Author Topic: Costa cruises, pastry chef  (Read 1829 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Costa cruises, pastry chef
« on: 06/March/2015 »
Evo citam ovaj forum  vec o-ho-ho vremena pa reko da podijelim sa vama! Prijavio sam se online na stranicama od coste za pastry chef-a negdje u 9. mjesecu prosle godine i nitko se nije javljao i vec sam skoro i zaboravio na to! Prije nekih 10-ak dana mi zvoni mobitel i vidim pozivni broj od Italije.Zvala neka gospođa iz neke agencije koja samo radi za Costu i rekla da zove vezano za moju prijavu i dali mogu tad i tad imati s njima intervju! Sve smo se dogovorili i 23.02 sam imao intervju sa regruterkom iz Coste! Sam intervju je prosao po mom misljenju jako dobro.Standardna pitanja gdje sam radio kako i sto.Zasto brod, sta ocekujem i tako to.Iduci dan sam imao jos jedan intervju sa njihovim corporative pastry chef-om koji me bas izresetao s pitanjima striktno vezana za slasticare.Svako pitanje je zapoceo sa "How do you prepare....?" i u sebi si mislim pitaj nesto sto znam. I skoro sve sam mu odgovorio jer je pitao sve sta znam.Bio je to neki pretpostavljam talijan koji je pricao engleski sa nekim talijansko/francuskim naglaskom i jako puno toga ga nisam razmio i skoro svaku drugu ga pitao da mi ponovi pitanje!Vec mi bilo neugodno. I to zavrsili i rekao mi gospodin da ce mi javiti rezultate za par dana! Jos uvijek cekam! Na prvom intervjuu mi je rekla da je ugovor 5 mjeseci tamo i 2 doma! Ako zadovoljim da cu morati 3 dana u Napulj na neki njihov trening. I to je to za sad! Kada mi jave jesam li zadovoljio ili ne podijelit cu s vama!