Author Topic: udav007, Assistant Dining Room Server, Disney Cruise Line  (Read 5079 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 Korisničko ime: udav007
Država: Hrvatska
Spol: M
Kompanija: Disney Cruise Line
Pozicija: Assistant Dining Room Server


 Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
Dolazim iz grada u kojem je pomorstvo tradicija pa tako od malih nogu slušam o poslovima na brodovima/kruzerima.

  • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
Zarada i avanturizam.

Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
EP jer sam i 2010. preko njih išao kao sommelier na Oceaniju,  odradili su to perfektno!

  • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
Odlučio sam se za Disney  i poziciju sommeliera ( wine keeper - tako nešto se zove ta pozicija na Disneyu ).
Disney je Disney, a radio sam već kao sommelier na Oceaniji i to je lijep posao, tj. dobar omjer truda i zarade.
Kontaktirao sam EP i pitao ih kada će biti interview za tu poziciju, i Siniša mi odgovori da će biti za par mjeseci (u 10/2014).
Približava se 01.10.2014. a Siniša se javlja: Biti će samo interview za Assistant Dining Room Server-a. Meni je Disney bio prioritet, pa sam odlučio (nakon 5 min razmišljanja) da probam, pa kad dođem na brod da se pokušam prebacit u sommeliere .

Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
Interview je trajao točno  pola sata.Mogu reć da su me pitali samo 4 ili 5 nekih generalnih pitanja (Zašto brod? Zašto baš Disney? Što biste uradili u situaciji da vam gost kaže da je alergičan na xxx?
Kako bi ste se ponijeli u situaciji da za stolom imate djecu koja divljaju?), a ostatak vremena je ta žena što me intervjuirala pričala o Disney kompaniji i o sljedećim koracima što me očekuju ako dobijem posao.
Rečeno nam je da ćemo službene rezultate primiti sutradan na mail.
S obzirom da je jako dugo pričala o koracima koji me očekuju ako prođem interview pretpostavio sam da sam prošao odmah, ali sutradan sam dobio službeni  email od Siniše: Čestitam

  • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
Medical mi je platio Disney, Vizu sam platio 900 kn i refundiran mi je trošak čim sam stigao na brod, a prvu avio kartu sam platio 4900 kn .
S obzirom da je bila za Orlando mogu reć da sam bio jako zadovoljan sa cijenom. Pomorsku knjižicu , D1 i cijepljenja sam imao otprije, tako da ovaj put nisam imao nekih prevelikih troškova.
Jako bitna stvat za buduće Diznije što se tiče avionske karte. Ima opcija da vam Disney plati prvu avio kartu,i da vam kasnije za nju odbija od plaće.
Samo trebate poslati agenciji email: rečeno mi je da mi Disney može financirati prvu avio kartu pa vas molim da im pošaljete zamolbu u moje ime jer sam jako tanak sa lovom, uglavnom tako nekako, pametno.
Disney će vam to odobriti i onda će vam odbijati od plaće. Cijena karte će vam biti ista , samo je možete dobit na kredit od Disney-a .Kako je Šef jednom napisao: Agencija kaže 700, a google 500, haha.

Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
S obzirom da sam do tada već dva puta išao raditi na brod znao sam što ponijeti. Dosta čarapa i donjeg rublja, nešto higijene, 300 dolara da se ima za puta i do prve plaće, i to je to.
Znao sam da ću na brodu kupiti dosta robe tako da sam nosio minimum sa sobom.
Dobio sam i direkt od  Disney-a email sa detaljnim uputama i savjetima što ponijeti sa sobom, i to samo par dana nakon što sam prošao  interview.

  • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
Auu, sramota me koliko sam bio izgubljen, nisam znao gdje je aft a gdje je forward, stalno sam se gubio. Super je stvar što svaki new hire na Disneyu dobije jednu crvenu vrpcu što mora nositi na nametagu prvi tjedan.
Svi znaju da ste novi i čim vide da stojite i gledate lijevo desno odmah vam prilaze i nude pomoć, to je stvarno lijepo.

Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
O tome bi se mogao napisati roman, evo „ukratko“ da objasnim Traditions i prvi tjedan treninga i uhodavanja na moje buduće radno mjesto.
Sletio sam u Orlando u četvrtak u popodnevnim satima. Disneyev autobus me prebacio u Art of Animation Disney resort. 
Dobio sam vlastitu sobu i upute da je sastanakujutro u 5:30 kraj recepcije. Dobili smo i 35 dolara dnevno za hranu, uz napomenu da  ako potrošimo više, onda ce nam se to i naplatiti.
Sljedeci dan je bio sastanak u 5:30. Skupila se grupica od nas 8 ( svi novozaposleni, 3 konobara, dva kuhara i tri entertaiment ).
Došla su dva predstavnika Disney-a, dali nam na brzinu ugovore da potpišemo, uručili nam iskaznice s kojima smo mogli besplatno u Disneyeve parkove, i rekli to je to za danas, uzivajte u parkovima .
Sutra u 5:30 ujutro će vas pokupiti autobus i dovesti na Traditions. I to je bio dan iz snova, uživancija po Disney parkovima sve do kasno uvečer.

Sutradan Traditions, a to je u principu upoznavanje sa kompanijom, što je Disney i što predstavlja. Došao nas je poviriti i Mickey. 
U 16 sati smo bili nazad u Art resortu,  i onda opet trka u Magic Kingdom, samo jednom se živi. U nedjelju rano ujutro je bio ukrcaj na brod, zabavi je došao kraj.
Prvi tjedan ne „radite“, dani su vam ispunjeni treninzima, a kasnije i shadowingom.
Odlično je što sve treninge i slobodno vrijeme prvi tjedan provodite sa istom „grupicom“  koju već znate jer ste s njima bili na Traditionu.
Držite se skupa prvi tjedan i to je jako lijepo, ne osjećate se kao Pale sam na svijetu. Plaćen sam bio 160 dolara za taj vikend i prvi tjedan treninga.
Tokom toga prvog tjedna upoznaju vas sa više manje cijelim brodom , odvedu na predstave za goste, u prncipu upoznavanje sa cjelokupnom ponudom za goste.
Zadnje 3 noći tog prvog tjedna sam radio „shadowing“.
Dobijete ass servera i servera, s njima ste cijelu noć na stanici, više smetate nego pomažete, a u principu samo gledate i „učite“ ( sjena – shadow ) .
Teško je u tri noći pohvatati sve, pogotovo jer ti ljudi kojima „smetate“ su u poslu i pod stresom, pa teško mogu izdvojiti nešto vremena za vas.A tri noći radite svaku noć u različitom resotranu gdje jedan nema veze s drugim, sve drugačije. Taman mislite da ste nešto uhvatili, sutra sve drugačije, omg, jako stresno.  Ja sam imao sreću što su me stavili sa super timom!
Načuo sam da ovisi o vama dali će Vam treninzi i shadowing biti jedan ili dva tjedna. Ja sam imao jedan, drugi tjedan sam dobio (2x8 top) stanicu od 30 gostiju i bačen u vatru.

  • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
Da, taj prvi tjedan sam poviše objasnio. Imate na brodu jednu poziciju Service excellence , tako nešto.
To vam je ajmo reć oficir ( ima 2 ipo čvarka ja mislim, a radi usporedbe F&B ima 4 ) , a on je inače zadužen za kvalitetu usluge i tehničke detalje servisa.
On je također zadužen da vas taj prvi tjedan uhoda i da vam bude support, a on je sa vama svaki taj dan prvog tjedna kao teta u vrtiću.

Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
S im nemam problema, već sam dva puta do tada bio na brodovima i znao sam kako je.
  • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
Prezadovoljan, i zbog toga mi ne pada na pamet da se idem prebacit u sommeliere kao što mi je bio plan , to vam sve govori.
Na forumu sam već napisao kolika je zarada tako da ako nekoga zanima može lako nać.

Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
Da, u servera relativno brzo. Naši ljudi postaju već kroz prvi/drugi/treći  ugovor serveri, dok nekim drugima treba godina i godina, a neki ne postanu serveri nikad, a neki i ne žele.
Netko može biti odličan asistent a loš server, i obrnuto.  Uglavnom da provam to razjasnit:  ass server je posao , tj. vi niste pomoćnik serveru već s njime radite u timu.
Vi ste podjednaki, tj. on vama nije nikakav šef niti vam može nešto naređivat. Vi imate svoj dio posla a on svoj  i radite kao tim,s tim da  je server odgovoran za sve ( jako stresno ).
U principu ass je zadužen za pića a server za hranu, ali nije baš tako jednostavno, jedan dio „hrane“ odrađiva i asistent .
Ass je plaćen 3 dolara po gostu po danu, a server  4 dolara po gostu po danu. Ako ste dobar asistent možete imat stanicu od 40 gostiju ( 40x3=120 ) , a ako niste baš najbolji server možete imati stanicu sa 25 gostiju ( 25x4=100 ), a viđao sam i manje.  Uglanom to je šablonski opis, u stvarnosti server pomaže assistentu sa pićima ako može, a ass pomaže serveru sa hranom kada može.
 
  • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
Pa i nema ga baš. Malo je naših ,kad sam ja bio bilo nas je desetak u jednom trenutku najviše, jako malo.
Kažu da je nekad bilo i po 50 naših konobara, ali nema nas više toliko, neznam zašto.  Ima nekih zabava za posadu svako malo, ali ako radite u dining roomu nemate ni snage ni volje ić na te partije, barem ja nisam išao.
Bio sam na jednom, popio 5 piva i onda dva dana bio u k....., nije mi više palo na pamet ić u crew bar, crew disco ili na neki party.  Svaku bih večer iza posla igrao ping pong, pretežno sa momcima iz dishwasha, s njima sam se odlično slagao, to su lavovi. Tri puta tjedno bih išao u teretanu i to je to, to mi je bio društveni život.
Prestao sam pušiti prije skoro 4 godine pa izbjegavam zabave u kabinama i svaka okupljanja gdje ima alkohola i dima. To je bio moj društveni život na Disney Tragicu.

Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.
Ukratko nema čega nema. Naših je bilo jako malo i držali smo se skupa, uvijek neka za*****ancija, dobacivanje... Dosta  Indijaca , Indonežana i Jamajčana, s tim da Disney nema nikakve predrasude prema boji kože ( dok sam ja bio na brodu F&B je bio Indijac, Rest manager mi je prvo bio Indonežanin a nakon toga jedna crnkinja iz Južne Afrike, Head waiter Indijac, ma da vam dalje ne nabrajam ) .
Imam osjećaj da je sve crno i smeđe, tu i tamo netko bijel.
A brod kao brod, svega ima tu, ali da mi je netko prije rekao da ću se odlično sprijateljit sa nekim iz Indije, Filipina, Jamajke, Indonezije, itd. rekao bih mu da je lud. Ali ipak naši su naši,sve zemlje bivše Juge, mi smo braća, kao prst i nokat, kliknemo u sekundu. I tek kad dođemo na brod shvatimo tko smo i što smo, ma mi smo kultura,mi smo civilizacija, druge nacije nam nisu ni do koljena.
I onda dođem kući i gledam/čitam kako nas ova go**a od političara ( što su nam pokrali sve živo i zbog kojih moramo ić radit (robijat) i gulit na brodu dok njihovi sinovi gonjaju kojekakve  Majbahe ) truju narode sa temama ustaša,četnik,partizani,komunjare, itd. Iskreno od toga dobivam  nervni slom, ali ima Boga, doć će i oni jednog dana na red!

  • Kako biste opisali putnike?
Amerikanci , prijatni, jako komnikativni ( dosadni ), imate dosta djece a njih trebate malo zabavit sa trikovima i raznoraznim gluparijama.
Gosti dosta plate kruz pa onda i očekuju tu neku „extra“ uslugu, itd. Očekuju od vas da budete ili klaun ili mađioničar,  da ih zabavljate.

Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
Rotacija vam je ovakva: jedan dan doručak off pa radite ručak od 11:30 ili 12:00 do 16:00, pa večeru od 16:45 do 23:00.
Drugi dan radite doručak od 7:00 do 11:30 ( ili 12:00 ) pa ste slobodni do večere.
Treći da radite doručak od 7:30 do 10:00, pa ručak od 11:45 do 14:00, pa večeru od 16:45. Meni je u obzir dolazio samo dan kada sam slobodan ručak da izađem. Taj dan bih imao 3-4 sata za posjetit destinaciju, i to bi bilo nekih 2 puta tjedno. Bude nekad i nekih nagradnih offova pa možete spojit doručak i ručak off i izać kao čovjek, ali to nagradni offovi su rijetki ( ako imate rođendan, ako vas izvuču na lutriji, ako imate vrhunske ocjene gostiju...). U prvom ugovoru imao sam jedno 4 puta da sam bio doručak i ručak off.

  • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
Grand Cayman 7 mile beach, ležaljka, pivo, shrimp&chips, uvijek isto. Obožavam to mjesto bez obzira što gušteri trčkaraju a iguane se gegaju na svakom koraku,haha, fuj.

Opišite dobre strane rada na kruzerima.
Zarada je odlična za naše prilike tj. neprilike, vidiš svijeta, upoznaš druge kulture i drugačije ljude, ma pomičeš vlastite granice u svemu.

  • Opišite loše strane posla na kruzerima.
Odvojenost od obitelji, loš društveni život, posao je generalno dosta stresan , radi se dosta 10-12 sati dnevno...

Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
Naravno, a pogotovo u situaciji kada kući ne možete nači posao , ma čak i kada radite za plaću od 500-700 eura. Što je to? Dobijete plaću, platite režije i stanarinu, kupite hranu i onda čekate opet prvi.Kakav je to život? Rekao mi je prijatelj: I ja bi kao i ti ali imam dijete.A ja njemu: Pa baš radi djeteta, idi na brod i omogući mu bolji život. Idite na brod, radite za plaću od $ 1000,2000 ili 3000.
Možete i napredovati pa može biti i $3000,4000 ili 5000. Štedite pa možete kući  pokrenuti neki posao, možete kupiti auto za cash ( a ne na kredit kao kao većina i onda ga otplaćivat 5 ili više godina , a onda nemate 100 kn da ga natočite). Postavite neke ciljeve i dajte sve od sebe da ih ostvarite!

  • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
1)   Sredite CV prema potrebama pozicije, tj. pametno, imate sve na ovom forumu ( mnogi apliciraju za posao ass bar waiter-a a u CV-ju piše da su kući radili kao rest manageri, bar manageri, itd., a to vam više odmaže nego pomaže)
2)   Ako vam škripi Engleski uložite malo u sebe i nađite neki tečaj, uzmite malo knjigu u ruku, itd, kroz par mjeseci se mogu čuda napravit po tom pitanju.
3)   Kada sredite CV i Engleski onda ide proces apliciranja. Moj Vam je savjet da šaljete CV na sve strane, svim online i offline agencijama ovoga svijeta (a sve linkove možete naći na ovom forumu ), a pogotovo na ove online prijave. Nikad ne znate kome hitno treba vaša pozicija. Može Vam se dogodit kao i meni da vam jedna agencija odgovori u roku od sat vremena i ponudi posao  konobara na riječnom brodu, bez ikakvog interview-a, liječničkog ili vize, da već sutra navečer radite kao konobar na tom brodu,a avionska karta plaćena od strane kompanije, točno 0 Eura trošak odlaska na brod. Zato šaljite svima, ništa vas ne košta poslat email!

Želite li dodati nešto što smatrate važnim?
Ovaj forum je sveto mjesto za ljude koji su u nevolji i traže posao na brodu, tu možete naći sve informacije koje vam trebaju da dobijete posao na brodu.
Jednom kada dođete u situaciju da ovom forumu možete vratiti nešto onda VRATITE, ne budite  sebični, napišite svoje iskustvo i odgovarajte na PP ako vas netko nešto pita!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
dobar je udav

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Bravo baki!  :clapping:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Bravo, udave!
:clapping:

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
 :clapping:

Bravo!

Jel moze usporedba Oceanie i Disneya?  Zasto si se htio prebacit?

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
:clapping:

Bravo!

Jel moze usporedba Oceanie i Disneya?  Zasto si se htio prebacit?

Sommelier na Oceaniji ima oko $ 2800 i ima svoju stanicu koja je dosta velika, tj. oko 70 gostiju. Dosta trčiš i prodavaš vino, tvojih je 18% i to je ukratko to. Radno vrijeme oko 8,9 sati.

Sommelier (wine keeper) na Disneyu ima isto tako od $2500 do $3000 u prosjeku. Ne radi s gostima, tj, on je vinskom baru i čeka tiket od konobara i izdaje im vino po tiketima. Posao hladovina isto, nikakav stres. Ne rade nikad doručak, ručak nekad, a večeru svaku. Plaća mu ovisi o prodaju, 15% od prodaje je gratuity, samo što 5% ide assistentu, 5 % serveru, a 5% ide wine keeperima na shearing.

Ja sam 2010. bio samo jedan ugovor na Oceaniji, nisam nešto bio zadovoljan sa plaćom , a kući sam dobio ponudu koja se tada nije mogla odbiti.

Iz navedene uspordbe ti zaključi dali je na Disney-u bolje nego na Oceaniji  :hmm:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne vuce te u konobare? Koliko znam, 4000$ ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Sve lepo objasnjeno!  :clapping:

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Ne vuce te u konobare? Koliko znam, 4000$ ...

Ne razumijem pitanje , molim pojašnjenje  :hmm:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da, moja greška, raspisao si se o poslu sommelier-a pa sam na tren pomislio da si sommelier tu na DCL-u. Zarada konobara na DCL-u je već dugu dugo vremena oko $4.000 na mjesečnom nivou, zar ne? Ako si kao Assistant konobara već sada prezadovoljan, valjda bi bio još zadovoljniji da si stepenicu više, konobar? Kolika je razlika u lovi između te 2 pozicije?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Woow, $4000... :pad: :money:

A ja mislio da sam dobar department...

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Da, ajmo reć "normalna" plaća assistenta je oko $4000 ( +/- 500), dok je "normalna" plaća servera oko $5000 ( +/- $500 ).
Ima dosta faktora koji utječu na plaću: dali je brod popunjen, koliko gostiju imate (koju stanicu imate) , kakvi su vam gosti ( hoće li vam ostaviti koji dolar extra ), hoće li Vam svi platit ( rijetko, ali ipak se dogodi da gosti ne plate, meni u cijelom ugovoru jedno 6 gostiju nije platilo ), ovisi kolika Vam je prodaja vina i alkoholnih pića ( 10% prodaje se dijeli između servera i assistenta ) , itd. Usporedbe radi: moj drugi kruz za Disney na Caribima zaradio sam $ 1000 za 7 dana kruz, dok sam npr. crossing iz Amerike u Europu zaradio $1200 za 15 dana ( brod je bio poluprazan). Doduše samo je dva crossinga godišnje, ali ovo je primjer kako velika može biti razlika u plaći.

Ovo je primjer "normalne"plate:

Imate 35 gostiju, to je 105 dolara dnevno, $735 za 7 dana.Od prodaje pića imate + $80 , još vam dvije sobe ostave po $40 extra, 4 sobe po $20 extra, to je $975 za assistenta, a $1220 za servera, za 7 dana kruz. Jedan kruz sam imao $150 od prodaje pića, a jedan kruz sam imao samo $20 od prodaje pića. Jedan kruz mi je jedna soba ostavila $160 extra, jedan kruz su mi svi skupa ostavili $60. Na Disney Magicu  imate dvije sobe na decku 8 koje gosti plaćaju vjerovali ili ne $ 50 000 za 7 dana kruz ( ako laže rest manager lažem i ja ). U vrijeme Uskrsa najjeftinija prodana soba na decku 1 je bila $270 dolara po osobi po danu ( ako laže rest manager lažem i ja ).

Plaće su stvarno vrhunske, ali zato se radi dosta i pod velikim ste stresom. Na kraju svakog kruza gosti vas ocjenjuju ( assistenta i servera kao tim ) i ako nemate vrhunske ocjene j.... ste ježa. I gostima i djeci trebate izvodit trikove, glupirat se,zabavljat ih, itd.

U 4 ipo mjeseca koliko mi je trajao prvi ugovor nisam čuo da je itko dao otkaz, a sve skupa su došla 4 new hirea na Magic u dining room koliko ja znam  ( ja, jedan Brazilac,jedan Portugalac i jedan Španjolac  ).

Stojim na raspolaganju svima , ako nekome nešto treba slobodno se javite, znam tu i tamo nešto okvirno i o drugim pozicijama na Disney-u, ali to spada u više manje rekla kazala ,  npr.plaće spasioca $2150 fixno, 10 sati dnevno se radi, rotacija po 30 min na bazenima, ne smije se sjedat na radnom mjestu itd  :giggle:

I Šefe, naravno da bih želio biti server, volio bih biti i Head server ( oni lupaju po $8000 - $9000 mjesečno ), ali server je odgovoran za cijelu stanicu ( alergije i ostale pm ) , a Head server je odgovoran za 8 stanica otprilike. Vi kao assistent niste odgovorni za ništa, a opet ste vrhunski plaćeni. vi 4 a server 5. Disney Magic sada u Europi ima 15 razlicitih menija, za biti server sve ih trebate naučit, svako jelo gostu trebate znat objasnit/preporučit, itd. Dobili smo usb sa materijalima koji trebamo znati dok je brod u Europi, znate li koliko tih materijala ( pića,vina i hrane ) ima na USB-u ? 860 MB  :pad:


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Tako sam nekako i mislio, samo je sada zarada veća za cca $1.000 u odnosu na prije 15ak godina.
Znam i da neki više vole biiti Assistant Server (busboy) nego Server, upravo zbog odgovornosti.
Jednom na Wonder-u Slovencu dali promociju u servera, poslije nekoliko godina napornog rada kao Assistant, on dao otkaz ..  :giggle:

A kad sam ja napustio Wonder, otkaze su ljudi davali po 2-3 tjedno, najviše iz restorana. Bio neki super glupi menadžment ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Tako sam nekako i mislio, samo je sada zarada veća za cca $1.000 u odnosu na prije 15ak godina.
Znam i da neki više vole biiti Assistant Server (busboy) nego Server, upravo zbog odgovornosti.
Jednom na Wonder-u Slovencu dali promociju u servera, poslije nekoliko godina napornog rada kao Assistant, on dao otkaz ..  :giggle:

A kad sam ja napustio Wonder, otkaze su ljudi davali po 2-3 tjedno, najviše iz restorana. Bio neki super glupi menadžment ...

Neznam za pare ali prije se radilo puuuno više nego sada, to svi stariji kažu.Možda je to razlog zašto su prije više davali otkaze nego sada.

Ja sam najviše radio 76 sati u jednom tjednu, 69 najmanje.

Isto tako kažu da se na Magicu radi najmanje, tj. da je rotacija najbolja  :rofl:

Tri dana se stalno vrte. Jedan dan radite dorucak, slobodni ste rucak. Drugi dan slobodni ste dorucak i radite rucak. A treci dan radite i dorucak i rucak. Mislim da takvu rotaciju ima samo Magic, ali nisam 100% siguran.

Kažu i da je hrana nikad bolja, a ne može se jest  :giggle: