Author Topic: Odbili su me na ljekarsko za Carnival, jel moguce online aplicirati ?  (Read 10566 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
ti boga mi mislis da ja nisam na tvojoj strani. budalo jedna, meni ce drago bit ako ti upusi to

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Good afternoon,
 
You need to follow up with your medical facility as your medical was not approved.
 
Thank you,
 
Crew Assistance
Carnival Cruise Line | 3655 NW 87th Avenue | Miami, FL 33178

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Ova e poraka koja mi stigna od Carnival. Ke mi objasne nekoj sto e ova ?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Obaveštavaju te da se za nejasnoće obratiš svom doktoru, što se njih tiče medical si pao i ne žele dalje da se raspravljaju na tu temu.
Još gore je što si poruku dobio od generičkog "crew assistance", nema čak ni potpisane osobe sa kojom komuniciraš.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Moglo je bit I gore, da je potpisano samo sa Carnival.
Jbga, ja od prvog dana ovog foruma govorim da ne istrcavate sa informacijama kako vam fali ovo ili ono, bili nekad bolesni od xy ...tako se ne dobiva fit for duty
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
i ja imam psorijazu. kako sam doso na ovaj usrani brod, laktove ne mogu naslonit na sto, al normala presutio sam to na ljekarskom. imam jos masu stvari koje bi me oborile na ljekarskom, al nemam se sta doktoru falit s tim

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Za ovo li govorimo fit for duty? Pa evo fit for duty ali nece da je do to :)


Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
je*i ga, nemas srece. peh. ja ti savjetujem da potrazis novu firmu, novi ljekarski. nemas se sta kacit za ovo druze, ne mozes ih natjerat da te zaposle

Offline zeenmc

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Hello :)


Posle 100 godina :). Dodjoh i ja na taj neki brod, vec do sad, tri sam izredjaoxD. Elem, identican sam i ja problem imao, nikad ali nikad nisam imao problem sa povisenim pritiskom, i eto na medicalu samar, mada dali su mi oba puta (drugi sam radio u drugoj zdravstvenoj ustanovi jer sam bio ubedjen da je greska) fit for duty, ali eto... prvo merenje 140/90, kod drugog doktora 145/95, s tim da je ta druga doktorka ispala totalno korektna, i dala mi neke slabije lekove da pijem, kako bi se pritisak regulisao. Nakon toga,  Carnival je prihvatio moj medical, ali fora, sto su oni mene setali jedno 2 meseca, znaci hocu proci necu proci...LOE sam dobio tipa 3,4 dana pre  odlaska u ambasadu. Sva sreca te sam taj isti dan, dobio i vizu i pasos, pa sam sutra dan dao otkaz u firmi, i caoooo vec sam sledece nedelje bio u avionu na putu ka New Orleansu..
CCNA R&S, CCNA Security, CCNP Switching

Prodajem 2 Cisco Switcha 2950, 40 evra po komadu, funkcionalni 100%, vezbao sam na njima pripremu ispita za sertifikate

Offline MorskaVucica

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Eployment Power
  • Job Title: Asst. Waitress
Ovo je moji povratni email do Carnival, ja nemam vise sta da izgubim. Greetings.  I have a really bad situation. I need to be on Carnival Legend 04.07 sign in in Seattle - Washington. My name nad surname Darko Kocev. Crew ID 499203.
You are the worst cruise company and you use people for their money.
I hope no one from Macedonia and Balkan Area will ever apply for job in your company Carnival Cruise Line.
I was denied for working on your company because  ( i had in the past ) a condition called Psoriasis who is not contagious and i dont have it at the moment when i asked for work. I only told to the doctors his opinions that i have to and i can carry my medications on board. I use the medications for preventing future outbreaks and flare ups of the condition.
But anyway i was denied only 3 ( three days ) before my coming in USA and i have a contract and my visa approved but i didn't pass your medical exam which is really apsurd. I spent a lot of money to apply for a job in your company and i dont know how can i get my money back ??
I know that the money for visa is not refundable , but what about for the money for travelling for interview in Zagreb , Croatia? What about for the money for medical exam ? Tell me what about these expences ? I apply for job with my girlfriend Todorka Grueva and for this situation she cant join your company. And for this case your company lost two workers.
Can you tell me how can    Your company denied someone who have Visa and contract ohly three days before flight? 
Can you tell me from humanitarian reassons if my money can be returned or should i look for justice in International Courts or probably in American Courts ? Iam waiting for your answer . . . With Respect Darko Kocev - Macedonia.

Zao mi je sto nisi prosao. Ali ti se vodis u kompaniji kao primljen. Imas svoj ID. Kad prodjes oni ce te ukrcati koliko ja znam ne? Inace pare za vizu se refundiraju.
Mogao si u BG da radis medical kod privanika. Niko te ne vezuje da ga radis u makedoniji. Ja drugi put nisam prosla u BG (tada je jos dom zdravlja to radio) ali zato jesam prosla u Meksiku (ziveo Cozumel).
Za posao na brodu nikad nisi bolovao niti si imao operacije, niti ista slicno. Mi smo samo brojevi i lako smo zamenljivi. To sto si njima napisao si  samo gubio vreme. I to sto si isao u Zagreb ne znaci da si morao proci. Mogli su te tamo odbiti. Na medicalu sad odbijaju i za najmanje sitnice. Ti nisi svestan kolika je ta kompanija, tj korporacija, njih ne zanima gubitak dva radnika, naci ce umesto vas jos 5.000 Indonezana i Filipinaca bez problema.
Nadam se da si do sada uspeo nesto posto je post stari. Imas jos kompanija nemoj da te koci jedna. Samo napred i ne odustaj.
Pozdrav.