Author Topic: Crystal Symphony- kabina  (Read 10701 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #15 on: 09/May/2017 »
ovo je staf kabina....delux apartman naspram spajzova u kojima sam ja bio...na deku 2 iznad motora...vibrirala mi glava 3 meseca nakon ugovora....mada sam bio jednom i na deku 5 u kabini sa tepihom, samo sto nas je u istoj ovolikoj kabini bilo cetvorica....hahah kad smo sva cetvorica u kabini imas osecaj kao da si u Tokiju na onim pesackim prelazima gde odjednom prelazi 200 miliona ljudi

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Crystal Symphony- kabina
« Reply #16 on: 18/August/2017 »
Avalon-dosta slicna kabina ovoj u prvoj objavi. Za 2 osobe sasvim dovoljna. Najbitnije je da je odrzavate cistom i urednom sto je ponekada vrlo tesko ako zivite sa stokom kao sto su 3 bugara koji su se izmjenili samnom na dishwashingu. Svi na isti kalup, neuredni i nemarni, u 21 stoljecu da se pere ves na ruke i susi u sred sobe itd itb... Soba se vrlo brzo pretvori u STAJU (inace na bugarskom je staja-soba). No ne bih na stoku vise trosio rijeci, fuj, Rumuni su gospoda za njih. Uglavnom na Avalonu soba ako je cista moze biti jako ugodno mjesto za odmor i spavanje. Dva velika ormara sa policama i vjesalicama, krevet na kat, veliki radni stol sa stolicom. Mali ormaric u stolu, mali frizider, 4 ladice. Tus kabina po mjeri, prozor s pogledom na van. Tv sa glazbom i filmovima, desetak njemackih programa, RT, CNN, BBC....i kanal koji uzivo prenosi preko kamere pogled sa prednje strane broda. Wi Fi u sobi je ispocetka bio ok, kasnije se pokvario pa je to malo pokvarilo ukupni dojam