Author Topic: MSC je takva kompanija, ehh sta dalje bas i ne znam....  (Read 7307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ary

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Sto se sopa tice ista je prica kao u svakom departmentu , ja sam bio na splendidi gdje ljudi doslovno radili su normalno radno vrijeme i za mjesec su uzeli oko 4 000 eura al takodje sam bio na sinfonia brodu gdje su ljudi lomili kosti i uzimali 1000 eura .... .sada sto se sopova tice sreca je u pitanjau ... SRECA MWAHAHAHAH imas 3 menagera koja imaju jake konekcije i dobijaju velike brodove koje prave lovu ostali ubodu tu i tamo po nesto al oko ozbiljnijih para nema tog vise na MSC .... u foto dep i shop depart mozes da stignes target jedan mjesec i opalis dobru platu sledeci mjesec dobije povecan target za 25% .....kao ona prica dosta im je bilo .... znaci ako oces ozbiljnu lovu trazi poso u elektricarima , vodoinstalaterima itd

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
neke place umanjili, targete povisili svasta nesto...

Pazite sto se shopova tice plate su iste..msm fiskna plata nije menjana to jest nije smanjena.. targete naravno da menjaju..al to su menjali UVEK ne samo sad kao poslednjig godinu dana..jer naravno da bi vas motivisali itd da se donese vise para ..
drugo lepo je Ary rekao plata vas samo zavisi na kom ste bordu. Brodovi male klase ne mogu zaraditi dobre plate..Brodovi velike klase SPlendida, Fantasisa, DIvina i Precioza uzimaju lovu.. ja nisam izasla za 7 meseci NI JEDNOM ispod 2.000 $ znaci sve preko toga.. sve je stvar srece, menadzer i KINEZA.. gde dolaze kinezi uzimate targete i tacka.
na manjim broddovima rade isto ako ne i teze a uzimaju bedne plate..
e sad za mene je 2.000 $ ok plata ko hoce vise nek predje u elektricare tamo je pocetna 3.000 evra..  i ima dosta elektricara sa Balkana ali morate da znate taj posao. a onda oept ako cete to da radite predjite na Princess jer elektrcari tamo bolje zaradjuju..elem shop..Nigde ni u  Starboard ili HB ne mozete uzeti platu 2000, 25000, i 3000 $ kao shop seller to je tacno i podvlacim.. za shop su je MSC najbolji

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Nazalost na drugim kompanijama kao sales associate ,zraduje se 1200 $ max ako si sretan 1500 $ jednom u ugovoru .  :(