Author Topic: Prvi mjesec na Azuri  (Read 2266 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Prvi mjesec na Azuri
« on: 25/July/2015 »
Eto prvi mjesec je projurio pa da napisem malo kako je! Samnom radi 97% indijaca 2% filipinaca i 1% europljan!

Od prvog dana su svi do jednoga su uvijek spremni pomoci i nitko nije los!
Kako sam rekao prije bijeli sam visoki i iz europe pa me malo drugacije gledaju. A i sam sam im rekao da ako nesto neznam ili ne razumijem pitat cu pa makar i trebalo 10 puta.

Nakon dolaska kako sam rekao smjestili su me u sobu za oficire i nakon 2 tjedna me prebacili u ekonomski razred (ali onaj malo losiji). Na decku 3 i 4 su radnici samo sto na deck 4 su sobe malo vece kao ona gdje sam bio a mene su stavili na deck 3 gdje je za mene bio sok kad sam dosao! Nema tepiha,nema frizidera,manja soba... Dobio cimera iz Malezije i predobar je lik. Jest da se bas ne vidamo precesto.

Cijelo vrijeme me onak malo u meni muci zasto sam dobio tu "losiju" kabinu zasto me nisu stavili gore gdje je bolje? I danas reko idem pitat svog glavnog dal mogu dobiti kabinu gore i na to mi on odgovara da kak nebi moglo, nema problema, slijedeci slobodan krevet je moj. Woohoo

Malo i radnom vremenu i slobodnom vremenu.
Radim od 8-11:30 onda pauza do 12 pa od 12 do 2. I onda opet od 5 pa do 10:30 sa pauzom od pola sata. Kada je veci kruz onaj od 14 dana onda imam day off znaci radim od 8-10 pa od 4-11 i tu se dogovorimo tko ce si uzeti koji grad! Ovo kad sam slobodan od 2-5 ako je neki zanimljiiv grad izadem van a ak ne krevet.
Sve u svemu nemogu se zaliti na aposolutno nista,svi su ljubazni druzeljubivi i kako sam cuo od ljudi koji su vec bili tu da je ovaj menadzment jedan od najboljih i da je bas opusteno. Sto mogu i potvrditi.

Dakle svi na P&O. I po mogucnosti na Azuru!

Do slusanja!  :)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: BivÅ¡i IT oficir
Re: prvi mjeaec na Azuri
« Reply #1 on: 25/July/2015 »
:uzdravlje:

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Prvi mjesec na Azuri
« Reply #2 on: 25/July/2015 »
Napisano kratko, ali vrlo slatko! :D
Pozitivno i lepo! Da ti tako ostane uvek!!!  :clapping: