Author Topic: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu  (Read 15699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline coa100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
kolika je trenutno u proseku zarda ass.team waitera, team waitera i team headwaitera na carnivalu
d li neko ima neki info

Offline Gabrijela

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Pozz... evo ja nisam neki znalac i neznam tocne podatke ali posto nitko ne odgovara a znam kako je meni bilo kada sam isla prvi puta  upravo sada zavrsen ugovor i prvi vacation... :-))))'

dakle sada CPG ( dvotjedna placa) za asst.team waitera je od 450-650 $,  nebite vjerovali koliko cesto gosti povuku novce za service (gratuity) :tuctuc: ...

 za team waitera negdje  oko 1800 $ u dobrom mjesecu i 2000$... head waiter po pravilu uvijek iznad 3000$ ,prosjek je 3500$ ALI SVE ZAVISI OD DOBRE VOLJE GOSTA I NAKNADNOG TIP-a (pri kraju svakog kruza) ,  plus KOJI BROD, KOLIKO DUGI KRUZ ETC...

 i da napomenem postoje dvije vrste dinnig room-a... ( ovo meni nitko nije objasnio)  dakle kada stignete do dinning r.imate regularni sa gore navedenim placama i rezerviranim mjestima za goste koje imate cijeli kruz i imate OPEN SEATING dinnning r. Gdje uvijek imate druge goste i samo vam se redaju kako jedan zavrsi drugi sjeda ALI su PLACE VECE jedino sto nema tip-a ... ali place su isto tako FIKSNE tamo kao asst team sigurnio dobivate najmanje 650-700 svaka dva tjedna, isto tako team waiter ima osigurane 2000$ i HEAD WAITER vrtoglave 4000$ :) :money: ali se trci kao lud :) i svakako treba se popet do pozicije i izdrzat sve to skupa!  =""

Malo mi je dug tekst ali trudila sam se biti kratka i od pomoci  :D

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
pozdrav ljudi,
kojoj agenciji u hrvatskoj se treba javiti za radno mjesto Assistant waiter na carnivalu, Suzana iz A Priori vise nije (kao konobare vise ne drzi ona), a poslao sam i Siniši Golcu poruku na privatni mail i na mail od EP, i nema odgovora kod njega.. Suzi me samo kod njega usmjerila, a njemu mail izgleda ne radi jer mi google salje neke greske kod slanja tj on ne prima poruke.. ovo mi je prvi post btw :P

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa čemu email? Šta fali telefonu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Pa čemu email? Šta fali telefonu?

sutra sam i mislio bas zvat na broj, jel +385 98 317 017 njegov broj sigurno? a saljem na mail jer me je suzana odugovlacila i nagovarala na gift shop i sales assistant, pa mi je tek nakraju rekla da ona nije vise za konobare blabla uglavnom najbolje je preko telefona ocito :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sutra je subota, neradni dan ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
ahhh dada, a na godisnjem sam pa neznam vise koji je dan.. u pon zovem covjeka, nadam se da cu i ja upast na brod uskoro

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Vidim da si iz Hrvatske,sto ne probas royal ili celebrity online???

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
jesam da, a išao bi na carnival jer imam par prijatelja koji već rade tamo i otprilike sve znam šta me čeka i kako sve ide..

Offline Gabrijela

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #9 on: 01/September/2015 »
sutra sam i mislio bas zvat na broj, jel +385 98 317 017 njegov broj sigurno? a saljem na mail jer me je suzana odugovlacila i nagovarala na gift shop i sales assistant, pa mi je tek nakraju rekla da ona nije vise za konobare blabla uglavnom najbolje je preko telefona ocito :)

Oho dakle suzi sada salje za sales depart.   :hmm:
Pa nije to lose...
Nije tezak posao... placa jest banana na pocetku ali ni kao asst.waiter nije bajno a ubijes se dok dodjes do bolje place
.... mozda si mogao dat joj priliku  -()-
Nije losa suzi... ma da sam ja preko EP...

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #10 on: 02/September/2015 »
Oho dakle suzi sada salje za sales depart.   :hmm:
Pa nije to lose...
Nije tezak posao... placa jest banana na pocetku ali ni kao asst.waiter nije bajno a ubijes se dok dodjes do bolje place
.... mozda si mogao dat joj priliku  -()-
Nije losa suzi... ma da sam ja preko EP...

ne privlaci me bas ta prodaja kuis..
aa uglavnom javio mi se agent andrej antolcic, obavio poziv i sad drugi tjedan bi morao do zg da mi da sve sta mi je potrebno za glavni intervju, xxxxxxxxxxxxxxx

Offline Gabrijela

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #11 on: 02/September/2015 »
ne privlaci me bas ta prodaja kuis..
aa uglavnom javio mi se agent andrej antolcic, obavio poziv i sad drugi tjedan bi morao do zg da mi da sve sta mi je potrebno za glavni intervju, xxxxxxxxxxxxxxx

Za carnival,  rest.serv. ? A to je taj iz EP sta ne...
Malo zbunjen... prica i njem... ako je to lik iz EP ubacit ce te oni i na Aidu ako ga pricas... mene su htjeli... ali... razbolila se pred glavni interview  :facepalm:

A sretno ti sta da kazem, naradit ces se uzasno puno, posebno dinning r. ali ima tu i zabave  :yeah: pozzz

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #12 on: 03/September/2015 »
Aida je navodno super, slusao sam neke stare "mornare" i mornarke kako s nostalgijom pricaju o Aidi, valjda se nije nista puno promjenilo...
Once a sailor, always a sailor.

Offline Gabrijela

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #13 on: 03/September/2015 »
Aida je navodno super, slusao sam neke stare "mornare" i mornarke kako s nostalgijom pricaju o Aidi, valjda se nije nista puno promjenilo...

i placa je bila puuuno puuuno veca i u eurima  :facepalm:
 doduse srela sam jednog azijata u puerto ricu i bas sam ga pitala kako je, on je na moje cudjenje popljuvao sve  :facepalm:

Ali sad mi se neda mjenjat haha... u djiru sam sad.
Mozda neki rijecni probam druge godine  :hmm:

Offline kizone

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: koliko se trenutno zaradjuje na Carnivalu u restoranu
« Reply #14 on: 04/September/2015 »
vidit cu ja sta ce mi ponudit sve.. ne zvuci lose ni aida, al kazem vam da bi volio ic na carnival, barem 1.ugovor