Author Topic: classic internacional cruises iz Portugala?  (Read 14585 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
classic internacional cruises iz Portugala?
« on: 29/November/2009 »
Evo dali mi može netko reći nešto o ovoj kompaniji? Imali netko da radi u ovoj kompaniji, kakvi su uvjeti rada, kolike su plaće itd. ??
Svaki odgovor mi je od velike pomoći, zahvaljujem svim forumašima.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #1 on: 29/November/2009 »
Evo dali mi može netko reći nešto o ovoj kompaniji? Imali netko da radi u ovoj kompaniji, kakvi su uvjeti rada, kolike su plaće itd. ??
Svaki odgovor mi je od velike pomoći, zahvaljujem svim forumašima.

Nikad cuo za njih  -()-
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #2 on: 29/November/2009 »
Evo dali mi može netko reći nešto o ovoj kompaniji? Imali netko da radi u ovoj kompaniji, kakvi su uvjeti rada, kolike su plaće itd. ??
Svaki odgovor mi je od velike pomoći, zahvaljujem svim forumašima.

Zbog cega si zainteresiran raditi za xy "kompaniju" kad imas lijepo opisane sve najvece i provjerene ovdje na forumu?
To ti je recept za bacanje novaca u vjetar, i poslije toga dugotrajno kajanje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #3 on: 29/November/2009 »
Hvala na informacijama, nego prijavio sam se za bar department u EP u Zagrebu i A PRIORI u Lovranu, a oni mi kažu da interw. za te pozicije neće biti prije 2. ili 3. mj. 2010. Tražeći po netu našao sam ćovjeka koji mi nudi ukrcaj na neki brod iz ove kompanije već 1.1.2010, pa me zanima dali netko radi u toj kompaniji i kakva su iskustva, međutim mislim da je ipak bolje malo strpiti se i saćekati neki interw. iz ovih većih i poznatih kompanija iako sumnjam i ako prođem interw.da ću se ukrcati na brod prije ljeta. HVALA!

Offline Tinchy

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
  • Always on!
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #4 on: 30/November/2009 »
Koliko ja znam sa Classic International Cruises radi samo agencija Sea Works Agency iz Zrenjanina.
www.seaworksagency.com
Na njihovom sajtu lepo pise da moras sam obezbediti sertifikate pre odlaska na brod, tako da ne znam da li bi uspeo da sve zavrsis do 1.1.2010.
Evo i link ka toj kompaniji: http://uk.cic-cruises.com/

Sretno!
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #5 on: 30/November/2009 »
Ma da bio sam na njihovom sajtu, to su sve manji brodovi koji primaju 500-600 putnika, ali me zanimaju uvjeti rada i plaće. Ukoliko ne bih stigao izvaditi sve potrebne papire do 1.1.2010. drugi ukrcaj je 20.2.2010.

Offline Tinchy

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
  • Always on!
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #6 on: 30/November/2009 »
Najbolje je da ih sutra ujutro pozoves i lepo pitas.
Ili im pusti mail.
Ocigledno na ovom forumu jos niko nije radio za Classic International Cruises...

It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #7 on: 30/November/2009 »
cekaj majstore-ZORANE, otkud ti sve to znas.....

Nemoj da mislis da te nesto provociram, ali ja sam sa jos dvojicom zavrsio papire jos u julu i evo jos cekam-preko SEAWORKS AGENCY iz ZRENJANINA(na forumu imas o njima moj komentar), pritom sam konkurisao za CARNIVAL, i digao ruge od tih portugalaca.

Naime za barwaiter-a se prvi ugovor placa 900 evra(uracunata avio karta viza i provizija agencije-koja je paprena), i navodno je plata 900 EVRA plus baksis...

E sad, ja bih tebe hteo da pitam da li te informacije dobijas od vlasnika te agencije SEAWORKS AGENCY ili imas nekog drugog i preko koga ides.

Mene je do sada kostala 500evra ta agencija-sertifikati, lekarski, pasos i pomorska knjizica...
Kako izgleda ode sve u vodu.... Naravno oni nisu dobili nikakve pare, ali jeste brodarska skola za sertifikate koje cu besplatno dobiti na CARNIVAL-u....



LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #8 on: 01/December/2009 »
Ja sam stupio u kontakt s jednim ćovjekom iz Varaždina, koji mi garantira da ukoliko izvadim sve potrebne certifikate da e me ukrcati 1.1.2010, a ukoliko ne uspijem da je seljedeći ukrcaj 20.2. Ja neznam tog čovjeka, ćujem se s njime preko telefona, ali preko ovog foruma mi se javio na moj mail neki lik koji je išao preko njega na ovu kompaniju i kako kaže nije bio zadovoljan s plaćom i uvjetima. I još, ćovjek ne traži nikakve pare unaprijed, već mi je rekao da izvadim potrebne papire i certifikate i čim to izvadim garantira mi ukrcaj na brod, jer kako kaže da je u toj kompaniji velika potražnja za osobljem i da im je popunjeno tek 50 ak posto kapaciteta osoblja. Ako te zanimaju kontakt informacije od tog ćovjeka javi se na moj mail zoran.martinov@email.com pa ću ti ih poslati.

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #9 on: 01/December/2009 »
E hvala, znaci ti neides preko isih likova preko kojih sam ja isao.

E hvala ti za kontakt tog coveka, ali ja sam dustao od njih, jer cekam CARNIVAL...
Ali vidim da si se raspitivao na forumu za platu i to, ja koliko znam plata za bar waiter-a je navodno 900evra plus baksis....

Hvala ti puno na ovoj informaciji, zelim ti puno srece i MIRNO MORE.....


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #10 on: 01/December/2009 »
Ma hvala tebi Darko, ja isto razmišljam dali da odem na ovu kompaniju ili ćekati sljedeće interw. za Carnival, jer koliko sam vidio na forumu Carnival je zakon. Tko zna možda jednog dana budemo i kolege, ako prođem interw. naravno jer ću ja također aplicirati za bar waitera ili bartendera.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #11 on: 01/December/2009 »
Portugal prema procjeni za 2008. godinu ima 10,662,000 stanovnika,
BDP po stanovniku je skoro 19.400 $ što je samo nekoliko tisuæa više od Hrvatske.
nezaposlenost Portugal  9,3 posto
misli li jos neko da uz 1000000 nezaposlenih oni ne mogu naèi za svoju jedinu kompaniju koja na svojih 5 brodova ima ukupni kapacitet od oko 2000 putnika i zapošljava na tih 5 brodova svega oko 500 crew members ljude koji bi radili?a baš zbog toga sto je prosjeèna neto plaèa u portugalu 900€,i onda još neko je rekao da im je popunjenost sa posadom oko 50% znaci u cijelom portugalu oni su uspijeli naci tek 250 ljudi,ma dajte tu nesto jako smrdi oT
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Zoran

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #12 on: 01/December/2009 »
Pa dali smrdi ili ne to ja neznam zato i jesam postavio ovu temu, zbog toga i postoji ovaj forum da sve što smrdi nanjušimo na vrijeme. Kontakt podatke tog čovjeka sam dao nekolicini ljudi i dat ću ih svakome tko ih bude želio, pa da ćujem njihovo mišljenje o njegovoj ponudi i da vidimo dali je čovjek OK ili nije.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #13 on: 01/December/2009 »
Pa dali smrdi ili ne to ja neznam zato i jesam postavio ovu temu, zbog toga i postoji ovaj forum da sve što smrdi nanjušimo na vrijeme. Kontakt podatke tog čovjeka sam dao nekolicini ljudi i dat ću ih svakome tko ih bude želio, pa da ćujem njihovo mišljenje o njegovoj ponudi i da vidimo dali je čovjek OK ili nije.
ajde pošalji meni podatke,pa cu ja pokusati oci u oci otici s njim,ak se ne varam on je iz varazdina,a ja živim blizu toga pa da vam prenesem dojmove
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Odg: classic internacional cruises iz Portugala?
« Reply #14 on: 01/December/2009 »
Moja prijateljica se vratila prije mjesec dana sa njihovog broda i sad odlazi 15.12 na drugi ugovor. Isla je preko agencije iz Varazdina. Na brodu radi u baru i jako je zadovoljna. Imaju place u eurima i rekla je da joj je ostalo poprilicno dosta love jer ih ima jako malo - posla puno pa se ne stigne trositi ;)