Author Topic: RCCL ili GCCL?!?  (Read 3087 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline enemybac

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
RCCL ili GCCL?!?
« on: 01/July/2015 »
Pozdrav ekipa jedan savjet potreban iako nisam siguran da li itko moze iz "prve ruke" reci...  cekam ugovor za RCCL  koji mi dolazi ubrzo medjutim dobio sam ugovor i za GCCL (Grand Circle -rijecni) komapaniju... zanima me da li tko moze reci sta da izaberem? Meni je u glavi Royal rezerviran i vec odabran ali zanima me da li mozda ima tko kakav savijet ili komentar, mozda argument i da me razuvijeri u odluku? :D
hvala :-)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #1 on: 01/July/2015 »
Imas u tancine opisane torture na GCCL, od nekoliko ljudi na forumu. Zar nisi procitao?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 01/July/2015 »
Da sam na tvom mjestu cekao bih RCCL.. kazu na rijecnim da je satiranje od posla.. pa utovari..istovari.. pomaganje housekeepingu kad si slobodan.. gosti uglavnom djedovi i bakute na rijecnim. Kolika je razlika u plati?

Offline enemybac

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #3 on: 01/July/2015 »
Da procitao sam ali ima dosta subjektivnih i relativno ne tocnih komentara po pitanju rada na occeanskim brodovima (gdje sam radio pa znam) pa ne mogu uzet zdravo za gotovo komentare vezane za rad na rijecnim brodovima, pogotovo sto mi kolega radi na jednom u GCCL floti kao kuhar i super je zadovoljan.
Ali opet volim pitat znate kako kazu tko pita ne skita ;-)

Offline enemybac

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #4 on: 01/July/2015 »
E i da sto se tice place (zato i pitam :D) receno mi je da je  placa veca za 20-30% inace radim kao bar server. Iako nisam siguran u tocnost informacije a i relativno moze bit tocna jer na oceanu placa od  kolicini posla ovisi dok na rijecnim je fixna izlaze cca 2300-2500€ cak i jace...sto mislim da se na oceanskim i ne moze racunat tek tako na takvu placu... mozda grijesim, prvi put idem za RCCL (voli bi da grijesim :D).

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #5 on: 01/July/2015 »
pa sve je na tome sta ti vise volis,znas da su na recnim brodovima malo crew membera,ceste su dominacije jedne ili dve nacije,mislim veca plata za vise stresa,a koliko sam razumela,ako nemas posla u npr baru ides i radis sve ostalo,dok se na rccl tacno zna sta je tvoj posao,kontam da bi sa rccl i vise proputovao,a mozes da uzmes ako dobro radis sigurno 2000-2500...sve zavisi od tebe

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #6 on: 01/July/2015 »
Ja vise nikom ne verujem dok ne vidim,to sam shvatila od silnih promena poslova i kompanija,gotovo nikada nije kao sto kazu :yeah:

Offline enemybac

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #7 on: 01/July/2015 »
Hehehe slozi bih se, jedna prica dvjesta verzija... ali opet volim pitat. Ugl nista od razuvjeravanja drzim se Royala ko pijan plota :D
Hvala na komentarima :)
I evo slucajno da netko od vas nema kakvu skriptu tlza royal barove? Malo da se prpremim na njihov menu i cijene... sry sefe za skretanje sa teme ali da iskoristim priliku :D
Hvala :)

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: RCCL ili GCCL?!?
« Reply #8 on: 01/July/2015 »
Na RCCl bar server dobro zaradjuje, jedna kolegica se nakon par ugovora prebacila u shorex i pricala mi...Dosta posla ali dobra lova...