Author Topic: Koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam?  (Read 2779 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jacquot Alexandre

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Postovani forumasi,

Ja idem za gift shop salesman i potencijalni jewelry expert, neki period daju itd. Ne bitno.

Zanima me koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam i dali mogu da nekako jedem vise od 3 puta na dan? Npr. Poneti kuvana jaja sa dorucka pa pojesti kasnije negde.

Jel se prosto moze zamisliti redovan odlazak u teretanu i kolko tolko korektna ishrana?

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam?
« Reply #1 on: 03/August/2015 »
Kao shopie imaces dovoljno vremena za teretanu. Pogotovo kada je port day jer tada obicno ne radite. Ja sam i pored 11 sati rada svaki dan isao u teretanu. Nekad u 9 uvece a nekad i u 2 ujutru. Jbga nama purserima je "klizno" radno vreme :D

Sto se tice ishrane mozes ti druze da jedes koliko hoces ali kvalitet hrane na brodu i kod kuce je nebo i zemlja. Ja bi ti savetovao da uzmes protein i da pijes jer ti nece biti dovoljno par kuvanih belanaca u to sam siguran.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Jacquot Alexandre

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam?
« Reply #2 on: 03/August/2015 »
Hvala druze, dosta si pomogao, cuo sam da je hrana losija a protein moze da se kupi na brodu? Duty free tax free ili ne?

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam?
« Reply #3 on: 03/August/2015 »
Mozes da stignes da jedes 5 + puta bez problema.... hrana jeste losijeg kvaliteta sigurno,ali podnosljiva... + ti kao staff member mozes da nadjes i nesto malo bolje ( tipa dimljeni losos itd) , a i imas uvek piletine, govedine, pirinca, voca i tako to za rucak i veceru...a za dorucak jaja, ovsena kasa, suvo grozdje i gluposti... uvece moze cak i da se nadje niskomasni sir (verovatno zavisi od broda do broda) tako da nema frke....
Crew teretana obicno ima tegove i sipke... pa mozes da radis  bench i chuchanj, mrtvo i tako to, a za u ovoj za goste imas masine samo - tako da tu mozes da dovrsis trening.
Ziv bio  :uzdravlje:

eee da ..protein mozes da narucis preko Amazona (najbolja i najeftinija opcija) , stize ti na brod u home port .... ili kupis u nekom od portova u GNC shopu.
:D

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Koliko slobodnog vremena za recimo teretanu imam?
« Reply #4 on: 03/August/2015 »
GNC je keva za suplemente mada ako narucujes online imas dodatni popust i stize ti na brod. Jedino se isporuka moze cekati par dana. Kao sto rece chova pre mene, u crew teretani je cista tezina a u teretani za goste je vise definicija i ako mene pitas, higijena :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.