Author Topic: Mah mah, dosao je i moj red, Assistant Waitress, Vision of the Seas, RCCL  (Read 2450 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Stigao je datum ukrcaja, 27.7.  :run:  :yeah:

Jos sam u soku, napokon se nesto pomaklo, napokon da se maknem iz hrvatistana, ralja birokracije i glupih zakona.

Inace ne smijemo korisiti mobitel na "poslu" (na crnjak) niti se micati s radnog mjesta, prije kada sam vidjela da me zovu iz agencije jednostavno bi odbila poziv i javila se mailom da vidim sto me trebaju.
No jucer je mala buntovnica u meni odlucila izac i javit se na poziv, kad ono... "Imam dobru vijest.."
Tu me odrezalo i uopce nisam cula ni datum, ni brod, nista.. Samo nakon svake njegove recenice ja bih rekla "Molim?".. i nakon pet puta sam odustala "Hvala, doviđenja" i vracam se u ured.
Saljem odmah mail da dobijem napisano datum i brod jer jos uvijek ne vjerujem. U roku 20 sekundi vraca se mail. 27.7. to je to!

Mutavo gledam u monitor, hrpetinu papira na stolu i ne znam sto da dalje radim.
Odlucujem ostavit se posla i naravno dolazim na forum, trazim dalje informacije, odlazim na sea scanner da vidim kamo moji brodic ide.
Tada dolazi poruka od cure s kojom sam bila na interviewu za Viking i ona je dobila poziv za Royal, idemo isti datum, isti brod!!!

Koje srece, sve se odvilo u manje od dva mjeseca tj. CV poslala 27.5. ukrcaj 27.7. tocno dva mjeseca i jos putujem sa poznatom facom!

Svi papiri su obavljeni osim vize, zahtjev je vec predan, cekam samo datum kad se moram nacrtati tamo i onda  :pilot:

Nakon ovog posta vjerojatno cu vas ic davit sa pitanjima o pakiranju i shoppinzima pa nemojte se ljutiti.  :smack:
:)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Baš mi je drago, sretan ti put i mirno more  :plovim: :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
:)

Offline joccam

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir

Offline Smole

  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
:)