Author Topic: Crystal Symphony- kabina  (Read 10694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jmah

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Company: Crystal Symphony, Viking Star
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
Crystal Symphony- kabina
« on: 27/July/2015 »
Kabina

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #1 on: 27/July/2015 »
Ne dao Bog da ti ova televizija padne na glavu  :giggle:

Odavno nisam vidio ovakve :giggle:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #2 on: 27/July/2015 »
Po kakvim sam ja spavao ... ovo je delux verzija
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 27/July/2015 »
Meni je ovo sasvim ok

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #4 on: 27/July/2015 »
Mozda gresim, ali meni je to totalno nebitna stavka u celoj prici. A i sve je to super sve dok imas svoj krevet!  :D

Hvala ti na slicicama!  :-*

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #5 on: 27/July/2015 »
Ov :yeah: ::bin-laden::ako izgledaju kabine i na carnivalu,nije ti bas svejedno,nisi ti tamo dva-tri dana,nego 6+ meseci,bitno je i ko ti je cimer,da li je klima ispravna,jer kad se vratis nakon 10+ sati u kabinu,veruj mi ne zelis da zatices prljave stvari tvoje cimerke pobacane okolo,vrucu kabinu i cimerku sa nekim momkom u krevetu kom smrde noge,a ti pocinjes smenu ponovo za manje od 7 sati :D

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #6 on: 28/July/2015 »
Moja greska, htela sam reci da je velicina kabine za mene nebitna stavka.
I da je kabina veca, meni treba samo krevet da odmaram  :D Nadam se da ce mi cimerka biti normalna pa makar kabina bila manja od ove! Naravno da je bitno ko ti je cimer, da imas klimu, da ti je uredna kabina i da mozes da se odmaras bez necijih smrdljivih nogu  ::yes::

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #7 on: 28/July/2015 »
cimerku sa nekim momkom u krevetu kom smrde noge

pa iskreno, sve da mirise ko beba lik, meni bi bilo nezgodno spavat iznad ili ispod njihovog kreveta ako ih cujem. jedino da imaju obraza, pa leze samo i spavaju kad ja dodjem, to je ok

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #8 on: 28/July/2015 »
inace, imo sam masu cimera i cimerki u zivotu, al nekako sam ih biro uvijek. ovo sa cimerom koji te zakaci i jest jedina stvar koja je meni jeziva na brodu

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #9 on: 03/September/2015 »
Hvala puno za fotografije.
Svakako, sve već navedeno - od cimera/cimerke nadasve, a i sve ostalo je mnogo bitno - i kako je "iznutra" najbolje znaju oni koji imaju iskustvo (bilo bi besmisleno bilo šta komentarisati dok svako ne osjeti na svojoj koži). Samo mislim da ko je i "ovamo" navikao da nema "bajne" uslove, na primjer da godinu+ boravi u nečemu što se u takvoj "državi"/"gradu" može samo nazvati (studentski) "dom" i pri tome radi da bi sebi platio troškove dobijanja one iste diplome sa kojom će sutra kucati (često uzalud) na mnoga vrata, dođe sa posla željan samo 3-4h sna i odmora da bi mogao da funkcioniše na poslu, da na vrijeme da sve ispite i uštedi i omogući sebi nešto bolje - takvi se, često, samo "sklupčaju" u onaj, u tom trenutku, dragi i više nego dovoljni krevet (u "cramped" četverokrevetnoj sobi, a ostalo da ne pominjem...)
Možda griješim i samo je pretpostavka, ali mislim da je takvima bar jednim dijelom lakše da se snađu i izdrže, jer su naučili da se bore za ono što žele, za razliku od onih koji su navikli da mnogo šta dobiju "na gotovo".

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re:
« Reply #10 on: 04/September/2015 »
ova soba je predobra, kakve su rupe na onom msc fantasia. il ova ekipa sto sam ja bio kod njih ne drzi to sve ovako uredno

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re:
« Reply #11 on: 05/September/2015 »
Ja bi više volio da nema tepiha. Ako se netko ispovraća, što se na brodu lako dogodi, eto ti skladišta smrada i bakterija .. to ništa ne može oprati kako treba..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jmah

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Company: Crystal Symphony, Viking Star
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
Re:
« Reply #12 on: 22/January/2016 »
Ja bi više volio da nema tepiha. Ako se netko ispovraća, što se na brodu lako dogodi, eto ti skladišta smrada i bakterija .. to ništa ne može oprati kako treba..

na prvom ugovoru mi je bila poplava u sobi, tepih je smrdio dvije sedmice, prvih dana nisi mogao disati koliko je smrdilo, ko fol šamponirali tepih, poslije bilo još gore

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #13 on: 22/January/2016 »
Kabina je sasvim super,sve je ok......

Ja,licno,nisam imao problema sa svojim cimerima,otvoreno,odmah prvog dana,napravimo neki dogovor,i drzimo se toga.....Meni ne smeta ni svetlo,ni muzika,veoma sam tolerantan,i vrlo fleksibilan.....
Stvar je da drzimo kabinu cistom,jer ,ipak tamo spavamo.....

Sto se poplavljenog tepiha tice,na Carnivalu sam imao poplavljen tepih,2 puta sam molio hkp manager-a da to sredi,da zamene tepih,medjutim ,bez uspeha....Zatim sam otisao pravo do staff kapetana i otvoreno sam mu rekao da ja nisam zivotinja, i da ne mogu da zivim u svakakvim uslovima,da je tepih jos uvek mokar,i zamolio sam ga da sredi,i za sat vremena od kada sam otisao kod njega,tepih je bio zamenjen skroz....


Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #14 on: 23/January/2016 »
Quote
Zatim sam otisao pravo do staff kapetana i otvoreno sam mu rekao da ja nisam zivotinja, i da ne mogu da zivim u svakakvim uslovima,da je tepih jos uvek mokar,i zamolio sam ga da sredi,i za sat vremena od kada sam otisao kod njega,tepih je bio zamenjen skroz....


e tako se to radi :)
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.