Author Topic: Pozdrav svima, molila bih pomoc za Assistant Cabin Steward  (Read 1747 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline evelyn87

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Vec sam tjedan dana na ovom forumu  i procitala sam sve i svasta, vise ni ne znam kaj jesam kaj nisam.
Molila bih da mi se jave tu koji su nedavno bili na brodu ili su jos uvijek (jer staro sam procitala) da mi daju par savjeta za Assistant Cabin Steward
Dal je ropstvo ili nije, za onoga koji ce ici spavati ranije i nece se opijati kad stigne :)  :uzdravlje:

Najvise me zanima placa (da ta placa za koju svi toliko pitaju ), jer imam dijete i muza, pa da znam dal mi ih se isplati ostaviti na 6-8mj :)
jer ako je placa 1000$ mislim da za 6000kn ih nebudem ostavljala, nisam u nikakvim dugovima i netrebaju mi hitno nikakvi novci,
samo bi htjela zaraditi novce da si sredimo doma neke stvari i da imam nekakvog iskustva ili se ne isplati crncit ?

znaci molila bi da mi netko kaze raspon place, moze i u pm ako nece tu pisati.
koliko sam skuzila ovaj carnival je najgori za takav posao, bar vecina tako pise (shvacam da ovisi i o ljudima koji su iznad mene i o brodu).
Nisam bas citala za river ships, dali je tamo bolje raditi ?

 Hvala !  :wave:

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Re:
« Reply #1 on: 17/July/2015 »
Na Viking Star asst.cabin stewardi imaju garantovanih 1600$ plus tips.
To je više nego solidna plata.
Koliko znam još nijedan nije dao otkaz.

Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Pozdrav!  :wave:
Ja bih uskoro trebala otici na brod (bar ako je suditi po recima ljudi iz agencije!) pa ako ti se ne zuri mnogo, sacekaj da cujes moje utiske  :D