Author Topic: 13.07.2015. Belgrade-Zurich-London>>>Southampton >>> Queen Elizabeth  (Read 1906 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Mala promena, promenili su mi let, ne putujem direktno za London vec idem preko Ciriha.

Utvrdio sam da mi je let otkazan na checkmytrip i to 18/6/2015, ali zasto nisam ni stigao da pitam koliko mi se zamutilo od neverice :) vec sam im odmah sinuo poruku na mail da mi jave zasto su otkazali let, zvao sam air srbiju ( ko ih bude zvao ima da se naceka da se javi operater ), oni su mi to i potvrdili, kasnije kada sam dobio da idem Swiss Airlines ponovo sam zvao Air Serbiu da bi mi nakon krace price zena rekla da nisu oni zaduzeni nego da zovem Swiss i dala mi njihov broj.

Swiss nisam stigao da dobijem jer je proslo 17h.

Zanima me da li kada odem do njihovog saltera na dan ukrcavanja oni meni daju kartu ili ja treba tuj kartu da kupim?

Ako moze neko da mi javi bio bih mu zahvalan inace sav sam se uspanicio posle ovoga...

Pozz
 

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Tebi je to bas zeznuta situacija,trebali su dosad da ti posalju kartu...Ako ti ne stigne spremi 50e da castis na salteru,mozda te ubace preko veze  :D

Salim se naravno,samo opusteno...kad dodjes na aerodrom i predas pasos dobices kartu,bez brige  :uzdravlje:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Samo se ti zezaj, ja sam mogao da padnem u nesvest, ne znas sve kakve me nedace oko brodova snaslo za poslednjih godinu i jace...  :hekla:

Ali hvala na odgovoru  ;)

Svako dobro

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dobar dan svima, nisam hteo da otvaram novi topic, pa ako CEO odobri ja bih ovde pitao.

Dobio sam booking reference za let, medjutim kada sam zvao Swiss Airlines rekli su mi da karta nije izdata, da li ja znaci placam tu kartu na dan ukrcavanja, ali tada rizikujem da mozda ne bude mesta, pa moram kako je rekla meni zena da rezervisem kartu i da platim u roku od 3-5 dana. Rekla mi je i da je ovo Seaman`s karta i da se bas i ne razume u pravila oko tih karata... Ne znam sta mi je ciniti???

Moze pomoc...  -()-

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
salsero, dok ne platiš kartu, nemaš ti nikakva prava. To što si ju rezervirao, ne znači puno, i ja ju mogu ovog trenutka rezervirati iz zezancije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
CEO u ovm slucaju rezervaciju je obavila kompanija preko neke svoje agencije, a ja kada sam zvao Swiss rekli su mi da karta nije izdata, pa ne znam da li ja treba da kupim kartu ili ce je oni kupiti?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Pa koliko sam razumela cunard svima placa kartu?! ako je tako nemas ti nista sa swiss-om,pisi hr sluzbi da si proverio i da je karta otkazana...meni je isto moja kompanija kupovala kartu,oni imaju specijalne popuste zbog cestog kupovanja i oni prvo rezervisu kartu,pa je kupe par dana pred i posalju ti je,da bi izbegli rizik od otkazivanja,jer ko zna sta sve moze da se desi,mozes ti da otkazes a mozgu i da ti promene brod ili vec...nemoj da se nerviras i nemoj da kupujes nikakvu kartu,ako cunard treba da je kupi,nemoj da trcis pred rudu :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Iskopaj kontakt osobe na Cunardu, koja bi to trebala znati, i pitaj. Plaćaš ili ne, vjerovatno ovisi i o poziciji.
Možda se javi netko sa Cunarda, on će najbolje znati, a možeš i tražiti preko LinkedIn-a, dosta se lako nađu ljudi koji regrutiraju za Cunard.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Upravo sam im posalo mail logistici da li placam kartu ili ne...  -()-

@pcelica_maja super sto si se javila, dakle oni bi trebalo nekoliko dana pred ukrcaj da mi posalju kartu na mail koliko sam te razumeo i ja samo treba da podignem, s obzirom da su mi ovaj novi let zakazali 18/6/2015 ne bi trebalo vise da otkazuju s obzirom da putujem 13/7/2015, ali u mom slucaju nikad se ne zna  :)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Sada su mi poslali izmenjen SEA sa novim end date 27/1/2016, a trebalo je 10/1/2016.... Sta je sledece...... :))))))))))

Placem od smeha sta rade..... meni mislim :D