Author Topic: Uspesno zavrsen glavni intervju za Crystal Cruises, Kotor 24.06.2015.!!!  (Read 11262 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
U tom slucaju, konkurisi za kapetana! Pitam te zato sto sam citala da nista od brade na brodu, ali opet kontam da mozda postoje pozicije na kojima je dozvoljeno biti kao Badzo :D

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #16 on: 03/July/2015 »
Ma kakvi, nece me ni da radim sa indijcima ili filipincima...
To bi mi bilo najvece zlo na brodu, da se brijem svako jutro ili vece.
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Hoce, hoce nego ti neces da radis posao koji cu ja raditi  no;;;
I vec si ranije pomenuo da bi te to brijanje ubilo, ali ja nisam ustvari skontala da ti imas takvu bradu! Mislila sam da si od onih koje mrzi da se briju, a brada im ustvari otpada kada duva jaci vetar!
Izvinjenje sto ti stajem na muke  :-*

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #18 on: 03/July/2015 »
Hahaha pa ganjam ono za sta sam ucio skolu, nisam najbolji u tome, nisam nekoliko godina radio to (pokusavam da se vratim u neki servis) ali hocu da napredujem i zanima me kako sve to na brodu, u masini, izgleda jedno 5x vece :D
Al i oni mi traze polozen sctw95 i jos neki kurs kao za electrical cadet il sta vec, koje bih ja mozda polozio da ima naznaka za posao a ovako na slepo...
Ma ja sam sav dlakav ko *eben* mamut, sad brijem bradu sa mukom jednom u deset dana
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Tako, a? Onda javljam agenciji da ne zelim posao sobarice nego ono za sta sam se skolovala pa da ti budem menadzer kada konacno stignes na brod  :rofl:
Salu na stranu, razumem da zelis da radis posao za koji si se skolovao. I bilo bi lepo da uspes da zavrsis taj kurs i polozis za sctw95 sto pre!
Ali ako ne uspes u skorije vreme, mozda da pokusas za neku drugu poziciju pa da na brodu izvidis situaciju za posao koji zelis da radis.
A sto se tice brade i dlakavosti... Sreca pa nisi zensko, to bi bile muke   :pad:
Imam i ja brata od tetke koji ima isti problem, ali ga boli uvo za sve to otkada sam mu jednom depilirala deo ledja (oko ramena)  :D

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #20 on: 03/July/2015 »
Razmisljao sam za gift shop posto sam tu imao iskustva u trgovini, al stvarno vise ne mogu da radim sa musterijama a na brodu za gift treba iskustva sa jewelry, watch itd a ja tu vrstu trgovine nisam radio, mada sve se moze nauciti i slagati, al opet zezanje oko customer terms i njihovih bezobrazluka da prodju za koji dolar jeftinije....
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
društvo držimo se teme ...  :pp:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #22 on: 03/July/2015 »
Izvinjavam se Sefe...
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Izvinjenje i od mene  :-*

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Pozdrav i čestitke, prije svega!   :clapping:

Hvala puno za podijeljeno iskustvo. Čitam, čitam i drago mi je, zaista! Jeste da će zvučati smiješno, ali kao da se i meni desilo. Sjajno je kada neko uspije u onome što želi, a i moje želje su slične, pa se nadam da će neće ostati samo na tome, da će se trud, kao i kod tebe, isplatiti.
Srećan predstojeći rad i puno pozdrava  :wave:

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Pozdrav i tebi! I hvala ti na lepim recima  :-*

Procitala sam tvoje pitanje na temu o starosnim granicama. Nemoj da se brines, sa tvojim godinama mozes bez ikakvog razmisljanja da konkurises za posao ass. stateroom steward. Samo sredi CV i napred (mene niko nista nije pitao za godine, a imam 33)! Plus sto si rekla da tecno govoris engleski i spanski, verujem da su tvoje sanse za zaposlenje vece nego sto su moje ikada bile!

Da sam na tvom mestu, ja bih sa tecnim spanskim i engleskim konkurisala na pozicije gde neces lomiti kicmu, ali opet ti najbolje znas sta ti je ciniti!
Ako ti treba bilo kakva pomoc, tu sam!   :wave:
 

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Hvala mnoooogo za podršku i ohrabrenje!!

Juče naiđem na neke sasvim druge informacije u vezi sa starosnom granicom, prije svega za Evropljane, pa se u trenu pokolebah, rekoh - otkud sada ovo, jer sve ono što sam do sada saznala ne uklapa se sa tim i bilo je  :pad: Ali hajde, rekoh, da to još malo bolje pretražim i danas otvorim forum i odmah naiđem na tvoju objavu i uljepšala si mi dan, najiskrenije pišem, jer mnogo znači kada se pročita iskustvo nekoga kod koga prepoznaš slične karakteristike (godine, osobine...), ma puno, puno znači i sigurno će poslužiti mnogima. Hvala!!!  :-*
A za detaljno pisanje ne traži lijeka ni slučajno, jer šta će onda ovakvi kao ja...   :facepalm:
Šalu na stranu, zaista su dragocjene informacije u svemu što sam do sada pročitala, a i stil pisanja je sjajan (ali to je već iz ugla profesije, a tome nije mjesto ovdje).
Hvala puno, još jednom i želim ti da se što prije ukrcaš i, naravno, mnogo uspjeha u radu!  :-))))'
Očekujemo, ako uzmogneš, i "brodske zapise".
Puno, puno pozdrava i hvala, još jednom!

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Nema potrebe da mi se zahvaljujes jer mi je zaista drago ako mogu nekako da pomognem! I ne brini, samo se drzi onoga sto si napisala u CV, osmeh na lice i uskoro da se sretnemo na brodu!  :D
I srecna sam sto jos neko voli da pise i da cita detaljna opisivanja!   :-*
Poludela bih ako ne bih mogla da pisem, a i dugujem ovom forumu mnogo tako da ce brodskih zapisa sigurno biti!  :D

Hvala ti jos jednom, a kao sto sam vec rekla, ako ti treba bilo kakva pomoc, tu sam  :-*

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Hvala puno, još jednom, zaista!!  :-*
Svakako, nadam se da se vidimo na nekom od brodova, a do tada sa nestrpljenjem iščekujem (kao i svi, vjerujem) detaljne - ali strogo detaljne  :D - zapise o ukrcavanju, a nadasve o "ship work/life".
Naravno, ako i od mene može biti neke koristi, tu sam  :wave:
Hvala  :-*

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Da ne otvaram novu temu zbog dve-tri recenice  :)

Ujutru, 12.09., imam let za Istanbul, a od 13.09. pocinje avantura na brodu Crystal Serenity! Nadam se da cu imati sta zanimljivo i novo da vam pisem!  :D

Srecno svim sadasnjim i buducim moreplovcima! I hvala Vam od srca na podrsci i pomoci! :wave: