne. Sad je ocito da od ovoga nista, ima li nacina da se to ikako ispravi, jer od kukanja ocito nista necu dobiti. Napravio sam gresku i idemo dalje. Javio sam se agenciji apriori, nadam se da je to dobar potez, barem imam papire sad, ako nista drugo, iako vjerujem da sam ih vise platio nego drugi. Inace kad sam bio na polaganju bilo je dosta njih koji su bili od te agencije..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #62 on: 10/November/2013 »
Šta je tu je, moraš se dobro informirati u cijeloj ovoj priči o kruzerima, ni A Priori nije imuna na greške, prošle godine u ovo vrijeme su doveli 20 ljudi u Italiju pred brod koji se nije pojavio ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #63 on: 10/November/2013 »
Vidio sam to, vjerujem da je doslo do greske, barem koliko sam vidio na facebooku i forumu. Vidio sam takodjer da su mnoga pozitivna iskustva od tamo, pa cemo vidit sta i kako dalje. U svakom slucaju, javljat cu se jos, sad kada sam otkrio ovaj forum(godinu dana prekasno  oT oT).

Offline sale82

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #64 on: 04/February/2014 »
Pa dobro jel može netko kazat gdje je najbolje da se probam javiti ako želim raditi na kruzeru kao security guard?
Hvala ljudi

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #65 on: 05/February/2014 »
Pa dobro jel može netko kazat gdje je najbolje da se probam javiti ako želim raditi na kruzeru kao security guard?
Hvala ljudi

Probaj aplicirati online, jer ne postoji u regionu agencija koja posreduje za te poslove.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)