Author Topic: Više nikome ovdje nevjerujem  (Read 3733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sead

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Više nikome ovdje nevjerujem
« on: 28/November/2009 »
Pozdrav !

Prijatelju,

u tom slucaju, ako nemas iskustva rada u inostranstvu, itd. ja bih ti preporucio da ides na neki od mnogobrojnih cruise liner-a, jer je na platformi vrlooo tesko naci posao.
Skoro nemoguce, ukoliko nemas nekoga da te preporuci, ko je vec tamo da radi.
Citaj malo forum i naci ces dosta odgovora na svoje pitanje, ali moras citati, stvarno ti se moze pruziti pomoc.

Pitaj ako te nesto konkretno zanima. ::yes::


Puno hvala na početnoj pomoći.Nadam se da će i meni i mojoj obitelji jednom sunce svanuti jer gdje god počnem raditi svi nas zavuku i neplate nam ništa od zarađenog.Zadnji i predzadnji slučaj su nas dotukli.Oprosti što te gnjavim ali ovo sam ti morao napisati.Radili smo za neke mađare,prodavali smo robu za njih po restoranima,društvenim domovima,putovali od grada do grada,dali kuću pod hipoteku,ništa nam nije bilo teško i nakon mjesec dana kad smo otišli na obračun ustanovilo se da imamo manjka 4000 €. Oni su nas optužili da smo mi to uzeli i ako im nevratimo da će nam uzeti kuću.A ti reci da li ima logike dati kuću pod hipoteku koja vrijedi 30 000 € ,a ukrasti im 4000 €.Oni su nama mjesec dana krali robu,a mi smo njima slijepo vjerovali.Dignuli smo kredit da bi mogli dati 4000 € da bi nam se skinuli s hipoteke.Zato tko radi takav posao NEVJERUJ NA RIJEČ jer treba svu robu brojati,a ne vjerovati.Jer kad smo mi došli na obračun,ista zapakirana roba za koju smo mi vjerovali da u kutiji ima 150 pari čarapa oni nisu vjerovali neg su brojali i falilo je u kutiji od 150 pari bilo je samo 120 i tako još 50-ak kutija razne robe.Drugi slučaj koji nas je skroz dotukao bio je distribucija letaka za jednog poznatog prevaranta iz Zg-a.Za njega smo radili mjesecima.Kad smo pitali za plaču,stalno je govori ''evo ovaj tjedan će biti nešto uplaćeno..'' i tako iz tjedan u tjedan.Nahodali smo se po cijelo Sisačko-moslavačkoj županiji za NIŠTA.Sad se više ni nejavlja,nit se želi javiti.I tako smo i tu ostali bez 25 000 kn.Više nikome ovdje nevjerujem i da mi odmah novce daje jer se bojim da su i ti novci krivotvoreni.Zato molim DOBRE LJUDE KOJI NISU POHLEPNI I LOŠI U DUŠI DA NAM POMOGNU,netražim nikakvu financijsku pomoć nego da mi pomognu oko pronalaženja posla.Na bilo kakvom brodu,platformi,za čišćenje,pomoćni radnik u kuhnji ili bilo šta drugo.HVALA UNAPRIJED SVIM DOBRIM LJUDIMA. 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #1 on: 28/November/2009 »
Seade, ovo je forum sa oko 1500 ljudi, a svi oni su se registrirali jer TRAZE posao, a ne zato da bi ga udjelili nekome.

Ako ne govorite engleski, barem prosjecno, ti i zena, i ako nemate 500-600E za troskove odlaska na brod (svaki), onda gubite vrijeme na ovome forumu.

Napravili ste seriju katastrofalnih financijskih pogresaka, i trebali biste "stati na loptu", da vidite zasto ste to napravili, kako se nesto slicno ne bi dogodilo u buducnosti. Ne srljajte u nove greske. Dobro se raspitajte o buducim poslovnim idejama.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #2 on: 29/November/2009 »
Zao mi je jarane sto su te nasamarili nije lahko znam i ja sam brdo puta nasjeo na razlicite poslove i ovdje u BiH i u inostranstvu jendom su me madjari zakinuli za lovu od posla dok sam radio u Novom Sadu , ja se jos ponado da ce me Madjari zgotivit jer mi je baka madjarka al jbga lopov je lopov, al covjek nije rodjen pametan vec ucis na greskama, ja idem na brod i imam dosta prijatelja koji su bili na brodu i radili i vratili se, kazu da je sigurno

Offline hightower

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • juri svoje snove i ne boj se jave...
    • View Profile
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #3 on: 08/December/2009 »
ISTO I JA MISLIM.ZATO SAM OVO SVE PRATIO MISLIM NA ODLAZAK NA BROD VEC NEKIH PAR MESECI... PA VIDECEMO KAKO CE BITI..

Offline hightower

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • juri svoje snove i ne boj se jave...
    • View Profile
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #4 on: 08/December/2009 »
KOJU UOPSTE AGENCIJU DA KONTAKTIRAM...? JA SAM TRENUTNO U BEOGRADU ..

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #5 on: 08/December/2009 »
a velika slova   :tuctuc:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Više nikome ovdje nevjerujem
« Reply #6 on: 08/December/2009 »
sto se brodova tice i tako tih stvari tu imas troskova seade kao sto je sef rekao i to troskovi samo za put su ti negdje 1600 - 1700 eura za tebe i zenu, tu se ne racune trosak za zdravstveno, vize, putni trossak da sve to povadis i tako te neke stvarcice koje ti malo po malo skinu para.
Sad govorim iskljucivo za brodove iz malo iskustva kojeg imam, od mnogih ljudi sam provjerio da ovo nije neka prevara , pare nisu bas nesto za pocetak, ali na duze staze se isplati, sa svim tim informacijama sve je na tebi da odlucis kako sta, moras dati para da bi nesto postigao, pitanje je gdje ih dajes  :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.